KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

+51
daco
dragana76ns
bubac
Sneza
Sofka
Milijana
maja76
dragmilk
Marija86
Filippa
heart84
seka 35
viktorija
Shizika
natalija
malenaa
cici
MARA
HappyGirl
ciklama
dr mali pariz
adriatika
jovana 77
ŽenoLina
Orline
sani
maus
biljka
anuska80
Jelena*
Zoka83
anna
lena
gea
bak
Gala
BiKsi :)
Tinche
fenix
djole42
Malina
vašar
Cupava
Deni
bobica83
bebko
catherine290505
mimica
MAAKKI
Simona
anak
55 posters

Strana 1 od 22 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Sledeći

Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića Empty ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od anak 18/10/2010, 16:05

Ćao cure!
Vidim da se mnoge spremaju u novembru kod Vlaisavljevića.
Bilo je planirano za decembar, pa su me nazvali u septembru i rekli ako želim u novembru da mogu napraviti brži protokol ili da čekam januar. Naravno, izabrali smo novembar.
Sa mikroginonom sam krenula 30.09. i pijem ga do 24.10. (meni je izgledalo previše, pa sam zvala da pitam je li to ok, ili je greška). Danas, 18.10. sam krenula sa injekcijama dekapeptila, pa su rekli da sledeće nedelje moramo doći u BG na kontrolu.
Svi su mi nalazi uredni, ali me strašno brine što su mi vrednosti citomegalo nešto....ogromni. Oni kažu nema veze, ne treba da uzimam ništa. Svejedno sam veoma zabrinuta.
Kod muža je dijagnosticirana oligospermija, slaba pokretljivost i br. (4%).
Bili smo 2 puta u Zenici, u centru za humanu reprodukciju. (Ne rade punkciju, već samo aspiraciju 2-3 folikula). Oba puta beta je bila malo veća od 100, ali ništa nije uspelo.
Više od postupka me brine ono čekanje posle, jer sam shvatila da je to ono što mene upropasti. Stalno razmišljam: trebam li se voziti, trebam li voziti; smem li hodati previše, hodam li premalo. Šta jesti, smem li postiti ceo post, smem li da se penjem uz stepenice (peti sprat bez lifta u stanu, i treći, naravno opet bez lifta na poslu). Koliko dugo smem stajati i sl. nebulozne gluposti. Jednostavno sam u začaranom krugu glupih pitanja na koja nemam odgovor. A o živcima da ne govorim. Čak sam prošli put u besu rekla mužu da je on kriv što nismo uspeli jer me je nervirao. Stvarno katastrofa!
Volela bih da znam da nisam jedina koja prolazi kroz ovakve stvari, brine o kg, i moru sl. gluposti jer mi je strašno misliti da samo ja tako razmišljam, a da su sve ostale žene koje dolaze potpuno srećne i da jedva čekaju da uđu u proceduru i budu u njoj. I da sve idu u to opušteno, bez briga, nervoze i panike.
Volela bih da mi se javite.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od Simona 18/10/2010, 16:46

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića SANAK - Novembar kod Vlaisavljevića RANAK - Novembar kod Vlaisavljevića EANAK - Novembar kod Vlaisavljevića CANAK - Novembar kod Vlaisavljevića NANAK - Novembar kod Vlaisavljevića OANAK - Novembar kod Vlaisavljevića BlankANAK - Novembar kod Vlaisavljevića OANAK - Novembar kod Vlaisavljevića TANAK - Novembar kod Vlaisavljevića VANAK - Novembar kod Vlaisavljevića AANAK - Novembar kod Vlaisavljevića RANAK - Novembar kod Vlaisavljevića AANAK - Novembar kod Vlaisavljevića NANAK - Novembar kod Vlaisavljevića JANAK - Novembar kod Vlaisavljevića EANAK - Novembar kod Vlaisavljevića BlankANAK - Novembar kod Vlaisavljevića VANAK - Novembar kod Vlaisavljevića TANAK - Novembar kod Vlaisavljevića OANAK - Novembar kod Vlaisavljevića BlankANAK - Novembar kod Vlaisavljevića DANAK - Novembar kod Vlaisavljevića NANAK - Novembar kod Vlaisavljevića EANAK - Novembar kod Vlaisavljevića VANAK - Novembar kod Vlaisavljevića NANAK - Novembar kod Vlaisavljevića IANAK - Novembar kod Vlaisavljevića KANAK - Novembar kod Vlaisavljevića A
glitter text generator by GlitX.com
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od MAAKKI 18/10/2010, 16:50

Anak srecno ti otvaranje dnevnika i brz prelazak na TD:k015:

To sto si napisala o strahovima prosla je svaka zena koja je kretala u postupak i nije nista nenormalno, moras da se opustis i da pustis pozitivnim mislima da prevladaju. Ako si iole pratila ostale cure na forumu mogla si izvuci neki zakljucak sta treba a sta ne treba da se radi nakon transfera, sigurno ce se vec javiti neka koja je to prosla ja sam na stimulaciji i koristim njihova iskustva kako bih mnogo lakse prosla sve to. navijači2
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od mimica 18/10/2010, 17:15

Anak, srecno otvaranje VTO dnevnika i da ga sa srecom privedes kraju a onda selidba na TD. sretan početak
Od velikog znacaja za ishod VTO je tvoje psiho stanje, zato probaj da se opustis sto vise i nabaci osmeh na lice! Very Happy
Navijam za tebe navijacica navijacica navijacica ff
mimica
mimica

Broj poruka : 54
Godina : 49
Location : novi sad
Datum upisa : 19.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od catherine290505 18/10/2010, 17:45

Srecno otvaranje VTO dnevnika- da sto pre otvorite TD!!!
Puno srece!

ff ff ff
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od bebko 18/10/2010, 17:54

bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od bobica83 18/10/2010, 19:36

srecno otvaranje dnevnika i dobro dosla na nase strane.ovde ce ti biti malo lakse jer devojke su prosle ili prolaze kroz slicne,iste situacije!
ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića 338438 ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića 338438 ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića 338438 ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića 338438 ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića 338438 ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića 338438
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od Deni 18/10/2010, 19:57

Srecno otvaranje dnevnika i da sto pre odes na TD Very Happy

A, sto se tice strahova, oni postoje, samo ih nemoj hraniti, znas ono - negativnu misao odmah zameni pozitivnom Very Happy
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od Cupava 18/10/2010, 20:12

Srecno otvaranje dnevnika!
Strah od nepoznatog, pa jos kada postoji tolika zelja kao sto je to kod svih nas je sasvim normalan...pod uslovom da je umeren. Treba biti vedrog duha i realno uporan. Sve najbolje.
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od vašar 18/10/2010, 20:30

SRECNO OTVARANJE DNEVNIKA I DA STO PRE POBEGNES ODAVDE Wink
cveće
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od Malina 18/10/2010, 20:34

Ma, mi smo sve totalno opustene i srecne lol!
Idi, bre, anak, nema toga. Kod svih nas su prisutni strahovi, milion pitanja i podpitanja, a istresanja na mm se podrazumevaju . To pripises hormonima i nikom nista Wink Salim se, ali realno, opusten, da ne kazem glup, mozes biti samo prvi put, jer nista ne znas. Ako, ne daj boze ne uspe, drugi put je ta doza straha mnogo prisutnija, jer znas sta sve moze da se desi. Meni je i dr to rekao, da je normalno da je gore svaki sledeci put, bez obzira sto je logicno da bude bolje. Veca tenzija, veci pritisak, opustenost moze biti samo prividna. Ipak, negde u malom mozgu sve znamo sta se desava. Ali, da se treba truditi, treba, cisto zbog sebe, da se ne dovedes u psihicki haos. A sad, koliko ko to moze, vec je indibidualno... I...

Srecno otvaranje dnevnika
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od djole42 18/10/2010, 21:22

Srecno otvaranje dnevnika!
Uvek postoji trema,strah,strepnja ,nada.....zato smo tu ,da podelimo pa bude lakse!
Samo hrabro!
zagrljaj
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od fenix 18/10/2010, 21:25

SRECNO OTVARANJE DNEVNIKA roda evo jedna rodica za srecu.Slazem se sa Malinom sve je tako,ko moze biti totalno veseo i opusten ida si ne postavi milion pitanja i podpitanja,a pogotovo u tih par dana dok cekas betu.Treba se truditi misliti pozitivno jer veliki je uspjeh docekati i pocetak stimulacije,bar meni.Jos jednom srecno i da sto prije predjes na td. Very Happy
fenix
fenix

Broj poruka : 344
Godina : 46
Location : Banjaluka
Datum upisa : 06.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od Tinche 18/10/2010, 22:01

Srecno otvaranje dnevnika!!! ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića 62860

Naravno da nisi jedina koja brine. Sve mi brinemo i mozgamo i virkamo u gacice dok cekamo betu.
Razlikujemo se jedino u stvarima koje radimo da bi se opustile. Neko voli da se druzi tada, neko da cita, neko nema zivaca ni za sta...i sve je to normalno. Ali moras se potruditi iz sve snage da smiris glavu koliko god je to moguce.
Osluskuj tvoje telo, to ce ti dosta pomoci u tome kako bi trebala da se ponasas. Budi umerena u svemu.

Jedna moja komsinica je u postupku kod V. sada u novembru. Danas je dosla kod mene da je bocnem sa prvim diferelinom.

Zelim ti puno srece!
ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića 561840
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od BiKsi :) 18/10/2010, 22:33

Srećno otvaranje dnevnika i da bude uspešno! ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića 32796
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od Gala 18/10/2010, 22:34

SRECNO KOD VV!!!! osmeh srce
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od bak 19/10/2010, 09:00

Srecno otvaranje dnevnika! osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od gea 19/10/2010, 09:44

click to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own textclick to generate your own text
gea
gea

Broj poruka : 1523
Godina : 45
Location : SD
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od lena 19/10/2010, 09:58

SRECNO OTVARANJE DNEVNIKA!!! Very Happy
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od anna 19/10/2010, 11:10

Sa srećom anak!!! ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića 338438
anna
anna

Broj poruka : 1979
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 05.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od Zoka83 19/10/2010, 13:54

Anak, srecno otvaranje dnevnika i sto brze preseljenje na trudnicke! ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića 275568
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od anak 19/10/2010, 14:50

DRAGE MOJE, PUNO VAM HVALA NA PRIJEMU I PODRŠCI!
PRESREĆNA SAM ZBOG TOGA. SMEŠNO, ALI PLAČEM, PRIPISAĆU TO HORMONIMA.
Razz

I ja se nadam da će sve proći u redu. Upravo sam čula da je jedna moja poznanica iz petog puta (ni jednom pre nije uspela, odstranjen 1 jajnik) uspela u Splitu kod nekog dr. Poljaka. Trudna je oko 2 meseca.
Još jednom vam puno hvala.
Zanima me šta će biti na toj kontroli sledeće nedelje i kod koga će me staviti da me prati dok V V ne dođe sa svojim biologom.
I zbog čega je uopšte ta kontrola, zar nisam to mogla uraditi ovde kod nas, a ne da dolazim u BG (500 km), samo radi kontrole. Ali, valjda oni znaju bolje. Nadam se da znaju.
Hoće li neka od vas biti isto ko dr. V V sada u novembru, bilo bi mi baš drago?
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od fenix 19/10/2010, 15:27

Cao Anak posto sam i ja iz BiH i radila sam dve VTO u BL bezuspjesno,razmisljam o BG.Reci mi jel mi puno cekamo za termin i koja je cijena kod nas je oko 4.5oo km. To je bez nalaza i pregleda,nadam se da netusim. Embarassed
fenix
fenix

Broj poruka : 344
Godina : 46
Location : Banjaluka
Datum upisa : 06.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od MAAKKI 19/10/2010, 15:35

Anak i ja prevaljujem oko 800 km za preglede i kontrolu i ne zalim nadan se najboljem, a i bolje da te pogledaju da mogu da ti daju neku terapiju ako treba sreca
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od Jelena* 19/10/2010, 17:46

Anak dobro dosla ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića 338438
Srecno ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića 8326
Jelena*
Jelena*

Broj poruka : 1142
Location : SD
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića Empty Re: ANAK - Novembar kod Vlaisavljevića

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 22 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu