KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pravila za otvaranje i vođenje vto dnevnika

+2
keka.l
HappyGirl
6 posters

Ići dole

Pravila za otvaranje i vođenje vto dnevnika Empty Pravila za otvaranje i vođenje vto dnevnika

Počalji od HappyGirl 13/12/2010, 13:05

Ova pravila su obavezna i važe sa sve članove Foruma Kutak

Pri otvaranju dnevnika naslov mora da bude jasan i konkretan obavezno sa vašim forumskim imenom ispred npr: CATHERINE - vratice se rode, BUBY - idem dalje …
U protivnom administrator i moderator zadržava pravo da ispravi naslov.


Vaš dnevnik otvorite neposredno pre početka same stimulacije a pre toga možete pisati na temi - Korak po korak na putu do bete +
U protivnom administrator i moderator zadržava pravo da vaš dnevnik skloni do početka stimulacije.


U dnevniku su pišu sključivo informacije vezane za sam postupak. Sve ostale informacije tipa, udaja, muzika, ...su četovanje i to je predviđeno za jutra.
U protivnom administrator i moderator zadržava pravo da obriše određene delova ili ih kopira na mesto određeno za to.


Na početku dnevnika neophodno je navodjenje osnovnih podataka o razlozima steriliteta i klinika na kojoj se radi VTO.


Sve sto se tiče nedoumica oko postupka ( bakterije, hormonski status, spermogram, Komisija....) treba da se piše na izdvojenim temama koje postoje, ako ne, onda da se otvara nova.
U protivnom administrator i moderator zadržava pravo da obriše određene delova ili ih kopira na mesto određeno za to.


Kada otvorite dnevnik i ako završetak vašeg dnevnika bude uspešan, posle prvog uz i ustanovljene regularne trudnoće, dnevnik će biti premešten sa lepljivih tema u normalne i biće zaključan. Ukoliko želite možete otvoriti trudnički dnevnik a ako ne želite možete sve vaše informacije postavljati na temi dešavanja u mojoj trudnoći.
Vaš dnevnik može biti zaključan i ranije ako je to vaša želja.


Kada završite dnevnik i ako završetak vašeg dnevnika nije uspešan, posle maksimalno sedam dana od vaše negativne bete, dnevnik će biti premešten sa lepljivih tema u normalne i biće zaključan. Sve informacije daljnje vezane za dešavanja možete pisati na temi korak po korak.


Ukoliko krenete u novi postupak možete biti slobodni da otvorite novi dnevnik i na njemu slobodno možete ostaviti link prethodnog dnevnika koji će sve nove članove ukoliko su zainteresovani za vašu istoriju vto odvesti na nju.


Ukoliko otvorite dnevnika i kao autor istog ne pišete ništa minimum mesec dana na njemu vaš dnevnik će biće izbrisan.


Preporuka (nije obavezno):

Predlažem da svaki član koji je imao ili ima problem sa neplodnošču u svom potpisu ukratko opiše svoj problem npr.
Ja '70.g. sve ok
MM '70.g. azoospermia
2007 biopsija i prvi icsi
2007 rođena Sara
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pravila za otvaranje i vođenje vto dnevnika Empty Re: Pravila za otvaranje i vođenje vto dnevnika

Počalji od keka.l 7/3/2013, 22:09

ja 74g.radjena konizacija cin3
mm76g.oligoastenospermija
septembar2012radjena icsi,beta 0

keka.l

Broj poruka : 1
Datum upisa : 21.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pravila za otvaranje i vođenje vto dnevnika Empty Re: Pravila za otvaranje i vođenje vto dnevnika

Počalji od HappyGirl 8/3/2013, 00:12

keko ovde se možeš pridružiti drugim curama i pisati sve o svojoj borbi https://kutak.forumotion.com/t2469p720-korak-po-korak-na-putu-do-bete
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pravila za otvaranje i vođenje vto dnevnika Empty Re: Pravila za otvaranje i vođenje vto dnevnika

Počalji od tatjanam 20/5/2013, 16:57

zadnju m.sam imala 02.04.,ciklus mi je malo poremecen u z.vrijeme.svakih 33-36 dana,odnos sam imala 04.05.,jos uvijek nisam dobila a imam sve simptome trudnoce,bol u grudima,natecenost zglobova,cesto mokrenje,pospanost,umor,danas sam radila beta hcg iz krvi,bio je manji od 2,0 sta se to desava,postoji li mogucnost male trudnoce,da li da radim ponovo za par dana ili da radim uzv.hvaalaaaa

tatjanam

Broj poruka : 1
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Pravila za otvaranje i vođenje vto dnevnika Empty Re: Pravila za otvaranje i vođenje vto dnevnika

Počalji od lenabeograd 20/5/2013, 18:07

Postavi pitanje u temi korak na putu ka beti

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Pravila za otvaranje i vođenje vto dnevnika Empty Re: Pravila za otvaranje i vođenje vto dnevnika

Počalji od medolina 2/4/2014, 23:16

Kako da otvorim vto dnevnik Very Happy ali kuckam sa fona pa ne znam moze li Very Happy
medolina
medolina

Broj poruka : 93
Godina : 39
Datum upisa : 02.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Pravila za otvaranje i vođenje vto dnevnika Empty Re: Pravila za otvaranje i vođenje vto dnevnika

Počalji od djole42 2/4/2014, 23:46

Medolina ,dobrodošla !
Ako si krenula sa stimulacijom ,mozeš otvoriti dnevnik .
Klik na ovaj link
https://kutak.forumotion.com/f16-vto-dnevnici

pa newtopic
Mislim da moze i sa fona .
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pravila za otvaranje i vođenje vto dnevnika Empty Re: Pravila za otvaranje i vođenje vto dnevnika

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu