KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
Milijana
HappyGirl
brinbili
bokica
bule74
lolipop
gagax81
tuli
seka 35
lilly13
kristina33
bubac
mala parizanka
malenaa
dragana76ns
natalija
Sofka
SannI-AlL
daco
Cupava
bak
MAAKKI
7-patuljaka
racili
heart84
nena beba
anna
anak
Sneza
Aki
Zaneta
Marija86
Jecaneca
Malina
Zoka83
bubamara83
lena
maki79
adriatika
Filippa
Jelena*
Shizika
Deni
ciklama
cici
maja76
ŽenoLina
Struzzo
Simona
djole42
vašar
julija
viktorija
BiKsi :)
bebko
Republica
dr mali pariz
61 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 7/12/2010, 12:00

Pozdrav svima koliko god vas ovde ima. Evo ja se malopre vratila iz NF sa drugostepene komisije gde za sad nismo prosli je dr Pavlovic trazi da ja ponovim fsh koji je malo iznad gornje granice 8,84 i mm bris ureaplazme koja je blago pozitivna sto nas dr smatra da je normalno ali Pavlovic neda prolaz dok i to ne bude negativno tako da mm sad mora da popije sumamed pa da ponovi taj bris. Na komisiju sa tom dopunom idemo 28 decembra. Kad sam mu rekla da su to sve rezultati koje sam imala sad za ovu vto sto smo radili kod Ljubica onda je on prokomentarisao da je to najverovarnije uzrok naseg ne uspeha. Na danasnjem uz imam po tri folikula na oba jajnika sto je po meni ok a po njima je i to malo i to ukazuje na smanjenu rezervu. Ja i dalje stojim iza onog stava da ja bolje reagujem na kratki protokol samo sa stimulacijom bez kontracepcije i bez supresiva tj diferelina. MM je uradio kod njih spermogram gde je dijagnoza teratoozospermija sto me je bas zacudilo jer do sad je uvek bila normospermija ali boze moj sve se u zivotu menja pa i taj nalaz. Ukupan broj je 43 mil a normalnih ima samo 27%.
To vam je to drage moje ukratko o mom danasnjem iskustvu.
Sve vas grlim i pozdravljam.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 7/12/2010, 12:16

Maki zao mi je sto niste prosli, ali mozda je stvarno bolje napraviti najbolju mogucu situaciju sto se nalaza tice pa onda krenuti u postupak onako miran i opusten bar sto se rezultata tice.osmeh srce
Saljem veliki ljubav
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 7/12/2010, 12:32

Maki, ureaplazma hoce da pravi bas, bas velikih roblema, pa cak i kad je u malom broju.
I moze da mnooogo utice na "ispravnost" spermica. Stvarno se morate resiti nje.
Sto se tice smanjeng broja antralnih folikula, jeste ih malo manje, ali vise i ne treba Wink .
Imas za smanjivanje FSH onaj recept sa maslinovim uljem i smokvama, nece da skodi, a moze da pomogne.

Ljubim vas Korak po korak na putu do bete + - Page 21 275568
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 7/12/2010, 13:35

Bak sto se tice te ureaplazme i ja se slazem da je bolje da je nema nego mi nije jasno da ona koza u nemanjinoj koja je isto gledala te rezulte nije mogla da nam kaze da to ipak sredimo nego nam dala prolaznu ocenu. Takodje i za fsh. Ja do sad nikad nisam imala problem sa fsh ali dobro boze moj. Mene sta je iznerviralo kad sam mu ja rekla da sa, sa tim rezultatom sad radila vto on me je pitao gde cu sad raditi i kad sam rekla opet u jevremovoj on je kazao da je privatnicima samo u cilju da uzmu pare pa ne obracaju paznju na ovakve stvari dok njima tj njemu tu u nf nije u cilju da se samo odradi vto vec da ona rezultira trudnocom i detetom. Onda mi je pokazivao neku tablu koja stoji u njegovoj ordinaciji okacena sa brojkam i procentima o uspesnosti.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 7/12/2010, 13:37

Heart, ponovo vitlaš Wink
Nova u Kanadi likeit
Svaka čast igracice
Cure, ja na poslu, mislim na vas d
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 7/12/2010, 13:58

dan devojke.Ovo vreme-sunce-kiša,me rastura pošteno,odoh sad u legaun.
Bebko,kafica kad ustanem? Very Happy
Srce,lepo nam se ti provedi u Kanadi,a prethodno potvrdi da si žensko Wink
Maki79,već sam ti odgovorila na temi o VTO o trošku fonda,da se ne ponavljam...i inače visok FSH ukazuje na smanjenu rezervu j.ć.,ali na to da ti je Pavlović pokazivao tabelu uspešnosti Laughing sam otkinula.
I nas je vabio,pa kad sam mu rekla da hoćemo u "vrh" kliniku,odmah je promenio priču,više mu nismo bili interesantni.On je lik,samo takav,mislim da mu je sam posao u Frontu taj-marketinški lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kristina33 7/12/2010, 16:06

Da li se dr Pavlovic zove Dejan? Ili ima jos neki dr Pavlovic?
Jer ako je Dejan u pitanju, po mom misljenu on zna manje o svemu ovome od bilo koje od nas na forumu Mad
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 7/12/2010, 16:06

Ovog puta je bio bez carapica samo da znas. Imala sam utisak da pokusava sve vreme da me pokoleba da ne idem u jevremovu nego da dodjem tu kod njih, a sve sa pricama da privatnicima nije vazan uspeh vec samo pare.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 7/12/2010, 16:12

Nije to taj Dejan Pavlovic ovo je stariji od Dejana. Dejan radi gore na trecem spratu i on je sav nafuran i isfoliran imala sam nazalost jednom priliku da ga upoznam. Trebala mi je neka pomoc oko bolovanja jer sam htela na godisnji a na poslu mi ga nisu davali pa sam preko jednog prijatelja otisla kod doticnog gospodina sa kojim se taj moj prijatelj predhodno cuo telefonom i rekao mu sta mi treba ( da mi napise da imam upalu jajnika da bi u dz mogla da otvorim bolovanje zbog puta na more) kad sam dosla kod njega prvo mi je odrzao predavanje o tome kako to nije moralno i eticki ali eto on ce to ipak meni uraditi zbog tog naseg zajednickog prijatelja ali ne moze to odmah nego da dodjem za tri dana sa uputom kod njega, na sta sam rekla dobro vazi i okrenulka se i otisla. Na svu srecu nasla sam neku drugu vezu koja mi je bez icega odmah na licu mesta to uradila i ja dobila bolovanje i lepo odletela sutradan put Turske.
Izvinjavam se sto sam bila preopsirna.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vašar 7/12/2010, 16:43

Heart,srce,pa ti bas planiras na daleko,a kad nam se vratis......akcijaaaaa Very Happy
Maki,jbg.....ali ajde,navijamo za dobre nalaze i lagan sledeci prolaz radost
Sve vas ljubim i igracice
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 43
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sneza 7/12/2010, 17:13

Maki79 rešite se te beštije, ona je meni baš problem pravila, i uopšte nije zanemariva, bolje da je skroz negativna yes
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 7/12/2010, 17:18

maki79 ::Ovog puta je bio bez carapica samo da znas. I
Izostavila si veznik I na početku rečenice Laughing
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 7/12/2010, 18:15

Evo ispeavljam se I ovog puta je bio bez carapica.
Jel moze ovako profesorka? Very Happy
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 7/12/2010, 19:08

Maki Wink
Deni,mislim na tebe,na vas! Korak po korak na putu do bete + - Page 21 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 7/12/2010, 22:13

Maki, potamani bestije, bolje je. znam da te nerviraju ali sta se mora nije tesko.
Meni pomeren odlazak kod Miljica za petak 17.12. docekacu i to.
istekli su mi svi nalazi za laparo i histero, nemam pojma kad da ih ponovim jer nema pojma kada ce ono cudo od aparat da proradi. ja treba da dobijem 13 i tako, glava me boli od muckanja a dr se dize kosa na glavi od mene. nije mi ni uput napisala,ceka da prvo zkazem sto je i normalno.
ljubac i stisak za sve sreca
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 7/12/2010, 22:16

Polako Cici,polako,izgleda da nam nema preskakanja...mnogo toga ne zavisi od nas.
Deni je prošla dobro na aspiraciji Korak po korak na putu do bete + - Page 21 32796
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 7/12/2010, 23:46

Bravo za Deni! Korak po korak na putu do bete + - Page 21 925363 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 925363 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 925363 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 925363 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 925363 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 925363 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 925363 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 925363 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 925363 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 925363
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 8/12/2010, 07:57

DENIIIIIIIIII Korak po korak na putu do bete + - Page 21 275568 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 275568 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 275568 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 275568 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 275568
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 8/12/2010, 08:50

Heart, bravo za Kanadu !
Cici, jbga, stvarno da covek poludi od ovih nalaza. Dobro krvi imamo.
Maki79, sumamed ce da resi problem za dva dana .

Ja sam sinoc bila na aspiraciji. Izvadili su mi jedan folikul i kad je biolog viknula ima jajna celija, sunce me ogrejalo. Nije bilo strasno, bar sam videla kako se sve to radi. Za jedan folikul zaista nema potrebe ici u totalnu, ali za vise treba. Ipak ne smes da se pomeris kad je igla u stomaku itd, a ni bol bas nije zanemariva. I tako, sad pijem utrogestan i cekam da mi se jave. Rekose, transfer verovatno sutra.
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebko 8/12/2010, 08:51

Deni samo napred igracice igracice igracice
Jutro cure...
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Marija86 8/12/2010, 10:23

Dobar dan cure osmeh srce

Cekam i cekam da se jave iz genesisa kada idem na betaniju lol!

Deni igracice igracice
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Shizika 8/12/2010, 10:27

Dobro jutro djevojke! sunny
Deni, bravo za jc, navijam za divan embrion
navijači2 juriš navijači2
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Filippa 8/12/2010, 10:36

Deniska mila bravo osmeh srce
Navijam za dobar provod u labu vv
Ti si hrabra cura c
Devojke sve vas srcasti poljupci
Filippa
Filippa

Broj poruka : 758
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 8/12/2010, 11:33

Bravo Deni, sve ce to proci kako treba igracice za sutra

Inace moram da vam ispricam,bila ja jutros u domu zdravlja kod ginekologa da uzmem uput za visegradsku za kariotipizaciju, moja dr na odmoru , pa me primila neka druga,kazem ja zasto sam dosla, ona pogleda onaj izvestaj vide 5 neuspelih pokusaja, i kaze mi jel mogu ja vas nesto da pitam, a ja naravno recite, a ona ce meni da li ste vi normalni affraid ja u soku, kaze imate 26 god. i vec ste 5 puta pokusavali, ja joj objasnim da sam imala zamrznute embrione, a ona ce meni nije sija nego vrat pa jel vi mislite na svoje zdravlje jer vi znate sta je vama u organizmu od tih silnih hormona,pa vi prvo trebate da idete na lecenje steriliteta pa tek onda da pokusate sa VTO,a ja je samo gledam i slusam i kad je zavrsila pitam je ja jel imate neki pametan predlog ona meni mrtva ladna kaze, morate dobro da razmislite o svemu, mladi ste zivot je pred vama, mozda cak i da promenite pevca affraid affraid jos kad sam joj rekla da 5 god pokusavamo da dobijemo decu ona se slogirala, kaze ima jos vremena, pa to mi vec svi govore, a godine samo prolaze, evo vec i peta polako, jeste da sam bas rano pocela da razmisljam o deci ali sve se to oduzilo, krenula sam na vreme. Ali tu nije kraj, trazila sam joj da mi da uput za histero. i laparasko. a ona meni, ma ne dolazi u obzir kroz sta ste sve prosli, jos i tu da vas muce, ja necu da vam dam, vi vidite sa vasom doktorkom ako ona bude htela,nema potrebe da to radite Shocked E zatim mi je predlozila da odem kod neke dr Kopitovic mislim da se tako preziva da malo popricam sa njom, i neku kliniku Sretenovic, nikad cula Shocked i tako ja zavrsi u domu zdravlja, samo sto me jos nije izbacila napolje iz ordinacije
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 8/12/2010, 12:23

Deni bravo za jednog junaka bice to jedan ali vredan malac videces ti to. Navijamo sad za zurezu u labu pa da ti sutra vrate tvoje cedo drago i onda za 15 dana da nas sve iznenadis sa ogroooomnom betom.
Heart sta reci a ne zaplakati. Jednom recju ta dr nije bas sva svoja i dokucana. Lepo ti kod tvoje dr po uput pa onda lepo na laparo.
Ja sutra idem u Jevremovu na kontrolu pa vam se javljam kako je tamo proslo i ima li nekih napredaka, a do tada sve vas ljubim.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu