KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šamponi i balzami za kosu bez silikona

4 posters

Ići dole

Šamponi i balzami za kosu bez silikona Empty Re: Šamponi i balzami za kosu bez silikona

Počalji od majma 18/7/2010, 23:28

Ajde napisite koji balzami nemaju silikon, vise mi je dosadilo da provodim po dva sata u parfimerijama i citam sastav proizvoda. Hvala

majma

Broj poruka : 3
Datum upisa : 17.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šamponi i balzami za kosu bez silikona Empty Re: Šamponi i balzami za kosu bez silikona

Počalji od HappyGirl 19/7/2010, 10:46

Majma odvojila sma ovu temu da bi bilo preglednije Very Happy

ALVERDE kozmetika ima šampone i balzame koji ne sadrže silikon. Makar tako piše Very Happy
Imaš ih u svim dm prodavnicama i ima šampona i balzama za sve tipove kose.
Evo fotke
Šamponi i balzami za kosu bez silikona Alverdeshampooblog
Ovo je balzam za suvu kosu
Šamponi i balzami za kosu bez silikona 2008alverdepflegespuelu


HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Šamponi i balzami za kosu bez silikona Empty Re: Šamponi i balzami za kosu bez silikona

Počalji od majma 19/7/2010, 13:41

Hvala na odgovoru, skroz sam zaboravila na Alverde, koristila sam pre recimo dve godine, ali meni je kosa bila uzasna od njihovih sampona i regeneratora. Druge njihove proizvode koristim i super sam zadovoljna, ali samoponi i regeneratori su mi bili uzas. Ali dobro za neki put sa secerom mi valjda nece toliko smetati.

majma

Broj poruka : 3
Datum upisa : 17.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šamponi i balzami za kosu bez silikona Empty Re: Šamponi i balzami za kosu bez silikona

Počalji od HappyGirl 19/7/2010, 14:17

Majma, verovatno postoji još neka marka, možda će goca da pripomogne. Meni je regenerator njihov bio ok ali šampon ni ja nisam mogla da koristim, meni je kosa strašno suva i jednostavno nije to to. Opet nekim mojim prijateljima koji imaju kratke kose i mojoj sestri je bio i regenerator i šampon ok. A za ostalu kozmetiku kao i ti i ja i dalje koristim jer je odlična
Ako saznaš za još neki regenerator bez silikona javi Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Šamponi i balzami za kosu bez silikona Empty Re: Šamponi i balzami za kosu bez silikona

Počalji od Mala 25/7/2010, 14:18

Probajte i balea proizvode. Nisam jos probala alverde. Probacu.

Ima li jos neke prirodne marke a da su povoljne sa cenama kao ove dve?

Mala

Broj poruka : 4
Datum upisa : 25.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šamponi i balzami za kosu bez silikona Empty Re: Šamponi i balzami za kosu bez silikona

Počalji od Mala 25/7/2010, 14:22

Genera balzami i pakovanja.

Stil sadrzi dimeticonol.. isto stetno.. tako da to ne.

Garnier butter maska ne sadrzi si8likone a ne znam sampon i balzam iz te kolekcihe, nisam pogledala.

Mala

Broj poruka : 4
Datum upisa : 25.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šamponi i balzami za kosu bez silikona Empty Re: Šamponi i balzami za kosu bez silikona

Počalji od Botox 1/7/2014, 23:34

ja trenutno koristim garnier ultra.doux s narom I pivskim kvascem, skoro sam ga potrosila, odlican mi.je bio...
sledeci na redu mi je ljubicasti gliss kur, bez silikona...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šamponi i balzami za kosu bez silikona Empty Re: Šamponi i balzami za kosu bez silikona

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu