Korak po korak na putu do bete +

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Filippa taj 5/11/2010, 08:23

Bravo Majce sta god da si radila dobro si odradila good job bravo
Strule gde si ti draga? Sta ima?
Cure lep dan vam zelim srcasti poljupci

Filippa

Broj poruka : 759
Datum upisa : 08.05.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 5/11/2010, 09:08

Jutro devojke,Filippa,kako si?
Samo da vam se javnem,i pakujem se za izlet...moj dragi i ja...proverena kombinacija...pišemo se kad se vrnem.

dr mali pariz

Broj poruka : 22930
Godina : 38
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od adriatika taj 5/11/2010, 09:23

Mace..CESTITAM ljubav ljubav ljubav

adriatika

Broj poruka : 4038
Godina : 46
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maki79 taj 5/11/2010, 13:36

Majce evo ija da ti ovde zvanicno cestitam. Zelim ti kao i sve ostale nase drugarice najlaksu mogucu trudnocu i bar jednog divnog bebca. Grlim te punooo. poljubci

maki79

Broj poruka : 1884
Godina : 37
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Shizika taj 5/11/2010, 13:51

Biksi :) ::Pa čiroki friz, znaš ono po sred glave uvis! Laughing
Ah, to mislish. Ovde se to zove mohikanac, a u Poljskoj recimo irokez. Zavisi 'ko je gledao koje kaubojske filmove. Very Happy
Taj Hollywood nas uci povijesti, kad sam bila klinka znali su se u njihovim filmovima primjetiti domorodci sa tetovazom JNA. Laughing

Shizika

Broj poruka : 5407
Godina : 47
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 5/11/2010, 22:04

Veče društvo!
petak je veče,i nadam se da imate mnogo interesantnije planove,pa iz tog razloga niste na forumu Very Happy
no,mi smo se fenomenalno proveli na izletu.
Išli smo u Karlovce,i sećam se priče jednog tur.vodiča,dok sam ekskurziju tu vodila: ko jednom dođe u Karlovce,obavezno mu se vraća...i jeste tako baš smo se super proveli,šetajući,slikajući sve oko sebe i jedno drugo.
naravno,kupili smo i vino kod proverenog čoveka,kod kojeg sam ranije uzimala bermet,ovaj put je odluka pala na rizling.Odličan je!
Posle smo skoknuli i do NS kod moje sestre,samo na kafu,pa kući,na 2. rođus našeg komše Pavla...
sve u svemu-divan dan,a za vas...duga:

dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od julija taj 6/11/2010, 00:20

super fotka Pari

julija

Broj poruka : 390
Godina : 43
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ŽenoLina taj 6/11/2010, 07:44

Samo da ff
Uvek se obradujem kada vidim dugu. Meni je ona nešto nestvarno...
Nadam se da imate lepe planove za danas, vreme prosto mami napolje.
Ne znam kada da očekujem poziv ili pismo iz Fonda jer smo pre 5 dana prošli Komisiju. Kakva su vaša iskustva. Inače planiramo da radimo sledeću VTO ponovo kod Ivanovica. Nadam se da ce ovaj put biti onaj pravi...
Sve vas poljubci

ŽenoLina

Broj poruka : 545
Datum upisa : 02.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Filippa taj 6/11/2010, 07:59

Dobro jutro curke Very Happy evo ja cu malo ovde da se zadrzim jutros. Privukla me divna fotka duge. Pari prava si umetnica c
Nekako mi bilo tuzno da pisem jutros u Klubu zbog Elijane. Sve teze podnosim tuzne vesti No
Ovde naravno jos nije svanulo a izgleda da i nece....vidim na prozoru koju kap kise. Dolazi mi sestra iduce nedelje u goste pa se nadam da ce ovi oblaci malo da se razidju da se ne razocara kad ode od suncaa koje dole greje.

Karlovci su divni i uvek sam volela tamo da idem a najvise sam bila u jesen. I Kad god pomislim na njih one su u zlatnom ruhu jeseni :) Volelala sam riblji paPRIKAS preko pruge u rest pored Dunava.

Ja juce za 1,52 min uspela da napravim sve sto je trebalo za gosce. Nestpo sam predugo pila kafu i cekala da se radnje otvore a onda nisam mogla da uganjam piskotei kasno poceh. Kakav je to stampedo bio Rolling Eyes Vocna torta, lazanje, mimoza salata i hlebic plus usisavanje, malo uskupljanje po kuci, tusiranje i pranje kose sve sa sminkanjem i odevanjem.......Mislim da mi je ovo rekjord affraid
Ostao mi neskinut lak na noktima kada je u 12 prva prijateljica zazvonila. Bile su mi cetiri prijateljice, tri sa cerama i jedna sa sinom (nije njemu bilo lako sam medju zenama). Prikljucila se i komsinica koja je malo zabavljala decu dok su mame klopale i pricale. Ma bilo nam je super. Bebci su stvarno preslatki i dobrice tako da se moglo lepo druziti.
MM je uskocio malo ranije sa posla i ostao u soku, puna kuca zena i dece sreca
Sledeci susret kod jedne od prijateljica...svidela ima se ideja da tu bude i malo hrane da se prezalogaji Very Happy
Jos me drzi euforija sredjivanja hodnika....polako dobija zeljeni oblik....nabavljena polica za cipele i ljubicasti otirac....fali ljubicasta staza i neki ljubicasti detalji za ormar.....mozda i ogledalo okacim tu i to je to....imace nekog smisla :)
Eto zelim vam jedan opusten i suncan dan d

Filippa

Broj poruka : 759
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Struzzo taj 6/11/2010, 10:01

Dobar dan, cure!!!
Uživajte u ovom predivnom sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
Ja ću, kao čitave ove jeseni, na svadbu danas...ali pretpostavljam, jednu vrlo zanimljivu i neobičnu svadbu (sudeći po mestu dešavanja, izvinite, ne mogu da otkrivam detalje)...jedva čekam... Very Happy
Još uvek nisam stigla do cilja...nažalost...ali kad budem, javljam...
yes
Ne ljubim prozivke poimence, jer ću sigurno tako nekog izostaviti, a to ne bih volela...Curice, sve vas pozdravljam i navijam za bolje dane svima, u svakom smislu... d

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

Struzzo

Broj poruka : 7196
Godina : 41
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od julija taj 6/11/2010, 11:15

drage moje devojkeeee

evo malog izvestaja od mene

u cetvrtak sam bila kod dr.Arsic u NF i zakazala mi je histeroskopiju za 2 nedelje sto je super jer je ovo prva konkretna stvar koja ce se desiti u mojim koracima Wink
e sad posto NIKAD nisam bila u bolnici bila bih vam zahvalna da mi neko kaze kako da se pripremim za tu intervenciju i odlazak u bolnicu
datum prijema mi je 18.nov a histero je 19. i ja bih trebalo da izadjem 20. Boze zdravlje
sto se tice analiza uradila sam sve osim krvi i urina i svi nalazi su mi uredni,u pon.idem u laboratoriju i posle na pregled kod interniste i na kraju u NF na pregled anesteziologa
malo mi je frkica ali to je zato sto mi je prvi put da cu dobiti opstu anesteziju i sto cu biti dva dana u bolnici

sve vas i uzivajte u ovom diiiiiiiiiivnoooooooooom danuuu

julija

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lena taj 6/11/2010, 11:25

Julija, pogledaj na "Zenskom sterilitetu" posebnu temu "Histeroskopija"!
Verujem da ces naci potrebne informacije!
A inace, nasoj Happy smo obecali da cemo o takvim stvarima, korisnim za sve, pisati na temama izdvojenim bas za to... da svima posluze info!
U to ime, molim i druge devojke da svoje odgovore Juliji postave tamo!Pozdrav i navijam da sve prodje kako treba!!! Very Happy

lena

Broj poruka : 4094
Godina : 46
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od julija taj 6/11/2010, 13:13

hvalaaaaaaaa Lena i izvinite za promasaj teme Rolling Eyes
sad sam sve tamo napisala
ljubim vas sve

julija

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Shizika taj 6/11/2010, 14:07

Pariz, mnogo je lijepa slicica, drago mi je da ste se fino proveli.
Filippa, odakle ti sva ta energija? Hajde kad budes zadovoljna svojom dekoracijom u hodniku da nam nakacis fotke Rapsodije u Ljubicanstvenom na temi Uredjene stana, negdje je pri dnu kad odes na stranicu Prijem?
[quote="Struzzo]
Još uvek nisam stigla do cilja...nažalost...ali kad budem, javljam... [/quote]
Struzzo, pishi nam kako si, nemoj samo kad dodjes do cilja. Mi smo s tobom cio put. Very Happy
Julija, napisala sam ti sto se sjecam o histeroskopiji iz mog postupka na toj temi. Nema razloga za brigu, ta je intervencija, po uporedbi s nekim drugima, sto bi rekla Biksi, pi**in dim. Laughing Embarassed Joooj, bas me blam, al' ne mogu da odolim, proradili mi hormoni, sinoc sam imala erotski san. Embarassed

Shizika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od julija taj 6/11/2010, 15:24

hvala i ovde Shizi punooo

lol!

julija

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 6/11/2010, 17:50

Shizika :: Embarassed Joooj, bas me blam, al' ne mogu da odolim, proradili mi hormoni, sinoc sam imala erotski san. Embarassed

Opa Šizi, opa! Laughing Je l ti bar bilo dobro?! Laughing Kakav blam nemoj da zezaš! Sve to u rok trudničke službe!

A za ono, što bi rekla Biksi, , Wink lol! !

Strulence pilence nojence, ajde slažem se sa Šizi bizi, svrati ponekad onako, bez razloga. Nedostaješ!

Pari, lepa fotka, super za izlet!

BiKsi :)

Broj poruka : 20381
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cici taj 6/11/2010, 18:29

ŽenoLina ::Samo da ff
Uvek se obradujem kada vidim dugu. Meni je ona nešto nestvarno...
Nadam se da imate lepe planove za danas, vreme prosto mami napolje.
Ne znam kada da očekujem poziv ili pismo iz Fonda jer smo pre 5 dana prošli Komisiju. Kakva su vaša iskustva. Inače planiramo da radimo sledeću VTO ponovo kod Ivanovica. Nadam se da ce ovaj put biti onaj pravi...
Sve vas poljubci
nama je pismo doslo za 15-20 dana ali tu ukljuci i novogodisnje i bozicne praznike.
ne bih date plasim, ali Ivanovici vise ne rade vto o trosku fonda, tako sma ja cula sa dve strane. nadam se da gresim..

cici

Broj poruka : 2605
Godina : 40
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cici taj 6/11/2010, 18:38

pari, kakva divna fotka yes bas lepo iskoriscen suncan dan, drago mi je da si se lepo provela i sto vise takvih izeleta Wink

mi sutra idemo kod Snajke da vidimo bebu dzina od nepunih 4kg i 55cm Wink sve sto smo joj kupili je malo pa je danas pala brza izmena plana lol!
vecaras spremanje stana, peglanje i odmaranje
lepo vece vam zelim d

cici

Broj poruka : 2605
Godina : 40
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 6/11/2010, 19:28

Veče devojčice drage!
drago mi je da vam se utisak dopada Very Happy
danas smo ceo dan proveli u selu-sveki slavi rođus,pa pošto svekra više nema,onda smo mi došli da se djužimo...
silno se obradovala cveću saksijskom koje sam joj kupila,i naravno kozmetici od sina.
Lepo smo se proveli,sem što sam ja piskarala skoro ceo dan nešto za posao.
Večera,tj. za pola sata-moja odbojčica ,a večeras....IZLAZAK-zamislite cure,ne pamtim kad sam posl. put izašla...hahahahaha...a klub u koji idemo na živu svirku,cela 3 min. od stana,hahahaha...nema veze,bar da budemo malo u gužvi i da se nadimimo pijući neko vince i đuskajući uz mjuzu .
Šizi,jesi li otvorila "subotu veče"? Very Happy kažeš erotski snovi...Bog te mazo?Ja sam celu noć sanjala da vozim bajs-a nisam ga inače godinama vozila,i to u nekoj lepršavoj haljinici...ma skroz neobično.
Cici,jesi li se nabildovala za sutra? Very Happy lep provod vam želim!
Koko-petliću Very Happy gde si ti večeras?
Julija,svaka čast za pomeranje unapred...histeroskopija-pričaju cure ništa strašno,super da ćeš to obaviti,u ovom poslu to dosta znači!samo napred Julija...a Romeo nek te prati Wink
Filipa...curo Shocked preznojih se čitajući šta si sve za kratko vreme postigla...šta da kažem...svaka ti čast!
A mogu misliti muža kad je ušao,a puna kuća žena i dece Laughing neka,neka...nek se navikava polako.
Lenče,svetluca li iskričavo to tvoje srce u stomaku?
Ženo,ja sam posle 7 dana otišla na drugostepenu,a 7 dana posle njih i na Kliniku,ali sve ti je to individualno...
Struzzo,pozdrav curo! lep provod na svadbi,vala jesi ih imala ove jeseni.... lol! piši bar utiske sa svadbe,ako nam ništa drugo nećeš otkriti.navijamo navijamo!
Devojke,gde ste danas krale sunčeve odsjaje?
stišćem

dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djole42 taj 6/11/2010, 20:37

Hellooooooooooooooooo!
Pari divna slicka,duga me uvek asocira na ostvarenje zelja Very Happy
Strule a sto si nam se zagubila ,pisi nam svasta nesto....
Shizi nek si sanjala...da se podsetis...da ne zaboravis...makar u snovima... Very Happy

Juce smo se časćavali ,danas malko raduckali,pripreme za hladne dane ..dihtovanje prozora,vrata.....i sad pegla
Ljubim sve!

djole42

Broj poruka : 6398
Godina : 45
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Shizika taj 6/11/2010, 20:55

Ma nije me blam zbog erotskih snova nego sto sam pocela da se "izrazavam" na forumu.
A san je bio prijatan, hvala na pitanju. Very Happy

Shizika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 6/11/2010, 21:16

Misliš što si počela da se izražavaš kao ja! Laughing Laughing Laughing Ma opusti se, smeha nikad nije dosta, pa makar i na virtuelni način!!!! Kad ti meni ovamo izmamiš osmeh komentarom, pa to je ono pravo!

A baš mi je drago da ti je san bio prijatan! Wink

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 6/11/2010, 21:16

Pari, kući sam večeras, nešto pospremam, čistkam, perkam, ribkam, ništa posebno ne radim, u svakom slučaju, fala na pitanju!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Shizika taj 6/11/2010, 21:24

Ma Biksi, da se ne lazemo, znam ja opsovati u afektu ali me ovamo malo 'ko razumije pa nije frka. Nego ovo na forumu je kao "s predumisljajem" ili tako sto. Very Happy
Kad i ti stignes sve da pospremis, zar ne zuris sa zurke na zurku?

Shizika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 6/11/2010, 21:33

Žurim i da pospremim i sa žurke na žurku! I danas sam pevala mužu ovu pesmu! Laughing Laughing Laughing Pusti me!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 06:46

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh