Slovenija

Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Slovenija

Počalji od KoMetaK taj 15/9/2011, 23:27

Slovencako primorje Very Happy
Koper

Venecijanski lav (lav sv. Marka) je prisutan svuda

Lakse smo se sporazumevali na italijanskom nego na srpskom, drugi jezik im je italijanski

Piran

KoMetaK

Broj poruka : 7137
Godina : 43
Datum upisa : 09.01.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 19/11/2011, 15:52

Meta, predivne slike si dodala! Uživah maksimalno!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:1.Spebo,2009.ICSI-beta 2.5, biohemijska, 2. Spebo 2010.FET-beta 463-biohemijska,3. Spebo 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise! 4.Spebo,2016.ICSI-beta 4.
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 20503
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 19/11/2011, 16:07

Svarno su prelepe! Ne znam kako ih do sada nisam videla!
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 40
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 19/11/2011, 21:10

Shocked i ja nisam videla ove slike, Meta, fenomenalne su!!

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još  
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
Lilypie Fifth Birthday tickers
dr mali pariz

Broj poruka : 22881
Godina : 39
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Terme Catez

Počalji od Tinche taj 14/9/2013, 13:05

Evo utisaka iz Slovenije.
Terme Catez su fantasticne!!! Prava radost za decu i mame! Sve je bilo prepuno trudnica, beba, mama sa sikama spremnim za dojenje...tatama koji menjaju pelene. Kolicima na sve strane sa bekanama koje spavaju dok se mama i tata igraju sa starijim malisanom u bazenu pored. Ma milina jedna. E, da, bio je i poneki penzos...al i oni mu dodju ko deca.

Hotel Toplice, savrsen, bazeni savrseni, tobogani fenomenalni...higijena besprekorna svuda. Hrana...uhhhh...ne komentarisem hranu. Njamiiiiiiii :)))))

Isli bi tamo svaki vikend da je vise parica...sta da vam kazem.

Nismo izlazili iz vode sem da jedemo i da spavamo. Bata se skroz opustio. Spustao se sam niz velike tobogane...i to mm ga samo isprati do stepenica, on se popne, saceka svoj red...pusti dete koje se spustalo ispred njega da sse bucne u bazen...i to isprati sve lepo pogledom da li je izaslo iz tobogana...pa se tek on onda namesti za juris. te na guzi, te na ledjma, pa na stomaku...unapred, unazad...svejedno. Tata ga ceka dole i to je sigurica. I mislim da mu falilo jos dva dana da nauci da pliva.

Sve je prelepo sredjeno i oko hotela. U stvari to su tri hotela koja su jako blizu. I nekako izmedju njih su smestene obe termalne rivijere, letnja i zimska. Tj otvorena i zatvorena. Otvorena je mnogo veca i ima strasnije tobogane ko voli...ali kada imas malu decu ili ti smeta sunce ili je posle vec malo hladnjikavo jer duva neki vetric. U zimskoj rivijeri je temp vazduha 31 a vode 32 stepena. Banja brava. :) Ne brines za suncobrane...sunce...vetar...bubice i osice...samo uzivas.

Poneli smo transportne krevetice i za bataka i za debelicu...tako da su i tata i mama uzivali. Ujutro smo se svi gnjavili na ogromnom bracnom.
Isplati se stvarno...idemo opet sigurno, nadam se da cemo moci sto se parica tice jos jednom pre mora...tamo negde u martu.

Da dodam koju slicku pa da prekopiram i na putovanjima. Jos cu jednu temu dodati tamo...Manastir Pustinja, u Pocuti kod Valjeva. Dusu odmorim tamo.

batakov omiljeni...prvog dana sa tajom

debelica uziva u kolicima...i smeje se svima koji prolaze..

mamina roze gusenica

poljubac za dobro jutro p.s. krevetici su zakon.

parkic ispred hotela a u pozadini se vidi ulaz u zatvorenu termalnu rivijeru, koja je u produzetku naseg hotela.

e ovo je slikano bukvalno suprotno od gornje slke. zaboravila sam da pitam sta je to...al je mnogo lepo ocuvano spolja...

slow river (po meni smor zivi...ja radije idem na tobogane i oderem guzicu)

guzica spremna za kupanjac

deo za penzose...a masazeri fantazija :)

svi na gomili

batakov omiljeni tobogan...unutra su stepenice...a bucnes se napolje u bazen koji je i unutra i napolju...pa samo plivas kroz neke gumene tracice, kao zavesa, i opet si unutra...seljanka, znam... )))

evo ovde se vidi i taj ulaz tj prolaz a i bata kako letiiiiiii

djuskanje sa decicom! imali su i super program za decu sa animatorima svako vece ispred (iza) hotela

Lilypie Fourth Birthday tickers

ja '79. neprohodni jajovodi, hipotireoza, ir
mm. '77 sve ok
nov 2009. IVF beta 156
jul 2010. rodio se Aleksandar srce 
sep 2012. prirodna trudnoca
apr 2013. rodjena Teodora srce 
Tinche

Broj poruka : 6395
Godina : 38
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od leptirko82 taj 14/9/2013, 13:20

Prelepo, raj na zemlji! Klinci su preslatki. Devojcicu bih izgnjavila po mekanim butkicama, koliko su medene!
Bata je presladak! Baš je uživao u sputanju. Šta da ti kažem, osim da ste mi lepi tako zajedno!
osmeh srce
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 34
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6