Januarska jutra

Strana 2 od 12 Prethodni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Januarska jutra

Počalji od maus taj 3/1/2008, 22:49

Hitron, drago mi je sto je tvom tati bolje. Nemoj se samo sekirati. Ljubim te draga moja i veliki pozdrav za tatu. A za Luku specijalno usne
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maja76 taj 3/1/2008, 22:54

Drage moje!!!
SRECNA NOVA GODINA bb
Neka vam ova godina u svemu bude uspesnija od prethodnih, neka bude najbolja do sada, zelim nam puno zdravlja, srece, dobrog raspolozenja, tako ce nam sva vrata ovog sveta biti otvorena.
Jako mi je drago sto sam ponovo sa vama i verujem u puno lepih iznenadjenja ff
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 41
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 3/1/2008, 23:24

Draga Hitron apsolutno si u pravu,sto te rroditelj moze iznervirati retko ko moze,ali nasi su i volimo ih sa svim njihovim manama,ali mi je mnogo drago ako je tvom tati bolje.Ne vredi ti da se nerviras time ces naskoditi sebi,a neces pomoci njemu,znam da je lako reci treba to i uraditi,ali znam da si ti jaka i ne daj se.
Luku naravno izljubi sto puta od teta jelene,jer je sladak kao lutka.

Veliki prijateljski zagrljaj za tebe cmoka
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 43
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 3/1/2008, 23:28

Majce tiha zeno DOBRODOSLA!!!!! bb d x g :sssss: :yx: :xc: cmoka jumping
Kazem tiha jer se na susretu na kom smo bile nismo cule od buke i delovala si mi tako tiho i smerno za razliku od nas torokusa Razz

Bas mi je drago da si ovde i da se mozemo druziti opet usne
Jelence

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 3/1/2008, 23:49

f MAJA,MAJA,STIGLA NAM MAJA f radost radost radostradost radost f MAJA,MAJA,STIGLA NAM MAJA f radost radost radost f MAJA,MAJA,STIGLA NAM MAJA f radost radost radost d Jao Majo koliko si me samo obradovala i usrećila d

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Broj poruka : 13265

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 4/1/2008, 00:08

Hitron apsolutno te razumem, kao da čitam o mojoj majci. Isti slučaj Crying or Very sad Ma ... moja majka ima običaj da laže kad su u pitanju lekari i njene dijagnoze , pa tako moja sestra ili ja po neki put idemo sa njom da je proverimo. E zadnji put kad smo išle uđem ja sa njom kod doce i pita dr ko sam tek će ti ona : vidite ona je došla da me špijunira jer misli da lažem i da vidi šta ću da kažem... dr se šlogiro i ladno me izbacio iz ordinacija sa rečima mrš napolje Shocked Šta ću izađem affraid Kad u neko doba zove mene dr. i kaže dete ne ruke nego seci i noge ako je vidiš sa duvanom. Udri je ... Heheha a ja srećna Very Happy Prestala je da puši i nećeš mi verovati sve se promenilo, ten, pluća, kašalj, više nije koristila pumpicu (a koristi je zadnjih 30 godina) nije imala napade gušenja ...ali šta da ti kažem posle tačno godinu dana kad je bilo problema u porodici odma se dovatila cigara Sad Pričaj, pričaj al džaba. Ima 20 kila, sva se zbabila kao da joj je 70 a ne 57, krklja, pumpica opet... Ma isto ko tvoj kaže pa nek umrem a hrana je tek posebna priča. Pitanje je da li kilo voća pojede za godinu dana, jedino je vadi leto jer tada uglavnom jede salate od povrća. Stvarno nas kidaju bez milosti. Nekad se čudim i zahvaljujem Bogu što je još živa Shocked Joj koliko nam je živaca pokidala to samo Bog zna.
Šta da ti kažem sem da te u potpunosti razumem ida se nadam da će se dovesti pameti. Rolling Eyes

Što se tiče puta sa bebom i raznih muka, to sam mogla da pretpostavim a vala i logično je. Uopšte se ne sekiram da ćeš Luku vrlo brzo da vratiš u pravi kolosek Wink ljubi ga Happy usne

"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 4/1/2008, 09:18

DOBRO JUTRO!
Praznic još traju pa da Vas iznenadim sa poklonom Very Happy Uživajte!

Nado tebi srećan put i lep provod. Navijamo i držimo fige da jednog ovakvog lepotana sledeće godine okitiš tj. da beta bude ++++++++ Very Happy
Sneki tebi srećan povratak!
Mišica je u fazi ludila jer ima 4 dece Laughing I neka je! smiledraw
Jeco bonbonica je sad na kutku glavna cura! :heart:
Majo, majo pingvini su ti slatkiši Very Happy
Hitron, lepa kato, srculence i ostali prijatelji d cmoka

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od rsrce taj 4/1/2008, 09:49

Hello svima, jako je hladno u Nisu ali mene to uopste ne brine ionako sedim kod kuce sve vreme. Hitron drago mi je da je tvom tati dobro a sto se tice slusanja stvarno mogu biti velika deca. Cesto kazem da dete oteras u cose i lupis ga po guzi i ono ce poslusati. E takav recept ne mozemo da primenimo na nase roditelje. Pozdrav tvom tati i ljubi Luku 1000 puta usne
Ostalim drugaricama d poseban zagrljaj!
rsrce

Broj poruka : 256
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nadalina taj 4/1/2008, 10:25

Hitron, drago mi je zbog tvog tate! Iskoristi svaki trenutak koji mozes da mu kazes koliko se brines, i koliko ti je stalo... Mozda se prene, a ako nastavi - pa bar ces znati da si mu stavila do znanja koliko ga volis i koliko brines...

Happy, malisan je divan, nadam se da cemo sve mi kititi po jednog takvog uskoro!!!
nadalina

Broj poruka : 816
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 4/1/2008, 12:03

Nado srecan put i bez obzira na ishod potrudi se da budes raspolozena sa svojima,jer bice dece videces,ali lepih trenutaka zajednickih je malo.

Happy tacno znam o cemu pricas,ali hvala Bogu nemam tih problema sa mojim roditeljima nego sa svekrom koga jako volim.Ej ljudi on ne gasi cigaru,a lekove za pritisak pije sa pivom affraid kaze ma sta sve to ide u jedan organizam Shocked
Misica uziva necemo je dirati,rsrce se ususkala sa svojim andjelima i ceka da prodje zima :flower: pa ce onda napolje,Maja je sa nama radost i nadamo se da je Hitron dobro s obzirom na situaciju.
Sve Vas ljubimo i grlimo moja cera i ja sreca
Jelence

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nadalina taj 4/1/2008, 12:59

Jelence ::
Sve Vas ljubimo i grlimo moja cera i ja sreca

E ovo je neprocenjivo!!! Hvala ti jelence,na ovom zagrljaju, to dodje ko melem za dusu!!! Pomiluj devojcurka malog medenog, sve je zamisljam da ima kikice sa masnicama i kratku suknjicu sa velikim karnerom vec sad, u tvom stomaku...
:aa1: trudnica dusica mala nestasna d

Misice, draga, nauzivaj se sa decicom, oprosticemo ti nejavljanje dok su oni kod tebe, samo pod uslovom da posle toga okacis slike sa sankanja, grudvanja, setanja, mazenja, druzenja, igranja...

Hitron, nadam se da ce sve biti u redu, i sa tvojim tatom, ali i da ce se Luka lepotan brzo vratiti u normalan raspored i da ce uzivati u svojoj kucici sa svojim roditeljima!!! Jedva cekam slike sa odmora!!!

Maja, dobrodosla na veseli forum, bas mi je drago da te i ovde "vidim", nadam se lepo druzenju, i skorim lepim vestima!

Happy i lepa Kato, nadam se da vas ne bole noge, guza i sve sto je bolelo, i pazite malo vise drugi put, nemojte da ponovo osvajam titulu lapsusa godine 2008! Ko zna sta bih sad rekla,ne smem ni da zamislim, zato - bolje da ne rizikujemo...

Rsrce, nadam se da si dobro, da si se lepo sakrila od zime u svoj topli dom, i da se lepo grejes sa svojim malenim mrvicama, koje su svakim danom sve manje male...rastu bebice male, hvala Bogu!
Ja danas sa mm krecem za Nis, tako da cu ti biti blizu, i znaj da mislim na tebe draga, i zelim ti, kao i svima na forumu divan praznik koji dolazi i tako puno obecava!

Ja se necu javljati do Bozica, i zato vam sad cestitam taj divan praznik radosti i nade, zelim vam ono sto i sebi - da budemo sto dostojniji milosti koja nam se pruza svakim novim danom, da budemo zahvalni za sve darove i nove mogucnosti koje su nam darovane, da oprostimo srcem uvrede i rane da bi srce zacelilo od njih, i da se trudimo da zasluzimo blagoslov Gospodnji koji ce nam dati snagu da svakog jutra sa novim danom , bez obzira na nasa ocekivanja srcem kazemo - HVALA TI GOSPODE!

Ljubim vas sve, drage moje, docekajte ovaj praznik i sve naredne, u miru i ljubavi - i sve vecem broju!
nadalina

Broj poruka : 816
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hitron-Luka taj 4/1/2008, 17:23

Jelence ::Sve Vas ljubimo i grlimo moja cera i ja sreca

Bravoooooooooooooooooooooooooooo za tu malu ceru
bas sam secna zbog tebe i te male mrvice....
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Majo dobro nam dosla;lepo od tebe sto si nam se pridruzila likeit ...

Nadalina sad sam procitala,zao mi je draga sta da ti kazem tuga znam da ti je uzasno tesko zato ti saljem jedan veliki zagrljaj da te malo utesi v i oraspolozi
provedi lepo Bozic..

Rsrce ljubac za tebe i tvoje mrvice,samo se vi lepo ususkajte i ne izlazite dok ta hladnoca ne prodje,bice setkanja posle koliko hoces...

Misicu verujem da je kod tebe ludnica sad
bice da maximalno uzivate bb bb bb bb ako tako i treba
izljubi te male andejele...

Happy Lepa Kato ,Admin, d
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hitron-Luka taj 4/1/2008, 17:53

HappyGirl ::Hitron apsolutno te razumem, kao da čitam o mojoj majci. Isti slučaj Crying or Very sad Ma ... moja majka ima običaj da laže kad su u pitanju lekari i njene dijagnoze , pa tako moja sestra ili ja po neki put idemo sa njom da je proverimo. E zadnji put kad smo išle uđem ja sa njom kod doce i pita dr ko sam tek će ti ona : vidite ona je došla da me špijunira jer misli da lažem i da vidi šta ću da kažem... dr se šlogiro i ladno me izbacio iz ordinacija sa rečima mrš napolje Shocked Šta ću izađem affraid Kad u neko doba zove mene dr. i kaže dete ne ruke nego seci i noge ako je vidiš sa duvanom. Udri je ... Heheha a ja srećna Very Happy Prestala je da puši i nećeš mi verovati sve se promenilo, ten, pluća, kašalj, više nije koristila pumpicu (a koristi je zadnjih 30 godina) nije imala napade gušenja ...ali šta da ti kažem posle tačno godinu dana kad je bilo problema u porodici odma se dovatila cigara Sad Pričaj, pričaj al džaba. Ima 20 kila, sva se zbabila kao da joj je 70 a ne 57, krklja, pumpica opet... Ma isto ko tvoj kaže pa nek umrem a hrana je tek posebna priča. Pitanje je da li kilo voća pojede za godinu dana, jedino je vadi leto jer tada uglavnom jede salate od povrća. Stvarno nas kidaju bez milosti. Nekad se čudim i zahvaljujem Bogu što je još živa Shocked Joj koliko nam je živaca pokidala to samo Bog zna.
Šta da ti kažem sem da te u potpunosti razumem ida se nadam da će se dovesti pameti. Rolling Eyes

Maa prava su deca,uzasno se ponasaju
moj tata je strasno tezak covek,nema tu neke velike price kod njega
taj kad nesto nece onda sigurno nece...
pricali mi lepo ili se svadjali on opet po svom,kad se pre par godina nije opametio nece vala ni sad,
da ga tad nisu prebacili na klinicki centar danas bi bio mrtav,
tad sam mislila hm doci ce sebi uplasio se ,ma jok on jos gori Mad Mad Mad ..
rekla sam bratu nemoj da se nerviras nase je da mu produzimo zivot koliko mozemo i to je to,nesto vise mi ne mozemo uciniti,za takve egoiste je dobra samo motka,pa lepo sve po zasluizi....
sta da im radimo takvi su kakvi su...
usne

probacu veceras okaciti fotkice
odoh da pegla
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maja76 taj 4/1/2008, 22:18

Devojke drage!
Iako sam ocekivala ovakvu doborodoslicu, priznajem odusevile ste me, ne znam sta da kazem, jednostavno ulepsale ste mi dan! ljubav
Jelence, hvala za ono "tiha", evo slucajno moj lepotan je procitao tvoj komentar pa se slatko nasmejao, kaze daj da im ja napisem par reci o tome koliko si ti mirna. Verovatno tako izgledam na prvi pogled ili ako sam u drustvu onih koje sam tek upoznala, a u stvari sam fd

Cujem da je ipak devojcurak, da li si ipak prizeljkivala mozda deckonju?
Ranije dok nismo znali za nas problem, zivotna zelja nam je bila da imamo troje dece i to muske, a sada nam je potpuno svejedno, samo da su ziva i zdrava i dace Bog da nam se to i ostvari!

Happy i meni se dopadaju pingvini, zbog toga sam ih i stavila kao avatar, ali na pravoj slici oni se onako prepoznatljivo gegaju, a ovde su se nekako smrzli, ukoceni su, (mozes da zamislis koliko je hladno kada se oni ovako osecaju)?
maja76

Broj poruka : 3181
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 4/1/2008, 22:36

maja76 ::Jelence, hvala za ono "tiha", evo slucajno moj lepotan je procitao tvoj komentar pa se slatko nasmejao, kaze daj da im ja napisem par reci o tome koliko si ti mirna. Verovatno tako izgledam na prvi pogled ili ako sam u drustvu onih koje sam tek upoznala, a u stvari sam fd

Cujem da je ipak devojcurak, da li si ipak prizeljkivala mozda deckonju?

Ma draga on zna najbolje kakva si ali da mu nisi dobra ne bi on bio sa tobom Wink
A meni si delovala zaista fino i pristojno,i ne verujem da sam se presla,e sad nemoj molim te da se trudis da me demantujes Very Happy Razz

Da budem iskrena kao sto se inace trudim u zivotu,moguce je da jesam prizeljkivala decaka,jer sam citavih pet meseci bebu oslovljavala u muskom rodu.
Zasto?Ne znam.Najpribliznije istini je da,ukoliko sam ja dobro shvatila,mi svi u stvari zelimo dete,a sve ostalo su neke nedefinisane predstave decak-devojcica???!!!
Jer kada je dr-ka rekla da je devojcica u mojoj dusi se javila neka neznost koja bi mislim bila ista i da je rekla decak,jer zapravo nema razlike,a to cete i same videti ako Bog da uskoro :flower:
Ne verujem da bih mogla da budem srecnija da je rekla decak,jer u mom srcu nema vise ljubavi za ovo,a manje za ono.
Zaista sam se potrudila da dam odgovor,jer sam slicno pitanje i sebi postavila strahujuci da se ne ogresim o moju lutkicu :aa1:
Jelence

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 5/1/2008, 08:45

maja76 ::
Happy i meni se dopadaju pingvini, zbog toga sam ih i stavila kao avatar, ali na pravoj slici oni se onako prepoznatljivo gegaju, a ovde su se nekako smrzli, ukoceni su, (mozes da zamislis koliko je hladno kada se oni ovako osecaju)?
Nemoj brinuti Majo, kad osete ovu toplu i pozitivnu atmosferu i koliko ih volimo odmah će im biti toplo za narednih 500 zima Very Happy Znači i ti si kao i ja fd  b e pa dobor došla u club! Wink

Jutro cure, jutro :heart:
Budite mi radosne danas.
Imam utisak da mišica prolazi kroz proces mlevenja Laughing Laughing
Ajd Snekiša čekamo da čujemo tvoju lepu priču Very Happy
R srca1 budi nam lepe i srećna trudnica
Nadalina srećan put curo! Uživaj i hrabro napred do pobede cvet
Hitroniška, kato, jeco usne
I evo nam još jedne lepotice za dobar dan

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 5/1/2008, 09:54

HappyGirl ::
Imam utisak da mišica prolazi kroz proces mlevenja Laughing Laughing
 b  b  b f
Prvo da pozelim nasoj Maji dobrodoslicu! sreca likeit :aa12: igracice yes :aa1: radost osmeh srce love srce
Ugrabih malo vremena da ovako samlevena otkucam par redova i da vam kazem da sam SUPER!!!!!!!!!!!!! Klici su na sankanju,a ja cu im se uskoro pridruziti.
Nadalina zaista mi je zao zbog negativne bete.Nekako sam sam mislila da je ovaj put bas to. Lepo se provedi u Nisu!
Ej, zene ja bih se sada raspisala ali samo da mozete cuti njihovu radosnu vrisku i evo, vec me zovu da im se pridruzim. Sve vas ljubim i cujemo se.
maus

Broj poruka : 14046

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 5/1/2008, 10:35

Dobro jutro drage moje,ala duva vetar,a sto ne volim vetar Rolling Eyes ali sta je tu je.
Kako ste mi danas i sta ima novo kod Vas,jel zima?
Ljubim vas sve puno,puno i pisemo se kasnije usne
Jelence

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od rsrce taj 5/1/2008, 12:46

Majo dobro nam dosla na ovaj kutak ljubavi, topline, osmeha sunny i drugarstva.
Nado mnogo mi zao sto nije uspelo ali uspece, verujem u vas i u ovu godinu. Lep provod ti zelim u Nisu, zao mi je necemo se videti ali drugom prilikom. Kada bude vise sunca 8) Mislim na tebe i ljubim te.
Misicu bravo za sankanje, izigraj se i za nas!
Happy, Jelence, Hitron, Kato, Sneki (ako sam zaboravila neku sorry) ljubi vas vase osmeh srce
rsrce

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 5/1/2008, 16:14

Lele žene al je Fano al vetar duva , al kosti cvokoću mmmmmmmmmm, pa kad kažem to ja koja sam toplokrvna zverka e onda stvarno...Ma bre ja am hrabra, idem sad pravac u vetar Laughing usne

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 6/1/2008, 10:19

Jutro, dan Very Happy spavalice Sleep Wink
Samo da mahnem i kažem da je mLogo lepo imati vas za drugare srce

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 6/1/2008, 11:16

Dobro jutro i srecan Vam Badnji dan i slavili ga sa svojim porodicama i svojim potomstvom dugo godina ovozemaljskog zivota,daj Boze.
A onim muzevima koji su vec tate srecan praznik Oci,a onima koji to jos nisu velika molba Gospodu da to sto pre postanu i da i oni slave ovaj praznik molitva
Jelence

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od rsrce taj 6/1/2008, 18:13

Samo da vas pozdravim i pozelim srecno Badnje vece i Bozic, da slavimo sa nasom porodicom i decicom mnooogo,mnogo godina, da je puno zdravlja i ljubavi u svima nama. Veliki d za sve vas Very Happy
rsrce

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 6/1/2008, 19:39

SLAVA NA VISINI BOGU,
I NA ZEMLJI MIR,
MEĐU LJUDIMA DOBRA VOLJA
.

:aa73:

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 6/1/2008, 20:06

DOBRO VECE I SRECNO VAM BADNJE VECE.
Jelence