KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona

+69
micam
Principessa
Ida
Sirijus
Lenaaa
NikolaMaja
leptirica1977
makica1984
alisa
swebat
zumbulcic
Pilce
jelena.kuburic
PalcicaBg
ivanicasale
Cortina
dacan
sareni leptir
ana78
Sofija Veks
neris8
laKole
labradorka
nadalica
Angie83
nina :)
flyki
lenabeograd
suncokret
slovenka
zvezdilica
Vilhelmina
Tinche
beta
zmajac
Mali Princ
menora72
bubili2
racili
Mirjana
Likoli
Goca ***
nina26
cicsa80
mijaki
*AIDA*
lilly13
bubac
heart84
seka 35
buby
nena beba
bebko
ciklama
maja76
Zoka83
Cupava
Aki
Simona
Malina
Gala
dr mali pariz
mimica
majahope
Zaneta
Jelence
Orline
lena
anna
73 posters

Strana 6 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona - Page 6 Empty Re: Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona

Počalji od cicsa80 18/6/2011, 15:58

Brojacemo zajedno! srca srca igracice igracice
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona - Page 6 Empty Re: Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona

Počalji od nina26 11/7/2011, 13:05

Da malo ozivim temu :)

Ja sam nova na forumu i slucajno sam na isla ovde i jako mi se svideo.
Mene isto ceka FET, radila sam ISCI i bila je uspela, sve se super razvijalo, beta rasla kao luda dok na prvom UZ nije ustanovljen ogroman hematom i posle deset dana je naisao spontani Sad

Meni je receno da sto se tice FET nema nikakve stimulacije hormonima, i da cu uzimati samo neke tablete za jacanje endometrijuma i to je to.
Sad citajuci vasa iskustva vidim da ste bile i na kontrac.pilulama to su one Mirco kako vec, posto ne znam nase lekove...
Isto je neko pre mene spomenuo vadjenje j.celije?Otkud sad to?
Ako moze neko da mi pojasni malo to, procitala sam sve vase postove ranije.

nina26

Broj poruka : 40
Datum upisa : 11.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona - Page 6 Empty Re: Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona

Počalji od Goca *** 19/10/2011, 11:32

Drage da se i ja pridruzim temi,
Upravop se pripremam za FET,pocela sam sa stimulacijom dipherelin amp.tacno tri meseca od spontanog pobacaja.Imam dva zamrznuta embriona puna sam pozitivne energije i stvarno sam ubedjena da cu ovaj put izgurati do kraja.Posle svega kroz sta sam prosla valjda ce se i meni posreciti. molitva vođenje ljubavi

Goca ***

Broj poruka : 42
Location : Visegrad
Datum upisa : 02.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona - Page 6 Empty Re: Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona

Počalji od buby 19/10/2011, 21:51

mijaki ::od 4 embriona, dva se odmrzla a dva su propala... vracena dva, sada brojimo dane do bete... hvala na podrsci!
ljubim vas sve

Goca *** ::*"]Drage da se i ja pridruzim temi,
Upravop se pripremam za FET,pocela sam sa stimulacijom dipherelin amp.tacno tri meseca od spontanog pobacaja.Imam dva zamrznuta embriona puna sam pozitivne energije i stvarno sam ubedjena da cu ovaj put izgurati do kraja.Posle svega kroz sta sam prosla valjda ce se i meni posreciti. Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona - Page 6 38642 Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona - Page 6 393286
Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona - Page 6 2842787ha22by5hau
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona - Page 6 Empty Re: Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona

Počalji od dr mali pariz 19/10/2011, 22:13

Buby,malo si nams e zanela, Mijaki je Fet u junu radila...bezuspešno...
a ti si nam se zaljubiška? Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona - Page 6 Empty Re: Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona

Počalji od Likoli 14/11/2011, 20:52

Devojke, pomazite, ovaj mesec se spremam da radim FET, a ne mogu nigde da nabavim esrofem, da li je neka od vas koristila neke druge tablete ili moze i bez tableta, moj endo je uvek bio dobar proslog meseca kad sam bila kod dr bio je 13mm a bio mi je 16 dan ciklusa. Ne znam sta da radim suta cu zvati kliniku da pitam da li mogu neki drugi lekovi ali volela bih da cujem ivase iskustvo. ff
Likoli
Likoli

Broj poruka : 427
Godina : 35
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona - Page 6 Empty Re: Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona

Počalji od lilly13 16/11/2011, 19:18

Cyklo Proginova bi trebalo da bude zamjena
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona - Page 6 Empty Re: Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona

Počalji od Likoli 16/11/2011, 19:56

Hvala Lilly to su mi i u klinici rekli, kupila vec cekaju spremno subotu da startujemo. Mada nesto pocinjem da gubim volju ali valjda mi danas takav dan nadam se da ce proci.
Likoli
Likoli

Broj poruka : 427
Godina : 35
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona - Page 6 Empty Re: Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona

Počalji od lilly13 16/11/2011, 20:44

ma hoće, ja sam danas počela sa estrofemom
Sretno nam obema Very Happy
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona - Page 6 Empty Re: Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona

Počalji od *AIDA* 17/11/2011, 06:05

Gooco*** izvini sto se ovako direktno obracam jesi li ti ona Goca sto je one iste veceri radila samnom emriotransfer? Pitam te zato sto se i ona moja drugarica sto je bila sa nama i ona bi sad trebalo da vrati zamrznute pa joj je bitno da cuje razns iskustva u vezi pripreme za FET.
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona - Page 6 Empty Re: Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona

Počalji od Likoli 17/11/2011, 08:33

Lilly saborko srecan pocetak tabletica, stizem te u subotu!!!!
Likoli
Likoli

Broj poruka : 427
Godina : 35
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona - Page 6 Empty Re: Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona

Počalji od Mirjana 17/11/2011, 11:19

Likoli ::Hvala Lilly to su mi i u klinici rekli, kupila vec cekaju spremno subotu da startujemo. Mada nesto pocinjem da gubim volju ali valjda mi danas takav dan nadam se da ce proci.
Likoli mila, ne mogu da ti objasnim koliko mi je drago da krećeš. Normalno je da si bezvoljna posle prošlog iskustva, ali ima toliko cura koje su dokazale da im je sledeći put uspelo! Držim fige da sve bude i bolje nego u najlepšim snovima i šaljem ti pozitivnu energiju i prašim d d d d d d d d d d d d d d d vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
Lilly, i za tebe
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona - Page 6 Empty Re: Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona

Počalji od racili 18/11/2011, 08:53

Lilly, Likoli jel vi radite stimulisan fet?
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona - Page 6 Empty Re: Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona

Počalji od Goca *** 18/11/2011, 09:59

*AIDA* ::Gooco*** izvini sto se ovako direktno obracam jesi li ti ona Goca sto je one iste veceri radila samnom emriotransfer? Pitam te zato sto se i ona moja drugarica sto je bila sa nama i ona bi sad trebalo da vrati zamrznute pa joj je bitno da cuje razns iskustva u vezi pripreme za FET.

Da ja sam Aida,nazalost mozda si mogla procitat doslo je do prekida trudnoce.
Meni su vec odradili embriotransfer proslog petka danas mi je sedam dana nadam se da je uspesno cekam betu beta
A tvoja drugarica jel isto prekid bio trudnoce?E sad sam upozna la jos jednu tvoju drugaricu pricale smo o tebi zaboravila sam kako se zove plava je.

Goca ***

Broj poruka : 42
Location : Visegrad
Datum upisa : 02.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona - Page 6 Empty Re: Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona

Počalji od Goca *** 18/11/2011, 10:21

Moje iskustvo kod pripreme za FET>

Microginom tablete u jednom ciklusu pa Dipherelin ampule 27kd sam primila.Estofem 2mg 3x1 od petog dana ciklusa i dalje ih pijem.i utrogestan naravno.Embrioni su se hvala bogu poceli razvijati mada su me drzali u neizvjesnosti pet sati pre embriotransfera su mi javili da krenem iznenadili su me a meni toliko treba da stignem do BG.Al sve je proslo u naboljem redu sreca pa je profa pola sata kasnio.

Goca ***

Broj poruka : 42
Location : Visegrad
Datum upisa : 02.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona - Page 6 Empty Re: Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona

Počalji od racili 18/11/2011, 10:53

Goco, mogu i tebe pitati, jel se diferelin prima sve do pred et ili se prekida kad dobiješ ciklus?
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona - Page 6 Empty Re: Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona

Počalji od Goca *** 18/11/2011, 12:49

racili ::Goco, mogu i tebe pitati, jel se diferelin prima sve do pred et ili se prekida kad dobiješ ciklus?

Ja sam ga primala i u vreme ciklusa 4 dana pre et sam prekinula sa primanjem.

Goca ***

Broj poruka : 42
Location : Visegrad
Datum upisa : 02.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona - Page 6 Empty Re: Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona

Počalji od racili 18/11/2011, 13:03

osmeh srce
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona - Page 6 Empty Re: Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona

Počalji od *AIDA* 18/11/2011, 14:15

GOCO hvala na odgovoru, zaista ti zelim veliku betu...
Da i moja drugarica je nazalost imala prekid pa sad ocekuje da joj posalju plan za postupak vracanja.
Mislim da znam koju si zenicu upoznala zove se Zinaida.
Jos jednom sa srecom praticu te i cekati tvoju betu.
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona - Page 6 Empty Re: Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona

Počalji od Goca *** 18/11/2011, 14:28

Hvala Aida,veliki pozdarv.

Goca ***

Broj poruka : 42
Location : Visegrad
Datum upisa : 02.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona - Page 6 Empty Re: Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona

Počalji od bubili2 19/11/2011, 21:18

Devojke samo da vam pozelim srecu ljubav , i da vam FET bude uspesan kao i moj
bubili2
bubili2

Broj poruka : 296
Datum upisa : 11.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona - Page 6 Empty Re: Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona

Počalji od Goca *** 26/11/2011, 10:28

Jos jedan nespeh u nizu.
Bezuspesan FET sta reci zivot ide dalje........

Goca ***

Broj poruka : 42
Location : Visegrad
Datum upisa : 02.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona - Page 6 Empty Re: Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona

Počalji od *AIDA* 26/11/2011, 10:37

GOCO cekala sam da se javis i nadala se zaista tvom uspehu, zaista mi je zao...MOLIM TE ne odustaj...
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona - Page 6 Empty Re: Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona

Počalji od Goca *** 28/11/2011, 10:59

Nadam se da necu odustati .

Imam 5 pakovanja ESTROFEM 2mg poklanjam ako nekom treba ostalo mi.

Goca ***

Broj poruka : 42
Location : Visegrad
Datum upisa : 02.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona - Page 6 Empty Re: Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona

Počalji od dr mali pariz 28/11/2011, 13:11

Goco, možeš svoju ponudu ostaviti na temi koja je za to...klikni na nju:
Forumska solidarnost - lekovi, pomoć...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona - Page 6 Empty Re: Priprema za FET - embriotransfer zamrznutih embriona

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu