KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
Milijana
HappyGirl
brinbili
bokica
bule74
lolipop
gagax81
tuli
seka 35
lilly13
kristina33
bubac
mala parizanka
malenaa
dragana76ns
natalija
Sofka
SannI-AlL
daco
Cupava
bak
MAAKKI
7-patuljaka
racili
heart84
nena beba
anna
anak
Sneza
Aki
Zaneta
Marija86
Jecaneca
Malina
Zoka83
bubamara83
lena
maki79
adriatika
Filippa
Jelena*
Shizika
Deni
ciklama
cici
maja76
ŽenoLina
Struzzo
Simona
djole42
vašar
julija
viktorija
BiKsi :)
bebko
Republica
dr mali pariz
61 posters

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bokica 26/12/2010, 15:19

Hvala vam na cestitkama.

Tuli ima neceg u tim mislima. Tvoja trudnoca me je beskrajno obradovala.

Nego gde nam je Majce, procitala sam da je i ona trudna ali dalje nista nisam uhvatila?

Lilika dovukoh te na ove strane.


U Frontu aparat mora da radi kada se laparo placa 25.000 a u Visegradskoj je za dzz.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Anuska 26/12/2010, 16:34

Bokice, i mene si dovukla ovde. Kao da sam naslutila nesto...
Ne mogu ti opisati koliko se radujem! Ma, znala sam ja da ce i kod tebe biti ovako nekako kao i kod mene, ali stvarno likeit
Ljubim tu mrvicu i jedva cekam da cujem izvestaje sa uzv i sve druge trudnicke stvari u kojima ne moras ni da se snalazis, ko te pita, hehehe... trudna si, i gotovo!

yes

I svim drugim devojkama ovde cije price, na zalost, ne stizem da pratim, zelim da pamte 2011 po rodjenju ili bar, zacecu, svojih milih malenih, najrodjenijih....

srca srca srca
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Simona 26/12/2010, 17:51

Cestitam Bokice. Mnogo si me obradovala. Zelim ti skolsku trudnocu trudnica

vv vv vv

d za Kutanjke
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 26/12/2010, 18:29

mene baš dugo nije bilo, ali mi je sad i drago jer me sačekalo puno lijepih događaja

bebiko i anna sam naprijed

bokice nemam reči predivno

svima veliki zagrljaj
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 26/12/2010, 20:17

41. dan, veštice nema. Već se tripujem da je neka cista... mada je možda i štitna, urnisa me definitivno... agonija se nastavlja... Korak po korak na putu do bete + - Page 36 510326 mm odavno beži od mene, zna kakva sam u pms-u... Korak po korak na putu do bete + - Page 36 510326 dajem joj još jedan dan fore da stigne, a onda idem kod teta doktorke... Korak po korak na putu do bete + - Page 36 510326
Korak po korak na putu do bete + - Page 36 510326Ovaj nadrndani smajli isti ja u poslednjih 7 dana, ali isti!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 26/12/2010, 20:18

ej,ne sećam se da si pisala da ti kasni...izvini ako nisam zapazila.Jesi li odradila test ili betu?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vašar 26/12/2010, 20:22

Biksi bre????????Jel moguce da tako nesto nisi prijavljivala????Tripujes se samo za cistu ili....???
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 43
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 26/12/2010, 20:27

Ne tripujem se za trudnoću, to bi bilo kao da nadjemo iglu u 100 plastova sena! Bez preterivanja! Tripujem se za cistu, mada ih nikad nisam imala.
Pisala sam na jutrima da mi kasni i da sike hoće da eksplodiraju, naročito ujutru kad ustanem. Čak mi smeta i kad me suprug dodirne, baš neki odvratan osećaj.
Pariz nisam radila, niti nameravam. Meni meca relativno često kasni, tj. dobijam na 30 dana najčešće, nekad na 28, nekad na 35. A i suludo je da trošim parice na test, znamo kakvi su plivači mm, i koliko ih je /400.000, od toga prošle godine bilo 25% progresivno pokretnih/. Nego sam sva nadula, i grudi hoće da mi puknu, mnogo me bole, i znoj mi lije niz ruku iako sedim i ništa ne radim, i glava me boli kao kad dobijem, i jajnici kao da su užareni, peckaju, ledja me bolela pre pet dana, ja mislila tad ću dobiti, pa popila dva dana diklofena duo, opet ništa, ledja malo popustila, sva sam mrzovoljna, ma nikakva. Ako ne dobijem do 28. neće stići da me prodje do NG, a idemo na bazen. Nadam se da neću biti toliki maler.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 26/12/2010, 20:35

Čekaj,polako,kad je bilo 400000,juče?O čemu pričamo,ti znaš koliko je spermogram promenljiva var.?Ne znaš,čudno.
I sama si rekla da je i on poveo računa o sebi,pa sigurno to ima uticaj na spermogram.
A ti ako dobijaš na 30,to nije isto kao i 40 dana.
Ipak bih ja "bacila" pare,bar na test,da znam da li da se kljukam diklofenacima ili ne.
Pa ako nema trudnoće,onda otišla na UZ,bez čekanja,i kupila virak,i počela redovno da pijem.Eto šta bih ja Rolling Eyes
nisam to pročitala na jutrima,promaklo mi,već bih odreagovala ko što sam ovde.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 26/12/2010, 20:58

Ma znam Pari da je spermogram promenljiva kategorija, al s obzirom i da je prvo bila azoo, tj. ničega, pa jedva došli do tih 400.000 sa Proxeed-om i čajem od ovsa, prosto mi nešto nemoguće da je sad toliko bolje. A to bih najviše volela. Jeste da on vodi računa, i da je smršao, ali, ali, ali.. To je rez. od prošle jeseni, posle toga nije ni radio.
Znam da 40 nije kao 30, ali ja od 30.og dana svaki dan mislim da ću dobiti, čekam, jer imam sve simptome. Ali avaj. Bukvalno svaki dan imam osećaj e sad ću. I tako prodje 10 dana. Još sutra čekam, pa ću kod dr. Nema mi druge. Test sam radila samo jednom u životu, i nekako mi ne uliva poverenje, ipak sam pre za dr. Samo bi mi još cista u životu falila, uh, grrrrrr. No da je ne prizivam.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od gagax81 26/12/2010, 21:12

Biksiiii... Mislim da je Pari u pravu... Kupi testic pa da vidis... Cuda se ipak desavaju! Ali ako nemas poverenja u to, pravac kod dr. doktor
I mm ima losiji spermogram ali stvarno rezultati variraju. Nekoliko puta je radio spermogram pa je na jednom cak imao 21 mil. ali samo 0.05% progresivno pokretnih a na drugom (posle samo 20 dana) 18mil. i 20%! Kad se preracuna ima razlike... Sad je poceo da pije Proxeed pa cemo videti za mesec ipo dana na kotroli sta smo uradili
Sta god da uradis, javi obavezno! Ali se ja ipak nadam lepim vestima usne
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 26/12/2010, 21:16

U svakom slučaju vam javljam kad dobijem. Wink
Idem da gledam Ustvari ljubav, sad počinje na prvom, da se opustim, možda veca i stigne večeras. KISS
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vašar 26/12/2010, 23:02

Cure,ja upravo primetih da imamo samo tri lepljiva dnevnika.....sve mi nesto cudno....
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 43
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 27/12/2010, 00:28

ma Biksi da nisi ti nama ipak Korak po korak na putu do bete + - Page 36 523476 meni nesto na to mirise daj Boze!!!!
Bokice u NF radi laparaskop ali ne radi histeroskop na zalost meni za sad to treba!!!
sve vas Korak po korak na putu do bete + - Page 36 692299
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 27/12/2010, 08:03

Što bi rekle babe, nije lepe sreće da jesam! Nemojmo se zavaravati, samo da sam ok, da nemam nekih gluposti tamo dole. Čekam još danas, pa kod lekara. Grudi su mi već malo splasle. Sva sam kao naduvan balon, jedva čekam da eksplodiram. Samo da mi što pre lakne.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 27/12/2010, 09:15

Biksi, Biksi queen trudnica trudnica trudnica igracice
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 27/12/2010, 13:17

Biksi draga meni to takodje mirise na jednu lepu trudnocu. Tako sam i ja 2008 godine kao i ti mislila da nema sanse i posle 12 dana kasnjenja i silnih ubedjivanja da uradim test ja ipak otisla kod dr na uz. Kad me je pitao sto sam dosla ja mu rekla da sam dosla da mi kaze sta mi fali i koje me je cudo sad napalo pa nema vestice. On me je zamolio da se kladimo da sam trudna na sta sam ja bez razmisljanja pristala jer sam bila ubedjena da nisam kad ono medjutim trudnoca koja se u 13 nedelji ipak zavrsila spontanim ali boze moj ipak su cuda moguca. Kao sto vidis ovde imamo sve vise prirodnih trudnica koje su isto tako kao i ti mislile da njima cudo ne moze da se desi.
Izvinjavam se sto sam bila preopsirna ali morala sam Very Happy
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Shizika 27/12/2010, 13:21

Biksi, navijamo za najljepshe vijesti.
sreca
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od viktorija 27/12/2010, 13:34

Biksi obraduj nas!!!! Very Happy

Evo ja da javnem, idem na komisiju u sredu ( 28.12 u 8 h) u Front...Proslo je samo nedelju dana od prvostepene...Joj kako se radujem...
Na poslu neka panika, kazu otkazi, otpustanja, prave se spiskovi a ja se samo smeskam i razmisljam kako jedva cekam da krenem u postupak i da budem trudna...Ma nek me otpuste, ih, nije mi prvi put, i ovako 3 godine radim na autorski ugovor.... i mm radi na istom mestu malo je zabrinut jer ne bi valjalo da oboje ostanemo bez tog posla ali dobro, on je stalno zaposlen na drugom mestu...i neka se odmori ,jadnicak, 10 godina radi dva posla...Ma zna se sta su prioriteti...Sve drugo mi njije tako vazno...
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 27/12/2010, 13:35

e devojke moje...da vam se izjadam ff
U subotu noc mene stomak ludacki zaboli,a natecen kao da sam minimum u 6 mesecu trudnoce(da bar ) izmerim temp. ona 37.5....u nedelju ustanem stomak jos veci,jos tvrdji....zovem ja betaniju da vidim da li je to normalno javi mi se dr i kaze, najbolje dodjite u ponedeljak ja vam bas ne mogu pomoci a ako vas bas jako boli vi dodjite sa uputom pa cemo vas pregledati ,skinula me a da tepnula nije. Istrpim ja olove, nedelja je nemam kud moj doca privatno radi samo dva dana u nedelji ali je svaki dan u betaniji. Nesdelja noc, bolovi ne prestaju temp. 38.6 ja jedva docekala jutro i zovem opet betaniju da pitam jel radi moj doca, kaze ona dolazite vi odmah nema veze da li je vas ili neki drugi. Sreca kad sam sam stigla u bet. naletim bas na mog docu i on me odmah uvede, pregleda uz oci su mi ispadale od bolova kaze doca uterus normalne velicine,kavum prazan,leva adneksa bo,desni jajnik se ne moze jasno definisati ,jer u predelu desnih adneksa tumefakt promera 45mm jako osetljiv pri pregledu. Dao mi da uradim kks,er,hb,le,se,crp,urin
se 6271 sat ,crp 96 lym 15,9 gra 80,6 rbc 3.79
prepisao mi inekcije, antibitike i vaginalete 7 dana strogo mirovanje da dolaze kuci da mi daju inekcija da ne bih nesto jos pokupila ako budem islau dom zdravlja. Kaze da je neka infekcija na jajniku verovatno od aspiracije...mozda sam bila preopsirna ali imala sam potrebu da vam se izjadam, bas sam tuzna svaki vrag na mene...zeznuse mi planove za ng Sad
ljubim vas sve
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 27/12/2010, 13:38

ajde Biksi pa da nas obradujes....jako jako drzim fige
b b b
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Shizika 27/12/2010, 13:46

Viktorija, drzim palceve za komisiju. Sto se tice prioriteta - svidja mi se kako razmisljas. yes
Dragana, bash mi zao sto ti se to desilo. Antibiotici ce brzo da prorade, do Nove godine, bit' ces i ti k'o nova. v Bit' ce i kasnije razloga za slavlje, samo se strpi. cvet
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 27/12/2010, 14:58

Dragana, baš sve po nama Mad Mad Mad .
Nadam se da ćeš ipak ozdraviti do dočeka i da ćeš u 2011. ući zdrava i pozitivna, nemoj da zaboraviš da sledi naša godina.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od buby 27/12/2010, 15:07

prvo da cestitam Bokici....ma...sva sam se najezila...nema lepseg Novogodisnjeg poklona za vas Korak po korak na putu do bete + - Page 36 630329 Korak po korak na putu do bete + - Page 36 461557 Korak po korak na putu do bete + - Page 36 566213
..biksi..da se cuda desavaju evo ti primera nase Bokice..a kao drugo...ja sam se tako osecala kad sam zatrudnela...kao da cu svaki cas dobiti...a evo juce sam dobila..samo krv krenula...bez ikakvog simptoma prethodnih dana...a kod mene to itekako bude u najavi...tako da ne analiziraj sebe...ko zna..mozda je ovo vasa godina... Korak po korak na putu do bete + - Page 36 748686
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 27/12/2010, 15:11

Biksi :) ::Čak mi smeta i kad me suprug dodirne, baš neki odvratan osećaj.
Zbog ovoga bih ja uradila test. Deset dana kasni, a za tebe je ova rečenica "drugo stanje".
Daj Bože da napišem i bez navodnika. Korak po korak na putu do bete + - Page 36 275568
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu