Catherine290505- Nerin topli Kutak

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Catherine290505- Nerin topli Kutak

Počalji od nesalela taj 3/3/2011, 07:48

catherine290505 :: I tako, desilo nam se ono sto smo sanjali - i oni i mi, da nam se deca igraju, smeju, vole i da nam je puna kuca yes .
Pokusacu nesto da snimim i postavim iako to tesko ide, jer cim vidi da je snimam, ukipi se.
[Only admins are allowed to see this image]

Baš tako, puna kuća, vriska, priča, smeh....to je ono PRAVO....Ako mi veruješ još uvek umem da se zamislim dok gledam u Stašu i ne verujem da je ona naša i da smo uspeli....Samo neka ih Bog čuva....A što se tiče snimanja, veruj mi viidim moju Stašu u Neri, isto tako se ukipi kada snimam, zato retko uspem da snimim neke situacije da zabeležim, ali isto tako je reagovala na nepoznate ali sa decom je uvek super....to je ono što je odlično....Nero ljubim te u te lepe oke....
smajli angel

nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 36
Datum upisa : 22.02.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 3/3/2011, 09:43

Plavoooka lepotica i njeni drugari [Only admins are allowed to see this image]
Izem ti tu laktozu, samo pravi problema, ali proci ce i to, i to ce se zvati juce [Only admins are allowed to see this image]

bak

Broj poruka : 6808
Godina : 40
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 3/3/2011, 10:11

Jooj kakve ona oči ima nemam reči nemam reči nemam reči nemam reči

Milijana

Broj poruka : 5171
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bebko taj 4/3/2011, 09:34

plavooka princezice zagrljaj jako i ljubim poljubac

bebko

Broj poruka : 3839
Godina : 41
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od catherine290505 taj 4/3/2011, 17:48

Bili smo kod nutricioniste, dobila je dvesta grama za mesec dana, dakle lose. Nutricionista smatra da mozda postoji jos neki problem tj. da joj mozda smetaju i proteini kravljeg mleka, tako da cu sad pokusati da opet dodjem do dr iz IMD-a da vidim da li mogu da ispitaju i to i jos neke stvari, ako ne, vodicu je privatno, jer su mi u IMD spustali slusalicu, pa bar sedam puta juce kad sam zvala. Svakako moram da isteram ovo i vidim da nisu nesto propustili. Takodje je (nutricionista) zakljucila da Nera unese dovoljno hrane za svoj uzrast i sa i zbog toga treba proveriti da li se nesto desava, kao i zbog tri stolice koje ima u toku dana- smatra da treba da ima jednu dnevno. Nera sada ima 7kg i 71 cm -ovo drugo je odlicno, cak iznad proseka za njen uzrast a ovo prvo je sada ispod proseka. Sta da kazem sem da se osecam lose a nadam se najboljem. Takodje mi je rekla, da verovatno nije nista ozbiljno cim dobija, pa koliko -toliko, mesecno, bitno da ne gubi ili stagnira . Videcemo, ali sad vise necu da se zadovoljim odgovorima koje sam dobijala u IMD -da je sve ok, jer ako dobija ovoliko mesecno -a ovo je drugi mesec za redom- takav, nesto ima.
Hvala vam na divnim postovima. Drzite nam palceve.
molitva

catherine290505

Broj poruka : 5990
Godina : 35
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nefertari taj 4/3/2011, 17:54

Keti neznam sta da ti kazem, verujem da ti nije nimalo lako i jednostavno, znam da se sekiras. Pricaj sa Galom, jer se secas da je i Galica slabije napredovala? Pitaj je bar za savet i smernice. Poljubac!

Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 33
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MARA taj 4/3/2011, 18:10

Ja nekako tvrdim da je sve ok ato sto smo i mi kroz isto prolazili.Sad bas gledam V je dobro napredovao sve dok nije pocelo uvodjenje hrane i sa 7 ipo meseci imao 6900 gr-znaci manje od Nere,od 6-og do 7-og meseca napredovao 100 gr.Sa godinom je imao 8300 i 82

MARA

Broj poruka : 5409
Godina : 29
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djole42 taj 4/3/2011, 18:15

Biće sve ok,ispitajte i isterajte sve do kraja al ništa nećete naći,jer Nera je jednostavno Nera,visoka ,tanka,nezna ,verujem da će ona biti jedna od onih prelepih ,prezgodnih cura koja smaže dve pizze odjednom a linija savršena Wink

djole42

Broj poruka : 6398
Godina : 45
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 4/3/2011, 18:46

Ja verujem da se ti nerviraš za desetku...ali...pogledaj svog anđela,ništa ne govori vernije o zdravlju do njenog ponašanja u toku dana...za ostatak priče podržavam-ispitati i to,i iznalaziti način za bolje napredovanje.
Ljubim vas!!

dr mali pariz

Broj poruka : 22930
Godina : 38
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od brinbili taj 4/3/2011, 19:57

Keti,ne mogu ni da zamislim kako se sjekiras,ali i ja sam ubijedjena da je sve OK,jer je Nerica jedno zivahno i veselo dijete...[Only admins are allowed to see this image]

U svakom slucaju izguraj stvari do kraja,da bi bila mirna [Only admins are allowed to see this image]

brinbili

Broj poruka : 1989
Godina : 32
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 4/3/2011, 21:49

Slažem se sa curama! Probaj bar da se što manje nerviraš, i naravno da treba stvar ispitati, ali dok sve to završiš, ona će garant već početi više da dobija na težini! Što bi rekla deca, ona je makekenka! sunny

BiKsi :)

Broj poruka : 20381
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od caci taj 4/3/2011, 22:10

Jao draga moja nemoj da se nerviras,znam da je to tesko ali bar pokusaj.
nemoj cekati na drzavne sluzbe kad vec moras obavi pretrage privatno,konsultujse i privatno.ja ti to kazem iz vlastitog iskustva jer mislim da su i ves drzavne sluzbe nalih ovih nasih ovde No
Ljubi slatku manekenku poljubac

caci

Broj poruka : 4557
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Shizika taj 5/3/2011, 12:28

Djeca nekad tako rastu, prvo visinom/duzinom, pa onda nadoknade kilazom, ne mora bash sasvim ravnomjerno jedno i drugo da idu. Dobro je da cesh inzistirati na josh nekim pretragama ali ne dozvoli da te to toliko opterecuje pa da ne uzivash. Nera ipak napreduje i chini mi se da je zivahna i sretna. yes
smiledraw

Shizika

Broj poruka : 5407
Godina : 47
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od key taj 5/3/2011, 17:09

draga,samo da vas ljubnem...

key

Broj poruka : 1449
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 5/3/2011, 22:51

MARA ::Ja nekako tvrdim da je sve ok ato sto smo i mi kroz isto prolazili.Sad bas gledam V je dobro napredovao sve dok nije pocelo uvodjenje hrane i sa 7 ipo meseci imao 6900 gr-znaci manje od Nere,od 6-og do 7-og meseca napredovao 100 gr.Sa godinom je imao 8300 i 82
Cath, Sneza je Mimina sestra. Izvini sto ovako upadam, kod Mime sam i zajedno citamo Nerin dnevnik. Prvo da kazem da je Nera preslatka i zaista mnogo lepo izgleda.
Slazem se sa Marom u potpunosti. Moja Nadja je sa godinu dana imala samo 8 kg i 300 grama a bila je visoka 84. Jela je sve i kolicinski dosta. Tek posle prvog rodjendana pocela se malo popunjavati.
Citam da je raspolozena, prica, cici , smeje se...znaci zdravo, srecno i zadovoljno dete.
Pozdravljam te i ljubi cerkicu!

Eto Cath draga, Sneza ti lepo napisa a i ja isto tako mislim.
Slike su super, moja milica lepotica kako sam je pozelela i kako bi je gnjavila i cmakala.
A avatar je nikad lepsi do sad. Odusevljena sam! love

maus

Broj poruka : 14076
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 6/3/2011, 18:59

Cath, moje drugarice klinac ima 18 meseci i 9,5kg . Nema sta mu nisu ispitivali, lezao na IMD tri nedelje, apsolutno zdravo, veselo, zgoljavo dete.
Jedino sto on i slabije jede, to su muke Tantalove, ali i to sto pojede potrosi u roku od odmah.
Tako da sam ubedjena da je Nera jednostavno takva, nasa manekenka [Only admins are allowed to see this image]

bak

Broj poruka : 6808
Godina : 40
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od catherine290505 taj 7/3/2011, 13:51

Hvala yes

Nas zivotic danas ima punih 8 meseci d . Brblja, smeje se prica, sve se vise igra dok sedi i divno ju je posmatrati. Pocela je i da spava celu noc zbog cega smo presrecni, naravno jos uvek to nije pravilo, ali sve cesce se desava.
Sto se tice zdravstvene situacije, verovatno cemo uspeti ove nedelje u IMD, pomocice nam prijateljica zagrljaj .
Snezo- hvala najlepse, poljubac za Nadju! Ja se plasim da ako nastavi ovim tempom- 200g/mesecno nece doci ni do 8kg za godinu dana, a to je vec problematicno. Maus, nadam se da se vidimo u martu. Shizi- znam za to -samo je problem sto je njen slab napredak sada vec vise od dva meseca za redom, a to zahteva paznju. Maro , Bak -svaki takav podatak mi mnogo znaci. Pari -jesam se zabrinula za cistu desetku, ali sam to resila tako sto sam zapisala sta mi je raditi, tj. napravila plan pa sad nema mesta brizi, idem po koracima i trudim se da ne skliznem. Naravno imam i "onih" trenutaka.
Ovih dana i celu nedelju mi je tu mama, pa uzivamo a ja svasta stignem i da uradim. Evo jednog vk za osmi mesecdancic !
Djole, Caci, Biksi, Key, Lelo i ostale divne zene srca1

[/code]View My Video

catherine290505

Broj poruka : 5990
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nesalela taj 7/3/2011, 15:03

....Čestitamo 8. mesecdančić....

Znam da se sekiraš ali Nera je jedna zdrava devojčica sve će to doći na svoje za klopu, polako, treba puno strpljenja i nadam se da ćete uspeti na IMD i sve to lepo rešiti.....
Bravo Nero, već zna oko, nos, da maše....mi samo kada baš hoćemo, tj kada smo raspoloženi, ljubim te u lepu kosicu i lepe oke.....Ljubim,ljubim,ljubim....
osmeh srce

nesalela

Broj poruka : 3879
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tinche taj 7/3/2011, 15:30

Eeeee kakva je medena i vazna sva!!! Pogotovo na kraju kada odluci da joj je dosta kamere... "pokazala sam sta sam htela i sada je dosta...Sundjer Boba, molim!"

Dusa mila...sva je za mazenje i uzivanje! Milina!
[Only admins are allowed to see this image]

[Only admins are allowed to see this image] SRECAN TI OSMI MESECNADCIC DUSO MILA! [Only admins are allowed to see this image]

Poslednji izmenio tinche dana 7/3/2011, 19:48, izmenjeno ukupno 1 puta

ja '79. neprohodni jajovodi, hipotireoza, ir
mm. '77 sve ok
nov 2009. IVF beta 156
jul 2010. rodio se Aleksandar [Only admins are allowed to see this image] 
sep 2012. prirodna trudnoca
apr 2013. rodjena Teodora [Only admins are allowed to see this image] 

Tinche

Broj poruka : 6443
Godina : 37
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 7/3/2011, 17:38

Keti, neću ti reći da se ne sikiraš jer znam da je to nemoguće, ali molim te nemoj TOLIKO! Sreća je da si u glavnom gradu gde imaš sve moguće institute i specijaliste koje ćeš konsultovati i na kraju doći do rešenja, a znajući tebe, sigurna sam da hoćeš yes
Ljubim pametnu Neru, kako je sva nežna i graciozna smajli angel

Milijana

Broj poruka : 5171
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od key taj 7/3/2011, 18:28

srecan mesecdancic malom medenjaku!!!

key

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 7/3/2011, 20:25

"Pari -jesam se zabrinula za cistu desetku, ali sam to resila tako sto
sam zapisala sta mi je raditi, tj. napravila plan pa sad nema mesta
brizi, idem po koracima i trudim se da ne skliznem. Naravno imam i
"onih" trenutak"
Ništa pametnije nisam mogla pročitati.
Inače,mame,moram vam priznati da sam ovaj video odgledala bez ikakvih problema...koliko se namučim sa snimcima sa you tuba,ovaj sam baš lagano i sa uživanjem odgledala...
Nerice-mediću bakin,kako se samo baka topi pored unučice...
usnice-bombonice
Ljubim vas drugari,uživajte u bakinom društvu! [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]

dr mali pariz

Broj poruka : 22930
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Danicab1 taj 7/3/2011, 22:36

Navijamo za Neru

Danicab1

Broj poruka : 1193
Godina : 47
Datum upisa : 12.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od key taj 9/3/2011, 15:48

draga,nikako ne stizem da ti napisem...moja mama kaze da sam ja napredovala oko 150g mesecno,jako lose...nije mi radosnica ovde u bg,tako da ne znam koliko sam tacno imala kg,ali mama misli da nisam imala 8kg.povracala sam svaki dan.moji roditelji su bili ocajni,ali mamin brat od ujaka,koji je bio pedijatar(zavrsio je medicinu odmah posle rata) im je stalno govorio da nema razloga za brigu i za dodatna ispitivanja,sve dok sam ja vesela i aktivna.mama je bila sumnjicava,ali se trudila da mu veruje.on je govorio da ce tako biti dok ne krenem sama da jedem.kad se to desilo,situacija je postala mnogo bolja.i dalje sam bila mrsavica,ali sam mnogo bolje napredovala.
kiss za Nericu i tebe

key

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 9/3/2011, 16:26

Mače pametno!

BiKsi :)

Broj poruka : 20381