KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koprivino seme u službi muške potencije

+5
BiKsi :)
anak
djole42
lena
dr mali pariz
9 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Koprivino seme u službi muške potencije Empty Koprivino seme u službi muške potencije

Počalji od dr mali pariz 27/8/2010, 20:18

Recepti narodne medicine - lecenje impotencije


KAKO OPET USPOSTAVITI MUŠKU SNAGU?

(RECEPTI NARODNE MEDICINE)

Postoji veliki broj recepata narodne medicine koji mogu da vam pomognu u lečenju impotencije. Evo nekih od njih.

O koprivi se od davnina govorilo: “Kopriva pobu­đuje požudu, posebno - koprivino seme sa ukuvanim vinom, i otvara matericu tako da ona prima muško seme. Isto dejstvo kopriva ima i ukoliko se jede sa lu­kom i jajima.” Zbog toga mnogi iscelitelji daju mu­škar­cu i ženi da piju čaj od semena koprive, odstajalo u porto vinu.

Poznat je ovakav recept: 5 kašika semena koprive kuvati 5 minuta u 0,5 l vina. Uzimati po 50 ml pre spa­vanja. Porto mora da bude od grožđa, a ne veštačko.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koprivino seme u službi muške potencije Empty Re: Koprivino seme u službi muške potencije

Počalji od lena 27/8/2010, 20:44

Koprivino seme u službi muške potencije 404938 pa, kad ožeže tolika kopriva... sve sa semenom... nema da nema da uspe!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koprivino seme u službi muške potencije Empty Re: Koprivino seme u službi muške potencije

Počalji od djole42 27/8/2010, 20:46

lena ::Koprivino seme u službi muške potencije 404938 pa, kad ožeže tolika kopriva... sve sa semenom... nema da nema da uspe!

lol! lol! lol!

djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koprivino seme u službi muške potencije Empty Re: Koprivino seme u službi muške potencije

Počalji od dr mali pariz 27/8/2010, 20:47

Razz
jbte se.
ja mislila da ne kačim samo recepte kiflica i kolača,nema toga više,i bila vredna,a one me zajebaju! Razz
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koprivino seme u službi muške potencije Empty Re: Koprivino seme u službi muške potencije

Počalji od djole42 27/8/2010, 20:50

djole39 ::‚Danas mi dr. rece pa ja da prenesem.

Med sa propolisom 200g+seme koprive 100g,svako jutro kasicica.Kaze dr ne podize brojku nesto znacajno ali poboljsava kvalitet spermatozoida.Ja umrla od smeha jer ja to pijem godinama zbog anemije pa rekoh doktorki da nisam ja pocela da proizvodim spermatozoide posto ne reagujem na stimulaciju nikako lol! lol! lol! lol! lol!

Prekopirah ovaj post ovde zbog semena koprivinog! Very Happy
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koprivino seme u službi muške potencije Empty Re: Koprivino seme u službi muške potencije

Počalji od dr mali pariz 27/8/2010, 20:51

Pa tu sam te čekala!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koprivino seme u službi muške potencije Empty Re: Koprivino seme u službi muške potencije

Počalji od lena 27/8/2010, 20:52

mali pariz :: Recepti narodne medicine - lecenje impotencije KAKO OPET USPOSTAVITI MUŠKU SNAGU?
O koprivi se od davnina govorilo: “Kopriva pobu­đuje požudu, posebno - koprivino seme sa ukuvanim vinom, i otvara matericu tako da ona prima muško seme. Isto dejstvo kopriva ima i ukoliko se jede sa lu­kom i jajima.”

A jos kad se cita "Crven ban" Vuka S. Karadzica, kao narodna erotska poezija, uspeh je zagarantovan!!! Koprivino seme u službi muške potencije 805311 Koprivino seme u službi muške potencije 404938
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koprivino seme u službi muške potencije Empty Re: Koprivino seme u službi muške potencije

Počalji od anak 18/1/2011, 21:27

E Leno, tebe su baš krenuli komentari f  b  b  b  b yes
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koprivino seme u službi muške potencije Empty Re: Koprivino seme u službi muške potencije

Počalji od BiKsi :) 10/3/2012, 20:03

Djole, je li sama mesas koprivino seme i med sa propolisom, tipa u neku teglu?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koprivino seme u službi muške potencije Empty Re: Koprivino seme u službi muške potencije

Počalji od Kamilica 10/3/2012, 20:10

Ja sama mešam koprivino seme i med i semenke bundeve, pa dragi svako jutro kašikicu Very Happy
Jest' da me niko nije ništa pitao, ali ...
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koprivino seme u službi muške potencije Empty Re: Koprivino seme u službi muške potencije

Počalji od BiKsi :) 10/3/2012, 20:22

Hvala Kami, nisam znala da tvoj dragi koristi, zato sam se Djolu obratila, ali svaka pomoc dobrodosla. Nadjoh seme koprive sto sam kupila jos davno, pre pola godine, pa da ga iskoristim. Seme bundeve je, pretpostavlja, nepeceno i neslano, tzv. golica. Imam i nje ovde, mogla bih je staviti?! Moj dragi gricka seme suncokreta, nesoljeno i nepeceno, a ljusteno!

Je li ti stavljas obican med, tipa livadski? Ili je bitan neki poseban?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koprivino seme u službi muške potencije Empty Re: Koprivino seme u službi muške potencije

Počalji od dr mali pariz 10/3/2012, 20:24

Ne sećam se u koji sam med, ali sam sama umuljala. Nije rado, a ni dugo jeo.
Da , sve semenke nepečene i neslane
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koprivino seme u službi muške potencije Empty Re: Koprivino seme u službi muške potencije

Počalji od Kamilica 10/3/2012, 20:51

MM voli bagremov il borov med, pa tako i pravim, kupujem ga u selu na Fruškoj Gori, a seme koprive sam i jednom od tebe tražila, ono zlatiborsko, jer sam uvek to koristila pa nestalo, sad kupila u zdravoj hrani. Semenke, da ne slane, i sucokretove i bundevine...sve je dobro za spermogram. MM je imao normo do pre godinu i po, a sad je astenoterato, ali je dovoljno za VTO, pa pije to jeć godinu dana, mada nevidim neki pomak osim u morfologiji.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koprivino seme u službi muške potencije Empty Re: Koprivino seme u službi muške potencije

Počalji od Kamilica 10/3/2012, 20:54

Samo kad budeš mešala, stavi u teglu malo meda, debljine prsta, pa koprivu pa semeke, pa promešaj, odna dodaj opet med i tako ponavljaj postupak, jer u protivnom nećeš moći izmešati
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koprivino seme u službi muške potencije Empty Re: Koprivino seme u službi muške potencije

Počalji od BiKsi :) 10/3/2012, 21:40

Hvala Kami, hvala Pari! Stalno se oni nesto bune, al ce morati da pristane! Laughing Ako ne milom, onda silom! Laughing
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koprivino seme u službi muške potencije Empty Re: Koprivino seme u službi muške potencije

Počalji od dr mali pariz 11/3/2012, 11:17

Ma naravno Bixo, ako neće injekciju u guzicu , onda nek gutka sve to!
Kamiću, samo da je morfologija kako treba...koliko to znači, dragaa...Broj je varijabila, a morfologija je najopasniji igrač!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koprivino seme u službi muške potencije Empty Re: Koprivino seme u službi muške potencije

Počalji od medolino 11/3/2012, 11:29

Devojke,hocu i ja to mom muzicu da napravim,pa neka jede dok ne odemo na vto,kasno sam se setila,ali opet moze da pomogne, samo mi recite koliko meda treba? i koji odnos meda i koprive?
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koprivino seme u službi muške potencije Empty Re: Koprivino seme u službi muške potencije

Počalji od dr mali pariz 11/3/2012, 11:49

Medo, pročitaj prethodnu stranicu Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koprivino seme u službi muške potencije Empty Re: Koprivino seme u službi muške potencije

Počalji od medolino 11/3/2012, 12:03

Djole je napisala 200gr meda sa propolisom i 100g koprive...
Ali ja hocu onaj od kamilice,pa nisam opet skontala jel ide cela tegla meda i sa koliko koprive i semenki? Rolling Eyes Rolling Eyes Embarassed Rolling Eyes
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koprivino seme u službi muške potencije Empty Re: Koprivino seme u službi muške potencije

Počalji od dr mali pariz 11/3/2012, 12:08

proporcija je ta...uostralom ne možeš tu mnogo pogrešiti.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koprivino seme u službi muške potencije Empty Re: Koprivino seme u službi muške potencije

Počalji od medolino 11/3/2012, 12:31

Ok... Ma ja naucila sve skolski,tacno u gram.. Wink
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koprivino seme u službi muške potencije Empty Re: Koprivino seme u službi muške potencije

Počalji od Kamilica 11/3/2012, 12:39

Medo, kad smućkam, odprilike, pola kile meda sa semenkama i koprivom bude 3/4 tekle od 1kg. A sad baš da merim, ne merim...
Pari, morfologija bila pre 1,5 godinu 20% patoloških, a pre 6 meseci 80% patoloških, zadnji nalaz 70% patoloških oblika. Pre je ima normo, šta se to desilo ne znam, ali on ima i godina, 17 više nego ja, pa je i normalno donekle...
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koprivino seme u službi muške potencije Empty Re: Koprivino seme u službi muške potencije

Počalji od medolino 11/3/2012, 12:45

E,to sam trazila,makar odprilike da znam kako i sta. U svakom slucaju hvala vam,pa cu sutra u zdravoj hrani da kupim koprive i semenke i da ga kljukam.
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koprivino seme u službi muške potencije Empty Re: Koprivino seme u službi muške potencije

Počalji od lolipop 13/3/2012, 14:13

Biksi :) ::Hvala Kami, hvala Pari! Stalno se oni nesto bune, al ce morati da pristane! Laughing Ako ne milom, onda silom! Laughing

lol! lol! lol! lol! Imam jednog takvog kući, ali što jest jest i ja sam pretjerala.

Da ti ispišem šta sve mm guta, s tim šta ja koristim jedino domaći livadski med za sve:
-svako jutro kašiku propolis kapi, i odmah iza toga kašiku meda sa matičnom mliječi, onako je istopi u ustima
-zatim napravila sam med sa sjemenom koprive, (to klopamo oboje Laughing )
-zatim napravila sam i onu drugu vrstu: med sa svim vrstama sjemenki ( lješnik, badem, orah, kokos, sjeme bundeve, sjeme suncokreta, brazilski orah, indijski orah,suve smokve, suva brusnica, možda sam nešto izostavila)
-sada smo od Mausinog tate dobili teglu odog divnog domaćeg meda sa sjemenkama, trenutno i to pije
-na stolu obavezno imamo pune zdjelice sjemena bundeve i suncokreta (kupujem nesoljeni i nepečeni, koji u zdjeli pomješam sa manjom količinom osoljenog i pečenog, čisto da ne budem baš pravi terorista, otprilike omjer 5:1)
-zatim zdjelu sa lješnikom, orahom, bademom, indijskim i brazilskim orahom (mada brazilca pojedemo po 2-3 na dan i to je to)
-kapsule vitamina E 400UI,
-i povreneno oboje popijemo po jednu kapsulicu L-karnitinina i Q10
-vitamin C sam skroz isključila, jer sam negdje slušala neku dr da bez obzira što mi unesemo veliku količinu ovog vitamina, organizam je sposoban da apsorbuje samo 80mg., a i pročitah da ni plivačima ne odgovara "kisela" sredina
-selen i cink ne pije u tableticama, pa smo obadvoje(i zbog mog vit K) pojačano na zelenišu: zelena salata, brokula, prokula
-kad su čajevi u pitanju, osim povremenog korišćenja Amer čaja, koji je jako dobar za upale mokraćnih kanala, nisam mu uključila više ništa, a realno i gdje bi mi više duša bila lol!

Još nismo kontrolisali rezultate, počeo je sa korištenjem ovih preparaqta otprlilike početkom januara, pa ćemo kontrolu obaviti negdje krajem marta.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koprivino seme u službi muške potencije Empty Re: Koprivino seme u službi muške potencije

Počalji od BiKsi :) 13/3/2012, 17:21

Fala sestro, pa da se rezultati poprave domaćinski!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koprivino seme u službi muške potencije Empty Re: Koprivino seme u službi muške potencije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu