KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dr.Igor Brzaković

Ići dole

dr.Igor Brzaković Empty dr.Igor Brzaković

Počalji od HappyGirl 1/11/2010, 10:54

tuzna ::pozdrav
muz moje druagrice ima azoospermiju. 2 puta biopsija,nema spermija,kanalici u losijem stanju. rekli ti dr.i to je to.
medutim,niko nije pokusao da ga lijeci.
saznah za ovog dr.a i citala sam post od happygirl i htjela bih sa njim stupiti u kontakt.
drugaricin muz nema pojma o tome, on je digao ruke od svega i ne zeli da prica o tome,
on ima normalne hormone i mi bi htjele da dr pogleda nalaze i kaze ima li smisla pokusati hormonalnom terapijom.
medutim,ja ne znam kako da s dr.om stupimo u kontakt.na mail ne odgovaraju.
ako nazovem dobit cu sestre i nece mi garant dati njega,
nije problem da ljudi dodu,ali ako nema smisla pokusavati,cemmu toliki put,cemu budenje nade kod njega.
ima iko ideju? dr je u novom sadu.
molim vas,ako iko ima ideju kako da samo par minuta pogleda ili cuje preko telefona njegovo stanje i da kaze ima li smisla....
samo onaj ko prolazi sve ovo( a prolaazim i sama) moze znati koliko teska je ta borba,. sad zamislite da nemate priliku ni da se borite...

jovanamedakovic ::Adrese: Suboticka 41
Poštanski broj: 21000
Grad: Novi Sad
Telefon: 021 403-420
021 402-539

On radi u bolnici koja se zove ,, PARKS,,. Pretpostavljam da ovo sve znas.
On je zaista odlican doktor! Savestan i prilagodljiv pacijentu.
Mislim da treba da pozovete njegovu kliniku i da zakazete pregled. Ne verujem da ce vam se javiti licno on ako pozovte bolnicu. Ali probajte da zakazete pregled. Znam da dolazi i u Suboticu u kliniku ,, SENTE,, mislim da je tamo svake nedelje. Ne znam odakle ste pa koji vam grad odgovara.
Mislim da necete znati da li imaju sanse ako ne dodjete u kontakt sa doktorom a milsim da to jedino i moze bas licno sa njim.
Pozovite ordinaciju i pitajte ih. Sto se tice mail-a verujem da nisu azurni.
SRECNO!



tuzna ::jovana,hvala
ja sma cula sve najbolje o tom dr.-u-o njemu kao covjeku,a i kao doktoru.
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dr.Igor Brzaković Empty Re: dr.Igor Brzaković

Počalji od HappyGirl 1/11/2010, 10:59

Marija86 ::
pozovi prvo,objasni stanje i trazi doktora na telefon ako moze,ako ne moze pitaj kada da pozoves kako bi mogla sa njim da razgovaras..vrlo je pristupacan.
Ako ti muza niko nije lecio od tog stanja naravno da ima nade,to znaci da nije nista probano...posebno zato sto su njemu hormoni ok...
ja bih pozvala i razgovarala osmeh srce

tuzna ::s posla ne mogu d anazovem,nadams se da rade kasnije....oko 17h?

sinoc sam bila u dilemi da l da nazovem,jer je muz bio van kuce,pa sam pomislila kako je garant pretrpan i kako nema sanse da mi ga daju na telefon.
ne sumnjam da bi on pogledao nalaze ,pa to je svega par minuta,nema tu nekih posebnih ni nalaza,hormoni + nalazi biopsij,ali ne znam kako da njega da dodem.

jovanamedakovic ::Ajde probaj da nazoves doktora. Napisala sam ti broj telefona. Verovatno rade i posle podne ali ako budes imala priliku ( pauza na poslu) zovni i ranije. Pokusaj da objasnis svoj problem sestrama kazi odakle si i zamoli ih da nekako stupis u kontakt sa dr-om.
Nazovi! Nemas sta da izgubis!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dr.Igor Brzaković Empty Re: dr.Igor Brzaković

Počalji od HappyGirl 1/11/2010, 11:04

tuzna ::
cure,hvala vam.
javim ako stupim sa njim u kontakt. Wink

jovanamedakovic ::Srecno! Javi se! cvet

Marija86 ::da mozes ih nazvati i oko 17h...oni ce ti reci kada doktor radi..
pa ga ti tada i nazovi,videces neces se pokajati,opet kazem vrlo je prijatan..
On i ako ima posla puno,one ce ti reci da je zauzet,nemoj da te to obeshrabri,ti samo njega trazi na telefon,ili reci da ste se dogovorili da se cujete ako mozda nece da ga daju,nije bitno naci ces nacin vec...mada mislim da nece biti potrebno.
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dr.Igor Brzaković Empty Re: dr.Igor Brzaković

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu