KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako izgleda postupak sa doniranom jc + dileme

+8
bezdan
HappyGirl
djole42
Lily
Aki
maka71
nabla
majahope
12 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

kako - Kako izgleda postupak sa doniranom jc + dileme  - Page 3 Empty Re: Kako izgleda postupak sa doniranom jc + dileme

Počalji od Amna84 18/2/2015, 18:19

Ne znam cekam jos amh I onda imamo razgovor na klinici za postavljanje dijagnoze...vjerovatno si u pravu ne znam za te faze...nisi gruba samo si iskrena , tako je realno stanje sta cu
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako izgleda postupak sa doniranom jc + dileme  - Page 3 Empty Re: Kako izgleda postupak sa doniranom jc + dileme

Počalji od lela1984 18/2/2015, 20:58

Meni je ubedljivo najteze pala prva biohemijska,koja je bila bas iz donacije,a i mm isto.Ja cu sigurno opet na donaciju na sledece prolece ako opet bude corak s mojim folikulima i jajnim celijama.Apsolutno nemam taj problem,kao ni mm, jos mi se zaledi krv u zilama kad se setim tog pada bete.Ni jednog trenutka nisam imala osecaj da je od tudjeg materijala,vec da je otisao deo mene.I sad je tako... Ni donacija ne uspeva tako lako,to je problem.Ali,i to je za ljude,ako nam je sudjeno da budemo mame bas na taj nacin,Amma,bicemo i ljuljacemo bebice iz donacije i voleti ih najvise na svetu.Ja sigurno.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako izgleda postupak sa doniranom jc + dileme  - Page 3 Empty Re: Kako izgleda postupak sa doniranom jc + dileme

Počalji od Amna84 19/2/2015, 00:52

lela1984 ::Meni je ubedljivo najteze pala prva biohemijska,koja je bila bas iz donacije,a i mm isto.Ja cu sigurno opet na donaciju na sledece prolece ako opet bude corak s mojim folikulima i jajnim celijama.Apsolutno nemam taj problem,kao ni mm, jos mi se zaledi krv u zilama kad se setim tog pada bete.Ni jednog trenutka nisam imala osecaj da je od tudjeg materijala,vec da je otisao deo mene.I sad je tako... Ni donacija ne uspeva tako lako,to je problem.Ali,i to je za ljude,ako nam je sudjeno da budemo mame bas na taj nacin,Amma,bicemo i ljuljacemo bebice iz donacije i voleti ih najvise na svetu.Ja sigurno.
potpisujem fino si to rekla..mi takodje nemamo problem.mogu da volim tudze djete a kamo li moje koje nosim 9mj. sad shvatam da ni donacija ne ide tako lako..bice dace Bog
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako izgleda postupak sa doniranom jc + dileme  - Page 3 Empty Re: Kako izgleda postupak sa doniranom jc + dileme

Počalji od Dreamerka 29/10/2015, 20:07

Izvinjavam se sto upadam ovdje kao parobranac-kojim zenama doktori savjetuju donaciju jc i zasto? Vise sam sve prostudirala jedino ovo ne znam Very Happy oprostite mi,ali znatizeljna sam jer meni rolikuli uzasno slabo rastu pa jeli se zato predlazu donacije jc?

Dreamerka

Broj poruka : 98
Datum upisa : 26.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako izgleda postupak sa doniranom jc + dileme  - Page 3 Empty Re: Kako izgleda postupak sa doniranom jc + dileme

Počalji od lela1984 30/10/2015, 07:57

Dreamerka,kad je nizak AMH,što je kod mene slučaj,visok FSH,a to nije moj slučaj,ali jajnici mrtvi,kad he mogu da se stimulišu,jer nema šta da se stimuliše,nema folikula prirodno ili samo po 1-2,kad je jajna celija loseg kvaliteta...,a kvalitet joj loš baš iz ovih razloga.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako izgleda postupak sa doniranom jc + dileme  - Page 3 Empty Re: Kako izgleda postupak sa doniranom jc + dileme

Počalji od Dreamerka 30/10/2015, 10:11

Hvala draga puno na odgovoru,citam danima sve teme pa me je bas to zanimalo. Meni je AMH cini mi se 6,4 a FSH 7,5...kod mene je endometrijum problem-ne raste Sad

Dreamerka

Broj poruka : 98
Datum upisa : 26.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

kako - Kako izgleda postupak sa doniranom jc + dileme  - Page 3 Empty Re: Kako izgleda postupak sa doniranom jc + dileme

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu