KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Homeopatija i sterilitet

+33
smile :)
insomnia
ganedina
Erata
missile
SannI-AlL
nacKa
srecna
7-patuljaka
djiki
Mirjana
BiKsi :)
MAAKKI
Struzzo
buby
Miki973
KoMetaK
damin
dina
neven52
bule74
novosadjanka
Cecana
miss Piggy
Deni
Pakki
HappyGirl
Orline
anna
maja76
Malina
dr mali pariz
vašar
37 posters

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 5 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od dr mali pariz 27/5/2013, 11:26

Sannyiću , drago mi je da se isplatilo...i sama znaš ,.ništa preko noći ne dolazi niti može otići. Vto... otvorila sam temu-o uticaju na zdravlje-žene nerado.pišu-oči zatvaraju i mole se da se baš njima ne desi,a znaš i sama,i na forumu ,po pričama ,kakvih sve zdravst.peoblema ima. Najviše na udaru-krv i štitna,a ni.dr.ne zaoataje…
Sanny,sve što prija i dok prija koristi, nadam se,iakreno-kad se org.pročisti da će doći i do spontane trudnoće.
ljubim te,draga moja.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 5 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od BiKsi :) 27/5/2013, 12:51

Sani, odličan izveštaj, drago mi je da si zadovoljna, nek se nastavi isti trend! I da se središ potpuno, i što reče Pariz, da bude neka lepa, spontana trudnoća!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 5 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od missile 27/5/2013, 13:14

Sani, ja sam čula za Bahove kapi, ima raznih vrsta. Moja drugarica je to pila, i zadovoljna je. Drago mi je da ti pomažu! yes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 5 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od damin 17/6/2013, 17:52

Danas mi je potvrđena pozitivna beta.Konačno smo uspeli!

Pre VTO sam se lečila od užasne alergije koja se manifestovala osipom i gušenjem.Gušenje je nekako ostalo, a ja sam ulazila u postupak, jer je suprug konačno izlečio bakterije.
Kontaktirala sam svoju homeopatu.Nije znala šta da mi da, pošto nisam išla na kontrolu kada smo se dogovorile, pa mi je dala Bahove kapi.
I eto...

damin

Broj poruka : 20
Godina : 49
Location : SO
Datum upisa : 03.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 5 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od damin 21/6/2013, 14:32

Sanny-All, kako ti je sada, što se tiče alergija?
Ja imam (izdržljiva) gušenja,a  juče mi se pojavila i urtikarija...Homeopata mi je na odmoru.
A trudna sam.
Pisala sam joj i nadam se da će mi poslati još nešto, osim Bahovih kapi...
Molim te piši da li tebi pomaže terapija.
Pozdrav!

damin

Broj poruka : 20
Godina : 49
Location : SO
Datum upisa : 03.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 5 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od SannI-AlL 21/6/2013, 20:50

Damin čestitam ti na trudnoći:safaSF:
Pomaže mi terapija,ali ja ,kao što sam i napisala,pored kapi ,koristim i moje 'kugličice'  koje mi naprave smao za mene.uskoro treba da imam i drugu kontrolu,pa ćemo da vidimo šta ću da dobijem od th.
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 5 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od damin 22/6/2013, 15:08

Hvala!
Ja imam alergiju na sunce i ekcem od ranije, ali nisam tome pridavala značaj.Međutim, ove godine sam izgleda dobila neku novu alergiju i prvi put me guši.Da nije toga, ne bih ni otišla kod doktora.
Bahove kapi su mi donekle pomogle što se toga tiče, ali nisu skroz.Homeopata mi je na godišnjem.Jedva čekam da mi da još nešto...

damin

Broj poruka : 20
Godina : 49
Location : SO
Datum upisa : 03.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 5 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od Vuchica 30/7/2014, 10:40

Ja tek sad (zahvaljujuci Happy) pronadjoh ovu temu.
Vidim da je zamrla pre godinu dana, bilo bi lepo da se aktivira.... i da cujemo jos neka iskustva.
Damin, nadam se da je trudnoca protekla skolski i da uzivate sa svojim bebacem  sunny 


Ja sam se pre dve nedelje licno susrela sa homeopatijom. Ne mogu jos uvek govoriti o utiscima.
Ustvari, u pitanju je kombinacija kvantne medicine, biorezonantne terapije i homeopatije. Prvi pregled trajao je dva sata, bila sam svo vreme prikljucena na neki aparat, a poslednjih 45 minuta primala povratnu terapiju. Svo vreme doktorka je bila tu, pratila na monitoru, i razgovarala sa mnom.

Dobila sam 3 bocice sa homeopatskim lekicima, plus kuglice, koje sam uzimala prvih pet dana.
Iz ishrane moram da skroz izbacim slatkise, mleko i mlecne proizvode. Za sada je poenta da ''raskiselimo'' organizam, kaze...
Bila sam jako dobro raspolozena prvih nedelju dana uzimanja terapije, ali onda sam se malo razocarala kada sam dobila ciklus posle 24 dana. Joj, reko', sta je sad ovo? Meni inace mrljavi braonkasto dan dva...ali ovog puta je krenulo nekako odmah, bez izmalo braonkastog.... Sad sam mirnija, kkontam, nesto se ipak desava.

Kontrola mi je za 3 nedelje od prvog pregleda. Izvinite ako sam bila malo konfuzna.

Ne rekoh, cilj mog odlaska bio je uvid u opste stanje organizma i poboljsanje, naravno. Za dalje korake u borbi za bebu jos uvek se nismo odlucili, hocemo prvo da se ''opravimo'' .
Verovatno cu otvoriti i temu Kvantna medicina/biorezonantna terapija, radi bolje preglednosti
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 5 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od Erata 31/7/2014, 17:46

Srecno Vule druze moj! Pomoci ce, kako nece. Super su to stvari.
Mozda vam nece ni trebati dalji koraci, jer ce da vas preteknu sami love 
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 5 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od BiKsi :) 31/7/2014, 23:11

Vucice, podrzavam te u nastojanju da sredis organizam! I cekam tu temu o kvantnoj medicini. Skoro sam cula za taj izraz, nesto kao citah, al nemam sad ni vremana bas za istrazivanje na tu temu. Misljenja oprecna, kao za sve sto je alternativno i jos uvek ne bas istrazeno. Znam samo da sam taj izraz prvi put cula od nase kutanjke anne, i da je ona, pre ostajanja u drugom stanju, koristila tu terapiju. Ne znam nikakve detalje, samo znam da mi je rekla da je ostala prirodno trudna, sa dijagnozom zapusenih jajovoda pre toga konstatovanih. Eto, neki dan se porodila. A prethodno toliko neuspesnih vto prica iza sebe imala. Pa se nadam da i to nekome moze dati vetar u ledja. Ne kazem da sad treba probati sve, al sam zagovornik da treba srediti organizam i pronaci neki mir u sebi, da to ipak pomaze opustanju tela, a samim tim i povecati sanse za uspesnu trudnocu. Svako u svojoj glavi treba da nadje neku mantru, kakva god ona bila, samo neka pomogne u ostvarenju cilja.

Kisko.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 5 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od KoMetaK 1/8/2014, 13:16

Vucice, bravo za odluku i start. I ja se razmisljam opasno o poseti homeopati za kog sam dobila preporuke odavno, ali posto zivi na relaciji Bugarska-Svajcarska, odlagala sam. Mislim da cu ga kontaktirati ubrzo. I, naravno, koristiti savete Erate, pocev od soli, pa na dalje. I probati da organizam ucinim baznim, sa hrono ishranom, koja je vrlo slicna onome sto savetuje Eratin dr.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 5 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od ganedina 1/8/2014, 13:51

KometaK, drago mi je da si nam se pridruzila . Opet cemo zajedno da se borimo, sve do postizanja konacnog cilja . I ja sam bila kod tog Eratinog i takodje cu poslusati neke njegove savete , pocev od sedenja na toploj soli , tamo negde od 01. septembra planiram da krenem sa tim. S obzirom da vec pijem CO Q 10 po Kopitovickinom savetu, ne znam da li je pametno da sada mozda uvedem i homeopatiju, mada sam ja imala do sada iskustava i na tu temu, samo nisam primecivala nikakva poboljsana, mada je razlog uvodjenja homeopatskih preparata bilo nesto drugo, a ne sterilitet .
Nego, ja bih uskoro uvela i neki npr. Elevit ili prenatal, mislim da ne moze biti suvisan .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 5 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od insomnia 8/8/2014, 23:09

Ja se već duuuugo lečim homeopatijom. Nisam se konkretno bavila sterilitetom, ali sam u svakoj VTO dobijala podršku u vidu lekova od homeopate. Ne znam da li je uticalo, ali ja sam svaku terapiju prošla bez kakvih problema ( mislim na one probleme koje izazivaju hormoni). Ja vam je iskreno preporučujem, jer meni je pomogla u mnogim stvarima u kojima zvanična medicina nije. Uvek imam malu kućnu apoteku homeopatskih lekova ( za smirenje, kašalj, prehladu, gripu.....)
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 5 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od Vuchica 16/9/2014, 19:05

Vuchica ::Ja tek sad (zahvaljujuci Happy) pronadjoh ovu temu.
Vidim da je zamrla pre godinu dana, bilo bi lepo da se aktivira.... i da cujemo jos neka iskustva.
Damin, nadam se da je trudnoca protekla skolski i da uzivate sa svojim bebacem  sunny 


Ja sam se pre dve nedelje licno susrela sa homeopatijom. Ne mogu jos uvek govoriti o utiscima.
Ustvari, u pitanju je kombinacija kvantne medicine, biorezonantne terapije i homeopatije. Prvi pregled trajao je dva sata, bila sam svo vreme prikljucena na neki aparat, a poslednjih 45 minuta primala povratnu terapiju. Svo vreme doktorka je bila tu, pratila na monitoru, i razgovarala sa mnom.

Dobila sam 3 bocice sa homeopatskim lekicima, plus kuglice, koje sam uzimala prvih pet dana.
Iz ishrane moram da skroz izbacim slatkise, mleko i mlecne proizvode. Za sada je poenta da ''raskiselimo'' organizam, kaze...
Bila sam jako dobro raspolozena prvih nedelju dana uzimanja terapije, ali onda sam se malo razocarala kada sam dobila ciklus posle 24 dana. Joj, reko', sta je sad ovo? Meni inace mrljavi braonkasto dan dva...ali ovog puta je krenulo nekako odmah, bez izmalo braonkastog.... Sad sam mirnija, kkontam, nesto se ipak desava.

Kontrola mi je za 3 nedelje od prvog pregleda. Izvinite ako sam bila malo konfuzna.

Ne rekoh, cilj mog odlaska bio je uvid u opste stanje organizma i poboljsanje, naravno. Za dalje korake u borbi za bebu jos uvek se nismo odlucili, hocemo prvo da se ''opravimo'' .
Verovatno cu otvoriti i temu Kvantna medicina/biorezonantna terapija, radi bolje preglednosti

Imam zelju i potrebu da upisem ovde. Tacno mesec dana nakon ovog mog prvog posta saznala sam da sam trudna - prirodno!!!
Sta je presudilo, to ne mozemo znati. Ja verujem sve pomalo.
osmeh srce
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 5 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od smile :) 17/9/2014, 10:21

Jel možeš da ostaviš neki kontakt, ime... gde si bila? Unapred hvala..
Čestitam i uživaj u trudnoći srce
smile :)
smile :)

Broj poruka : 13
Location : Bgd
Datum upisa : 04.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 5 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od Vuchica 17/9/2014, 10:56

smile :) ::Jel možeš da ostaviš neki kontakt, ime... gde si bila? Unapred hvala..
Čestitam i uživaj u trudnoći srce

Smesko, hvala, napisacu ti pp doktor
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 5 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od annci 18/9/2014, 10:54

Zene, ja se zaitneresovah za homeopatiju, ali na ovoj temi nisam bas puno nasla.
Vise prepucavanja, mora da ima jos neka koju ja ne uspeh da pronadjem.

Posetila bih nekog dobrog homeopatu, pa mi trebaju preporuke. Za Vuckovog znam, ali sam cula da ima jos neki dobar valjda na Mirijevu? I ima neka zena na Banovom Brdu. Za tu sa BB znam da radi sa decom, ali ne znam da li radi i da mamama-u-pokusaju.

Ajde malo korisnih saveta, molicu fino. Zavrsih histero, i sve dodatne analize, i pri kraju sam sa svim ostalim specijalistima, i od oktobra krecemo da jurimo ciklus, pa sve sto dodatno moze da pomogne (osim suplemenata koje pijem), dobro je doslo...
ljubav ljubav ljubav
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 5 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od medolino 23/9/2014, 17:42

Devojke,zainteresovala me ova tema i zelim da podelim nesto sa vama...Prvo da kazem nisam ja bila kod homeopatice ali jedna moja prijateljica jeste..i prica ovako sledi...Ja sam uclanjena u grupu za stitnu zlezdu (neke znaju i zasto ali je to sada nebitno) tamo sam upoznala jednu zenicu i tako poceli da se dopisujemo i na kraju smo shvatile da idemo zajedno kod istog endokrinologa,njoj je takodje ustanovljena bolest stitnjace ali pije lekove i tako je odrzava...nikako nije mogla da ostane trudna,predlagali su je iz prirodnog ciklusa ili vto...zatim besna i u zelji da svoje zdravlje dovede do maksimuma odlazi kod homeopatice,koristi sve te lekice i tinkture,menja ishranu (ponavljam ostavlja lekove za stitnu) Njeno zdravlje se poboljsava,menstrualni ciklusi se regulisu,sve ide svoji tokom da bi me obavestila pre mesec dana da je ona ostala sasvim prirodno trudna i da je trudna vec 6 nedelja,presrecna je..samo ne znam sta je dalje odlucila da li je otisla kod endokrinologa da vidi jer ipak treba da nastavi da pije lekove za stitnu,mada su joj sada svi hormoni savrseni...nisam se cula sa njom..Eto htela sam da podelim sa vama ovu pricu i verujem da u prirodi i prirodnim lekovima ima spasa...
Ja sam isto nesto drugo pored svih lekova pobedila koristeci i lekove iz prirode Very Happy
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 5 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od Ancica 87 23/9/2014, 21:51

E pa devojke ja sam isla kod homeopate nekih godinu dana (mozda malo vise),skidam coveku kapu jer mi je pomogao sa 10001 stvai ali ne i sa trudnocom.... Resila sam da malo odmorim od njega,ali nikad se ne zna mozda mu se i vratim... Inace ni ja nisam jela slatko,mleko ,ml proizvode,belo brasno,kvasac,sirce...itd itd uglavnom zivela sam jedan period totalno zdravo...meso slaninica i to je to :)

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija i sterilitet - Page 5 Empty Re: Homeopatija i sterilitet

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu