FILIPPA

Strana 8 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: FILIPPA

Počalji od HappyGirl taj 27/7/2010, 20:11

Fiki, žao mi je ali imam neko apsolutno uverenje da ćeš biti pobednica.

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Broj poruka : 13265
Datum upisa : 05.12.2007

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cici taj 27/7/2010, 20:14

Fico, sad sam procitala ...zao mi je....moramo dalje to znas, mozda je ovo izgubljena bitka ali ces svakako dobiti rat! to je najvaznije.
odmori se pa ponovo u akciju, prvo stitna pa ostalo. grljenje
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 40
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 27/7/2010, 21:54

Fico jako mi je zao zbog negativne bete. Srecan put i lepo se provedi na Mjorci
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bebko taj 27/7/2010, 23:10

Pih,bas mi je zao...
bebko

Broj poruka : 3830
Godina : 42
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelena* taj 28/7/2010, 08:23

Filippa,bas mi je zao sto nije uspelo
Isplaci se,pa polako guraj dalje...
Lepo se provedi na Majorci i probaj da sto vise uzivas.
Jelena*

Broj poruka : 1142
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Filippa taj 28/7/2010, 09:36

Dobro jutro drage moje :) vidim ja da ovde ima pravih ranoranilaca :). Nesto me zezao net sinoc a jutros sam spavala cak do pola devet. Hvala vam puno za ove reci podrske nekako sam vec juce bila prilicno bolje. Sto neko rece sve sam znala i predosecala al opet te tresne. Ja sam bila na kontroli u junu 2 dana posto sam pocela hormonsku terapiju za VTO. Rezultati su bili dosta bolji nego pre toga (znaci malo se smirila) ali ne skroz u granici bnormale (recimo imala sam 60 necega a normalno je 20 a ja sam sada imala 25). Doktor je rekao jos tri meseca ista teraspija i kada sam ga ja pitala za bebu rekao je da ako se slucajno desi kontaktiram njega za promenu terapije. Medjutim rekao je da posle te kontrole cemo razmisljati o tom projektu. Znaci ja planiram prvo kod njega i to doje negde u septembru pa onda na ponovni pokusaj. Moja Orli to mene muci negde od 29 godine povremeno. Dovodila sam ja to u normalu pa onda ponovo eskalira i tako redom. Najgore je sto mi je ta vestica poremetila i polne hormone tako da sam ja godinama odlivala (jednom mi hemoglobin bio 46 a normalno je 115 za zene) sa 80 se ide na transfuziju. Pa onda miomi pa operacija i tako. Taman se to resilo a ono dosle ciste na jajnicima, doduse one sto nisu za operaciju a nakon toga ubrzo i klimaks. Izginuh ja bez zrna baruta samo uz pomoc ludovanja hormona. Sva sreca sto nisam pacenicki tip i sto sam se uvek borila koliko sam mogla da budem pozitivna i nadam se da ce ipak od moje borbe biti nesto. Eto Bog mi je dao nekog ko zeli da se bori zajedno samnom i na tome sam mu veoma zahvalna :)
Ja nisam nameravala da bezim preko grane, bilo je meni OK, dobar posao, pristojna plata, putovanja, drustvo ali falio je kljucni element za srecu :). I eto zaljubih se ja na jednom putovanju i tako potraja to dve godine tamo ovamo i na kraju resih da se preselim. Zivim na jugu Svedske u Malmeu i to je jedno 500 km od Stoholma. Moj grad je treci po velicini i skroz je OK. Sve ima a opet nije ludnica kao u BG. Ovi ovde su sve ucinili da covek moze pristojno da zivi. MM ima pristojan posao i platu od koje se moze ziveti. Uz malo ekonomisanja moze se pristedeti da se otputuje i izadje. Ja radim 50% i gurala sam taj bezvezni posao da bi zaradila neko osiguranje tj. valjda sada kada dam otkaz mocicu posle 3 meseca da primam 80% moje plate. Takodje imam i mali dodatak za studiranje posto uvece idem u skolu. Vazno je ipak da covek bude ekonomski samostalan ...ja sam barem navikla tako :)
Juce sam bila prava stetocina ......posle sto godina tako sam se slatko isopingovala da nemam reci :) Rasprodaje su i moze se kupiti kvalitetnih stvari za pristojan novac. Nasla sam cak i farmerice koje jurim godinama.Naime imam problem da mi ne stoje ove sada moderne niskostrucne i bez pozadine. Juce sam ubola pravi model ni duboke ni plitke a guza prava :) Dovukoh kuci i jednu haljinu, jedan dzemper, jedu kosulju, jednu majcu i nije me uopste tvo sve smorilo. Juce bila plata pa nisam mnogo ni mislila. Posle podne odmemo MM i ja u Helsimborg (vozom nekih 50 min) da ja ruckim a on da gleda zalosnog dijetetskog pogleda :) (ko mu je kriv kad hoce da se muci nekim glupim dijetama umesto samo da ima malo mere kd jede nesto lepo). Evo danas mu je krompirski dan pa sam mu ja umesto kuvanog u specijalnom tiganju napravila kao peceni bez ulja samo so i zacin.
Helsimborg mi se bas svideo jer rnije nisam setala kroz njega samo sam prolazila.
Lence Bostad je na granici juzne i srednje Svedske. Na moru je i to je zapadna obala. MOzda ipak danas odemo do tamo ako vreme posluzi. Javljaju neke mestimicne pljuskove.
Sinoc smo zaglavili posle kod prijatelja a ja spremala kuvanu ribu mm u 23,00h.
Eto drage moje svanuo je novi dan i treba se dalje boriti :)
Ja mislim na sve vas i svima vam saljem pozitivnu energiju da uspete i vasim vojevanjima :)
Filippa

Broj poruka : 758
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lena taj 28/7/2010, 09:48

Je l' tvoj muzic nase gore list? Nije Svedjanin?
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 47
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Filippa taj 28/7/2010, 10:01

Nije draga nas je a i da nje usvojila bih ga
Filippa

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lena taj 28/7/2010, 10:05

ma, znala sam da je nas!
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 47
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Simona taj 28/7/2010, 10:57

Filippa,
sad sam tek videla, bas mi je zao Nekako sam imala predosecaj da ces uspeti a eto... ali mozda je to predosecaj za sledeci put, bice bolje...

Lepo se odmori... I ja idem u Spaniju ove godine ali na Kosta Bravu... Na Majorci sam bila, prelepa je tako da sam uverena da cete uzivati... a onda odmorni u nove pobede!
Simona

Broj poruka : 8050
Godina : 48
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maka71 taj 28/7/2010, 13:37

maka71

Broj poruka : 379
Godina : 46
Datum upisa : 22.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cici taj 28/7/2010, 16:26

zagrljaj
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 40
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 29/7/2010, 01:07

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
1) Spebo, XI 2009.ICSI-beta 2.5,
2) Spebo V 2010.FET-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI-beta 4,
5) Spebo, IV 2017. FET-beta 2.65
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 21103
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Filippa taj 29/7/2010, 09:51

Dobro jutro drage moje Svanuo je oblacan dan ko stvoren za soping centar. Treba kupiti sitnice, mazalice za put. Vama saljem poljubac i more energije da potpomogne tamo gde zakoci :)
Filippa

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djole42 taj 29/7/2010, 10:27

Lepo nam se opremi Fico love
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 46
Datum upisa : 15.01.2010