Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik

Strana 3 od 11 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Kasia - Vojinov I Visnjin dnevnik

Počalji od Pakki taj 23/11/2010, 02:07

Jubi ta dva secera ljubav

mi nismo uspjeli ni da otplacemo posteno kad se Mia rodila ,pa kad smo dosli kuci negdje 4 ili 5 dan opz...plakati Very Happy ...zbog umora ,neispavanosti,brige....mm bio je stalno u nekom grcu,nikako da se opusti cak po izlasku iz bolnice sa Miom je bio samo 4 sata(mislim nosao je da ne place) pa vec hoce da trazi bebi siterku jer on nije mogao da funkcionise zbog neispavanosti Rolling Eyes ...a ja nisam spavala 4 dana...jedva me moje noge drzale... a tek ledja ...kad sam mu to malo nabila na nos nije vise nista rekao,ali uspjeli smo nekako da se organizujemo i dogovorimo oko svega. Very Happy a jos gost stigao i to njegov kolega.kod mene je problem jer neke stvari nemogu da dokazem mm jednostavno ne ulazi u njegovu tikvu.po njegovom sam se ja zatvorila medju 4 zida. moram da cekam svojih 5 minuta pa mu onda dokazujem na vidljivim primjerima,kao sto je sad slucaj sa gostom.tek je sad primjetio sta znaci imati malu bebu u kuci od 20 dana i gosta u kuci.em sto mora oko bebe da trci tako i oko gosta trci. Very Happy
vjerujem da ce kriza kod vas da se smiri,morate imati malo STRPLJENJA i otvoren razgovor izmedju vas dvoje kao sto je caty rekla

srcasti poljupci

Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 41
Datum upisa : 11.11.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kasia taj 23/11/2010, 21:01

Mi pregurasmo vakcinaciju!
Vojin se zacenio od placa, a Viki je samo malo frknula Rolling Eyes .
Inace su oboje porasli po 5cm za cetiri nedelje yes , imaju po 61 tj 58 cm i Voja je presao pet i po kila a Viki pet kila. Sa puna cetiri meseca krecemo sa zitaricama, kaze dr da su veliki dovoljno i da im je potrebno pojacanje hrane. Mene od toga hvata trema, a nekako sam i blentavo ponosna, mojim bebicama se smese cvrsti obroci igra !

Eto, toliko od naseg odlaska kod dr-a danas.

Puno poljubaca od I&V&V

ljubav

kasia

Broj poruka : 1438
Godina : 35
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nefertari taj 23/11/2010, 22:37

Bravooo, pu, pu bas su veliki i napredni. Sto se tice hrane samo polako i strpljivo, potrebno je vreme da se priviknu na kasicicu i na nove ukuse

Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 33
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od buby taj 24/11/2010, 08:50

kasia ::Mi pregurasmo vakcinaciju!
Vojin se zacenio od placa, a Viki je samo malo frknula Rolling Eyes .
Inace su oboje porasli po 5cm za cetiri nedelje [Only admins are allowed to see this image] , imaju po 61 tj 58 cm i Voja je presao pet i po kila a Viki pet kila. Sa puna cetiri meseca krecemo sa zitaricama, kaze dr da su veliki dovoljno i da im je potrebno pojacanje hrane. Mene od toga hvata trema, a nekako sam i blentavo ponosna, mojim bebicama se smese cvrsti obroci [Only admins are allowed to see this image] !

Eto, toliko od naseg odlaska kod dr-a danas.

Puno poljubaca od I&V&V

[Only admins are allowed to see this image]
bravo,,,masala,,,velike bebe...tako cu i ja sa puna cetiri na zitarice polako...vec sad primecujem da bi ona nesto mandzala drugo... lol!

buby

Broj poruka : 4109
Godina : 37
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kasia taj 24/11/2010, 10:55

Jel ja to rekoh pregurasmo vakcinaciju??? E pa oka nisu sklopili nocas, a i ja sa njima...jos mi je pristigla i veštica tako da mi se vrti u glavi od jutros. Zato njih dvoje sada Sleep kao dva mala andjelceta, a mama se tetura i ne zna gde bije. A taman smo ustalili neki ritam i sad ce sve da se poremeti No .

Eh...igranka bez prestanka...

kasia

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 24/11/2010, 11:19

E Kasi, pa kad pre ta veštičara djubruša! Ne daj se! Probaj i ti malo da spavneš s njima!

BiKsi :)

Broj poruka : 20375
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Anuska taj 24/11/2010, 12:09

Prelepi su, Kasi.
Divim ti se kako uspevas sa dve bebe.
A bracna kriza - cik da vidim brak koji nije uzdrmao dolazak prinove u kuci, a kamoli dve odjednom, i to nakon toliko stresa i problema.

Ja sam licno promenila reakciju na prepirku sa mm. Ne zatvaram se i ne durim kao sto sam ranije umela, a sama ljutnja ne traje dugo - jer, jednostavno nemamo taj luksuz! Niti imam luksuz cuvanja osecanja u sebi i potiskivanja, zato, bogami, kazem i izlanem sve sto mi dodje. Mora da me razume. I moram ja da prihvatim njegove lose trenutke, oprostim i zaboravim sto pre.
Ne zaboravi da trenutno radis najvredniji, najlepsi, ali i najtezi posao na svetu. Nijedna firma, ni poslodavac nisu toliko zahtevni. Daj sebi oduska. Ali i pusti lose stvari da- prodju. Bice jos toliko divnih.

Ljubim V&V osmeh srce

Anuska

Broj poruka : 1036
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tinche taj 24/11/2010, 12:40

Anuska ::

Ja sam licno promenila reakciju na prepirku sa mm. Ne zatvaram se i ne durim kao sto sam ranije umela, a sama ljutnja ne traje dugo - jer, jednostavno nemamo taj luksuz! Niti imam luksuz cuvanja osecanja u sebi i potiskivanja, zato, bogami, kazem i izlanem sve sto mi dodje. Mora da me razume. I moram ja da prihvatim njegove lose trenutke, oprostim i zaboravim sto pre.

Jako lepo receno, i istinito. Isto smo i mi shvatili i cim smo to prihvatili postalo je lakse. Kada bebe porastu, kada se bude spavalo mnogo bolje, kada dan bude ispunjen lepim momentima sa jako malo placa i trzavica...sve ce doci na svoje i jaz ce nestati. Za sve je potrebna energija, a za sada su V&V glavni potrosaci. [Only admins are allowed to see this image]

ja '79. neprohodni jajovodi, hipotireoza, ir
mm. '77 sve ok
nov 2009. IVF beta 156
jul 2010. rodio se Aleksandar [Only admins are allowed to see this image] 
sep 2012. prirodna trudnoca
apr 2013. rodjena Teodora [Only admins are allowed to see this image] 

Tinche

Broj poruka : 6443
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Struzzo taj 28/11/2010, 08:57

Kakve pufne!!! love Pravi dečak i prava devojčica!!! likeit
Kajsijice, drži se...
Ljubim vas!!!!
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci

Struzzo

Broj poruka : 7196
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nesalela taj 28/11/2010, 10:32

tinche ::
Anuska ::

Jako lepo receno, i istinito. Isto smo i mi shvatili i cim smo to prihvatili postalo je lakse. Kada bebe porastu, kada se bude spavalo mnogo bolje, kada dan bude ispunjen lepim momentima sa jako malo placa i trzavica...sve ce doci na svoje i jaz ce nestati.

Slažem se apsolutno! Sve dodje na svoje, svi smo imali sličnih "problema" ali ja mislim da je to sve zbog nespavanja...Nadam se da ste se vratili u formu spavanja......svaka ti čast sa dve bebe, ljubim vas svo troje....
usne usne usne

nesalela

Broj poruka : 3879
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od naca taj 29/11/2010, 13:38

Kasi, deca su ti prelepa, divne bebe. Čitajući prvi post u tvom td vratila sam se na vreme pre dve godine kada sam ja prolazila kroz isto to, ali na žalost sa tragičnim ishodom. Da su me porodili samo par dana ranije, verovatno da bi sve bilo drugačije, tako da mislim da si ipak u svemu ovome imala sreću što se nije čekalo još tih 7 dana. No, sve je to prošlo, želim vam svu sreću i ljubim Vojina i Višnju osmeh srce

naca

Broj poruka : 1209
Godina : 47
Datum upisa : 25.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MARA taj 2/12/2010, 13:30

Samo da vas ljubnem

MARA

Broj poruka : 5409
Godina : 29
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nefertari taj 2/12/2010, 18:26

Kasi kako ste? Verovatno ne stizes da podignes glavu od dece, kad smognes snage i vremena napisi koji redak.

Nefertari

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Pakki taj 3/12/2010, 05:35

ljubav

Pakki

Broj poruka : 1436
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kasia taj 7/12/2010, 13:37

Evo moji brbljivci zaspase pa da ugrabim neki minut....mada me ceka tona vesa...eh.
V&V se menjaju svakim danom! Gucu, samo nesto catrljaju, vriste, cice, smeju se, deru kao magarenca, i sve zajedno kod nas samo vri! Jos uvek se borimo sa vakcinama i kontrolama kojegde, i jedva cekam da ih od toga odmorim. Svaki dan smo napolju po svakakvim vremenskim uslovima, i zbog toga cesto ratujem sa MM Rolling Eyes . Poceli su da hvataju predmete rucicama, pomalo nespretno, ali jasno se vidi namera, i onda da ih prinose ustima. Uveli smo dva cvrsta obroka, po savetu naseg pedijatra, koja je i specijalista ishrane i autor neke knjige o ishrani beba i dece za koju sam ja eto prvi put cula, a vidim da neke mame iz parka znaju. Ona zastupa stanoviste da deca treba da se dohranjuju kako se to "oduvek radilo na nasim prostorima" i stalno me hrabri da cu ja najbolje da vidim kad je moje dete spremno za nesto novo. Mi smo tako sa zitaricama poceli pre puna cetiri meseca. Pa brzo predjosmo sa zitarica na povrce, opet po njenom savetu - kaze cim vidite da su im zitrice malo nekako dosadile vi pocnite sa povrcem. Inace je bas zadovoljna sa njima, kaze da su odlici. Voja i Viki nista ne odbijaju doduse, samo cokcu. Pre dva dana on je imao 5860 gr, a Viki 5410gr.
Ja sam nekako odmornija sto su oni stariji, uspostavljena je i dnevna i nocna rutina i zaista sa dve bebe moze da se funkcionise i da se pozavrsavaju obaveze po kuci, a nekad i da se odspava.
Jedino sto me muci sto koliko god jela, kilogrami mi se samo tope Sad. Ja se osecam normalno, cak eto i odmornije, ali....to me bas rastuzuje. Ne znam kako cu se izboriti sa tim problemom.
Toliko od ove srecne mame drage nase tete!
Sve vas grlimo!!!

kasia

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MARA taj 7/12/2010, 14:17

Joj kasi i ja ponekad vodim borbu sa mm sto se izlazaka napolju tice ,kaze da preterujemo Razz affraid
Bravo za lepo napredovanje....
ljubi te male brbljive pametnjakovice
I ljubim tebe srecna mamice-takva i treba da budes posle tolike borbe
Asto se kg tice ista prica sam bila i ja i sad cu sigurno biti

MARA

Broj poruka : 5409
Godina : 29
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 7/12/2010, 19:54

[Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]

dr mali pariz

Broj poruka : 22930
Godina : 38
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nefertari taj 7/12/2010, 22:12

Rastu decica. Samo ih ti izvodi i ako duva vetar stavi im one navlake, potreban im je svez vazduh. Bravo za rutinu, svakim danom je sve lakse. Cekamo neku taze slicku

Nefertari

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od catherine290505 taj 7/12/2010, 22:17

c Draga Kasi, jako mi je drago sto su VV napredni, slatki i sto imas malo vremena i za ostale obaveze. Za kg-sta da kazem, kod mene obrnuto v -svakog muci svoje, ne daj se, uzmi malo vitamincica - bitno da si zdrava!
Jedino ti zameram- GDE SU SLIKE VV ??? b PA JA MALO-MALO zavirim da vidim jesi nesto postavila, ne gresi dusu kad imas tako lepu decu (pu, pu) i postavljaj naočare

catherine290505

Broj poruka : 5990
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 7/12/2010, 23:07

Kasi, baš mi je drago što ovo čitam, tako treba da zvuči mama i svaka ti čast jer si ti mama blizanaca, a to je velika stvar osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5171
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 7/12/2010, 23:16

Bravo Kasi šta sve stižeš, svaka ti čast! Ljubim V i V, mačići maleni! I kad stigneš koju slidžu ti nam nakači da se topimo!

BiKsi :)

Broj poruka : 20375
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Simona taj 8/12/2010, 20:56

Uh vec imaju cetiri meseca?! Kako vreme leti...

Pozdravcici za vas osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Simona

Broj poruka : 7878
Godina : 47
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tinche taj 8/12/2010, 22:01

[Only admins are allowed to see this image] Ooooooooooo kakav isvestaj!!! Najlepsi do sada! [Only admins are allowed to see this image]

Bravo hrabra nasa Kajsijice!!! Ojacali su, usemili ste se...
Sad tek sledi prava uzivancija...
[Only admins are allowed to see this image]

Ne brini se za tezinu, samo neka ono sto pojedes bude kvalitetno, sa puno proteina...i sto Keti rece dodaj neki vitamin. Vratice se i tvoj ogranizam na svoje. Ne zaboravi sa se sada puno trosis.

[Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]

ja '79. neprohodni jajovodi, hipotireoza, ir
mm. '77 sve ok
nov 2009. IVF beta 156
jul 2010. rodio se Aleksandar [Only admins are allowed to see this image] 
sep 2012. prirodna trudnoca
apr 2013. rodjena Teodora [Only admins are allowed to see this image] 

Tinche

Broj poruka : 6443
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maša taj 9/12/2010, 21:06

Nisam sigurna ni da sam ovom duplom dnevniku poželela dobrodošlicu i samo lepe priče na njemu, ako nisam oprostite mi, i ja sam mama šetalica po svakakvom vremenu i ne ulazim u kuću po celi dan!!!
Bebe su dobre i lepo napreduju, to je najbitnije, mnoge mame bi dale sve da mogu da im se kilogrami otope kao i tebi, prema tome, uživaj!!! Ništa lepše nego videti na ulici duplu mamu a zgodnu! Ljubimo!!

maša

Broj poruka : 909
Datum upisa : 08.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 12/12/2010, 15:25

V i V cmacem vas puno punooooooooooooo!
Bravo za lepo napredovanje.
Kasia zeno salji slike sto pre, nemoj da zekis!

maus

Broj poruka : 14076
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 03:21

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 11 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: