Januarska jutra

Strana 4 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Januarska jutra

Počalji od rsrce taj 10/1/2008, 12:00

samo da vas usne i pozelim dobar i lep dan. Otvorih dnevnik na trudnickom i cekam vas tamo da i vi sto pre se pridruzite Jelencetu i meni!!! Tako sam rekla i tako mora biti. Tacka turena. Very Happy
rsrce

Broj poruka : 256
Datum upisa : 23.12.2007

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 10/1/2008, 13:09

Tacka je turena lol! Very Happy Very Happy Very Happy yes yes
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 43
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TetaSneki taj 10/1/2008, 14:26

Dobar dan drage moje.
Srce super za dnevnik, posetićemo ga.
Ja sam nešto stalno u gužvi. Juče sam bila na dve slave, danas idem kod jedne kume, sutra mi dolazi drugi kumovi. U subotu opet imam goste. Uh sestre slatke, moram da se odmorim od odmora. Ali smislila sam da u subotu idem u Arenu na klizanje. Ko hoće da mi se pridruži, samo nek izvoli.
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 47
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 10/1/2008, 20:10

Bravo za dnevnik srculence. Nadam se da cemo se tebi i Jelencetu uskoro i mi pridruiti.
Teta Sneki , ja bi sa tobom na klizanje vrlo rado, samo da zivim u BG.
Danas sam izvukla nagradu u blic srecki-paket od 5 filmova.Odem ja po Nadju i tako se setam sa njom do kuce, svratim u prodavnicu da pokupujem neke stvari i kupim i novine, Blic.Ona u dubku luduje, a sa njom i Milan,ali ne u dubku, vec trckara za njom, ja lagano listam novine.Uvek kada otvaram tu srecku pise NISTE OSVOJILI NAGRADU.Danas otvaram i vidim pise OSVOJILI STE...Za te dve sekunde sam vec videla svoju sliku u Blicu kako drzim srecku gde pise kako sam osvojila stan u BG ili auto.I kako vi drzite novite i govorite:Evo nase Misice! Kratko je trajalo moje ludilo(koji adrenalin, samo da znate), sve dok nisam procitala nastavak- NAGRADU, a ispod PAKET OD 5 FILMOVA. Inace ovo mi je prva nagrada. Saljem sve moguce kupone, koliko sam para dala za markice i koverte glava me zaboli. Kladionicu svremena na vreme posecujem. Obozavam da se kladim i da pratim utakmice. E , tu se mogu pohvaliti da cesto dobijam. Ulozi nisu veliki, 50,00 ili 100,00. Loto igram redovno. Milan i ja igramo vec 7 godina iste brojeve. Dobili smo nekoliko puta peticu i jednom sesticu. Tada kad srcku nisam dozivela, nikada necu.
Dakle, igram i jamb,preferans, remi, kanastu,loru,ne ljuti se covece,sah- razbijam Milana , a ponekad tatu, dok Snezu nema sanse.Ako ste raspolozene za neku zanimaciju kartama ili kockicama, javite se. Ili na klizanje. usne
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 10/1/2008, 20:24

Auuuuu sestro slatka koji si ti kockar lol! nije se saliti sa tobom,pa jedva da znam tablic i pomalo preferans,a ti i ovo i ono i ovo,ostala sam bez teksta  b ko bi reko da ti sve to znas i igras i kockas se,a tako fina persona h
Jelence

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 10/1/2008, 20:51

Jelence ::Auuuuu sestro slatka koji si ti kockar lol! nije se saliti sa tobom,pa jedva da znam tablic i pomalo preferans,a ti i ovo i ono i ovo,ostala sam bez teksta  b ko bi reko da ti sve to znas i igras i kockas se,a tako fina persona h
Kockar, kockar, nego sta! A jos sam i fina. yes
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hitron-Luka taj 10/1/2008, 21:05

AAAAAAAAaaa uuuuuuuuuuu kockara,
opasno opasno Milance mora dobro da povede racuna da ga zena ne raskuci.... lol!

Ja imam isto problem sa kupovinom
Moj redovno prebrojava koliko imam pari cipela i torbi,
i uvek ponavlja raskuci me ova stonoga sa svojom kupovinom,
uvek ista prica
aman zeno ima li smisla
ja se samo Embarassed Embarassed

Inace Misice ja obozavam da igram Remi i Jamb,
kad sam odlazila iz BG dobila sam na poklon porcelanske kockice
od prijateljice koja me je za vreme bombardovanja naucila da igram jamb
likeit ,mada ovdje nemam tu priliku da ga cesto igram
ali bice dana kad mi sin poraste ,majka ce da ga nuci
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 41

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maja76 taj 10/1/2008, 23:24

hitron-Luka ::
Moj redovno prebrojava koliko imam pari cipela i torbi,

Uh sto mi je ovo poznato!
Izgleda da nama zenama nikada dosta garderobe pogotovo torbi i cipela!
Kad otvorim ormar, moj dragi zna cesto da ponavlja moj cuvenu recenicu "Nemam sta da obucem" Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
A ja stvarno nemam sta da obucem No No No

Misice dopada mi se ova ideja recimo za jamb, sta kazes da odmerimo snage?
maja76

Broj poruka : 3181
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 11/1/2008, 08:50

rsrce ::Otvorih dnevnik na trudnickom i cekam vas tamo da i vi sto pre se pridruzite Jelencetu i meni!!! Tako sam rekla i tako mora biti. Tacka turena. Very Happy

radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Broj poruka : 13265

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od terka taj 11/1/2008, 08:59

Dobar jutar!Zelim vam svima divan dan!
I ja isto imam problem sa kupovinom.Prosle nedelje Moj Dragi i ja otisli da obidjemo Delta City,kad sam videla a ja sve Shocked ,nisam znala kud cu pre,jedva me je izvuk`o odande.Primetila sam da sam se tamo mnogo relaksirala,u buduce kad hocu da smirim hormone,znam gde treba da idem Very Happy ,cisto medicinski opravdano!
Sve vas usne !
terka

Broj poruka : 271
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 11/1/2008, 08:59

Dobro jutro drage dame Very Happy

Mišice kockarko jedna! Laughing Seti me se kad dobiješ sedmicu! yes yes yes Wink Laughing
O tašnama i cipelama mislim sve najbolje! lol!

Hahahaha terka genije si! Kupovina kao medicinsko opravdanje. Sjajno, hvala ti!
:cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: d d d d d d vv vv vv

Nego nema nam nadaline, gde li je zbrisala zbunjen

Cure , cure , cure usne

"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od rsrce taj 11/1/2008, 12:18

Happy super ti je slicka, ja sam imala psa koji je tako jurio svoj rep i bilo je zadovoljstvo gledati ga sve dok mi se ne zavrti u glavi. :bounce: kako li je tek njemu bilo!?!
A Misic nam pravi porocni lik! ccccc,hmhmhm, bar ce ti se music obraduje jer voli filmove. Jel su to filmovi po vasem izboru ili sta vam daju to vam je?
Terka, bravo za terapiju, nisi mogla bolju da izaberes.
Cure veliki usne
rsrce

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 11/1/2008, 13:16

Dobar dan drugarke.Vidim veselo i lepo na nasem kutketu i veoma se radujem tome.
Kako ste mi danas?
Sto se tice mene ja sam opasno pocela da se tripujem lose,pa onda neki bezvezni snovi i tako,zato i nisam neko drustvo, ali nadam se da ce sve to proci brzo i da su samo hormoni ucinili svoje Rolling Eyes
Ljubim Vas puno usne
Jelence

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TetaSneki taj 11/1/2008, 13:17

MIŠICE BEŽI OD HEPPY, vidi kako se uzmuvala, kad joj dosadi da juri svoj rep, pojuriće tebe. BEŽI KAD TI KAŽEM.
Super što si dobila nagradu, nema veze što nije neka velika, ja se radujem ko kuče kad god dobijem nešto. Obično se javljam na radio za neku knjigu ili kartu za bioskop. Dobila sam nekoliko puta i bila sam presrećna (kao da nemogu sebi da kupim, ali mi to ima posebnu slast). Na lotou dobijem po neku trojku i isto se radujem ko da sam dobila kuću.
Uf a tek Delta city. To je za mene pravo otkriće. Sve ima i sve na jednom mestu. Tamo odeš u celodnevnu kupovinu. Pravi shoping. Kad se umoriš sedneš da popiješ kaficu u Costa coffee. Možeš i da pojedeš nešto, na trećem spratu su restorani brze hrane. Još samo treba kartica Laughing . Super je.
TetaSneki

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TetaSneki taj 11/1/2008, 13:21

Jeco, kakvo tripovanje te našlo. Izađi napolje dok je još sunce, prošetaj malo, čitaj neku duhovitu knjižicu ili odgledaj neku špansku seriju, videćeš da će ti odmah biti lakše (kad vidiš njih kako se pate :) ). Nedaj se ženska, ti sitno brojiš. usne
TetaSneki

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 11/1/2008, 13:53

TetaSneki ::MIŠICE BEŽI OD HEPPY, vidi kako se uzmuvala, kad joj dosadi da juri svoj rep, pojuriće tebe. BEŽI KAD TI KAŽEM.

b  b

Ko bre da dira mišicu, pa ona mi je bre drug drugarski pravi. A drugovi se ne njupaju yes yes :aa1:
Jeco eto mene da te nasmejem Very Happy

Nego u četvrtak sam se popodne našla sa sestrom i drugaricom i pravac Delta city na vrh da se lepo naručkama i izogovaramo sve živo Wink Onda smo se i zasladile a na kraju i nasladile po radnjama. Pala po neka stvarčica, meni sestra kupila pantalone i majicu cvet . Neku smo paru i sačuvali jer je drugarica žurila kući, ima bebu tj. onog Daleta koji je napunio godinu dana. I tako nas Dale spasao od totalnog bankrota. Ali bilo je baš super stvarčice preko ruke trč u kabinu , izlazak i komentarisanje... ma što kaže terka totalno opravdano u medicinske svrhe yes yes Very Happy Wink cvet

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 11/1/2008, 14:41

Nece Teta Sneki mene ni cica maca ni Happy, mi smo, kao sto rece Happy drugari. Nego, nesto se Mule uzvrteo kada je video slicicu i vise ne stoji na mom ramenu dok kuckam niti seta po tastaturi.
Jelence sto snovi znaju da zagorcaju dan, ali dusice moja draga, ne daj se, osmeh na lice. Lepo kaze Teta Sneki, izadji malo, prosetaj, pokazi svima tvoj prelepi stomacic.A i doce ti Happy i eto mukama i losem danu kraj.
Happy odmah primenila Terkinu terapiju, a mogu reci T
A da , Happy, normalno da cu te se setiti kada dobijem sedmicu. Terka odlicna ti je terapija. likeit
Happy, normalno da cu te se setiti kada dobijem 7 na lotou. U tom slucaju se selim u BG. :aa12:
Srculence, ne znam koje cemo filmove dobiti. Sinoc sam zvala da prijavim nagradu i za nedelju dana bi trebao stici paket. Nadam se da ce njihov izbor zadovoljiti Milanov ukus.
Zene moje drage moze svaki vid zabave sa mnom.
Majo moze jamb, svakako.Hocemo li kod mene ili kod tebe.
Hitron da sam ja tu , ti i ja bi svaki dan igrale jamb.A moze i domine. E otkad to nisam igrala.
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od terka taj 11/1/2008, 14:48

Jelence,nemo` bre da me sekiras s to neraspolozenje!Mi ce ako treba da v i akrobacije da izvodimo samo da nam budes vesela!Ja kad sam u bedaku volim da ukljucim seriju "Mucke",skoro sam sve epizode nakupovala.
terka

Broj poruka : 271
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 11/1/2008, 15:10

E zenske hvala Vam od srca osmeh srce ,bas ste prave drugarke,ma znam ja sibaju me hormoni pa rasturaju,ali sreca pa samo naidju periodicno inace ne bi se moglo ziveti da je stalno ovako affraid
A snovi kojima ja inace ne dajem na znacaju me ovog puta doticu jer je i moja beba u njima,ali nadam se i molim Boga da sve bude dobro molitva
Izadjem ja na moje omiljeno napolje,pa se setam,ma proci ce.
OGROMAN poljubac za sve drugarke i da i vas uskoro pocnu da drmaju hormoni trudnoce daj Boze cmoka
Jelence

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od rsrce taj 11/1/2008, 15:56

TetaSneki ::MIŠICE BEŽI OD HEPPY, vidi kako se uzmuvala, kad joj dosadi da juri svoj rep, pojuriće tebe. BEŽI KAD TI KAŽEM.
E Sneki svaka cast za izjavu!!!  b  b  b  b  b
Jelence, nema tripovanja, samo laganica...Evo tebi jedan usne
rsrce

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 11/1/2008, 16:47

Jao terka što je sladak zeka naočare

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maja76 taj 11/1/2008, 20:53

Pa da zato nasa draga Happy nije isla kod cika lekara, ona je unapred isplanirala da trosi pare, razumem te zenska draga to je mnogo zanimljivije Wink
Misice jedva cekam neku povoljnu priliku za mali turnir, a za mesto mi je potpuno svejedno!
maja76

Broj poruka : 3181
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 12/1/2008, 09:20

Dobro jutro drage moje!
da se OMA pohvalim,od juce imam ADSL.Ha, castim sve, samo izvolite.Happy,znam da ti hoces sveze cedjen sok(grejp ili pomorandza ili zajedno). Nema alkohola kod tebe,ali nazdravices ti sa mnom i sa ostalim devojkama neki alkohol jednog lepog dana radost Jelence umesto tebe ja ci popiti jedan dzin tonik,ali samo jedan.Srculence i za tebe neki sokic,a ako treba popicu i za tebe neki alkohol.Majo, Hitron, Nadalina, Teta Sneki,Terka, Megi,Lepa Kato, Admin izvolite sta pijete.
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 12/1/2008, 09:43

Cure
Jao mišice radost tebi baš krenulo radost te filmovi, te adsl... igra igra igra igra Što se tiče nazdravljanja uvek i samo uvek uz sok. Kad se ti budeš porodila ja ću da podignem čašu i nazdravim uz reči Bože neka ovo dete budu ceo život veselo kao boja ovog soka, zdravo kao ovaj sok i lepo kao ovaj sok. Ukus njegovog života neka bude kao kod ovog soka, pitak, ne sladak pa da bude isprazan ne kiseo pa da bude mučan, nego savršen kao što ukus ovog sok i jeste. A ljubav kojom si Bože stvarao ovaj sok, da bude nama na blagoslov, neka bude ljubav koju će dete imati ceo život. Very Happy E tako i nikako drugačije! yes yes yes srca1 love

Majo Fala na razumevanju, pa kod lekara mogu kad hoću a ove prilike su neponovljive Laughing

Hitron, Nado, Kato , cure drage nema vas Crying or Very sad

Svima usne

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od rsrce taj 12/1/2008, 11:11

Bravo :aa11: za adsl, sada ces besomucno surfovati po netu, zaraza je to... Very Happy I za mene ces popiti neko celo picence, ja cu samo gutljaj (da rasteramo maler)
Happy ista takva zdravica te ceka od nas kada i ti budes iscrpljeno lezala a bebac ili bebci spokojno spavaju u tvom narucju!!! E tako i nikako drugacije! yes
rsrce

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: