KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
Zaneta
Afrodita
Jelence
adriatika
maja kg
mila
naca
Niki-Kiki
Jecaneca
kikiriki
catherine290505
racili
nevena50
ciklama
Simona
maus
Republica
JocY
buby
maka71
Clandestino
beban
Clara17
nabla
brinbili
zoxa
nesalela
little monster
zvezdicad
natalija
Zoka83
SannI-AlL
Struzzo
lena
tuli
jovana 77
Cupava
Shizika
Milijana
bobica83
Deni
Orline
bebko
cici
BiKsi :)
Jelena*
cufta
maja76
djole42
bak
anna
Tinche
Tijana78
dr mali pariz
HappyGirl
59 posters

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od racili 30/6/2010, 20:23

A ne draga moja Pari, neće moći tako!!! Zaboravi na rečenicu "Snage nemam-to je ono što osećam"(krstarica). Ti ćeš se sutra ujutro probuditi, nabaciti svoj prelepi osmeh na lice i sa tvojim mužićem ćeš napraviti strategiju za nastavak ove borbe. Ženo, ti znaš ko si i kakva si, a to si i nama bezbroj puta pokazala, zato guraj dalje, pobeda će doći Korak po korak na putu do bete + - Page 5 466526
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od catherine290505 30/6/2010, 20:57

Pari- sve znas Korak po korak na putu do bete + - Page 5 00020167

Ostale devojke, da vam se izvinim sto nisam ovih dana bila aktivnija u vasim dnevnicima- oprostite jednoj trudnici pred porodjajem Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Icon_redface i sedenje u stolici sada sve teze pada...Svima puno srece zelim!
Majo srecno na komisiji- navijamo Sunce i ja Korak po korak na putu do bete + - Page 5 0002025A





Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Sig
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lena 30/6/2010, 22:08

mali pariz :: tu sam ja... oči u oči... ne više sa junom - sa vama!

Eeeeee, Pari Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Icon_queen !!! Avatar ti je jako lep... pasce neko lepo letovanje... Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Icon_wink
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 30/6/2010, 23:05

Utihnuo Kutak danas zbog tebe, pariz...Kao što vidiš...Nisi ni slutila, mislim, koliko si omiljena. Eto, bar jedan lep zaključak da izvučemo u današnjem bzvz danu
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 1/7/2010, 00:14

Slažem se Ori! Pariz ti si nam ovde Mezimče! :) A Mezimče će da se izbori sa svim preprekama, i da stigne do željenog cilja! A mi ćemo da podržavamo Mezimče! Korak po korak na putu do bete + - Page 5 561840

Inače, Mezimče, super ti je avatar! Korak po korak na putu do bete + - Page 5 21831
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 1/7/2010, 00:15

Nastavljam da učim! Uvek mi fali samo jedan dan, ali uvek! Wink

Sve vas grlim!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 1/7/2010, 00:23

A da, ja nisam ni primetila avatar Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Lol
Pariz, sjajan je.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 1/7/2010, 08:15

Pari, draga, znas vec da mi je jako zao sto ovog puta nije uspelo. Ne moram ti vise nista govoriti, niti te podsecati, vreme je da se krene napred, da odes sa muzem na odmor i zaboravis ovu epizodu. Naravno, tu sam za sve sto ti treba, znas vec.
I potpuno se slazem sa Ori, zaista si omiljena Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Icon_biggrin Kutak se moze podeliti na "pre i posle male iz Pariza". I moje misli o svemu ovome sto nas je snaslo se dele na pre i posle tebe. Ogromna si podrska i najhrabrija zena koju sam upoznala. Divim ti se.
Samo sam imala potrebu da ti ovo kazem, i necemo pretvarati ovu temu u tvoj dnevnik. Uskoro ces otvoriti novi, sa srecnim zavrsetkom.
Ljubim te. Korak po korak na putu do bete + - Page 5 275568
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 1/7/2010, 09:16

Evo me u novom danu,ništa drugačija.
Opet ću ja sa dosadnim-hvala za svaku reč koju ste napisale meni...Racili,nema potrebe da citiraš moje reči sa drugog foruma na ovom forumu,to nema svrhu,hvala ti.
Zoko,naravno da idemo dalje,ali u oživljavanje života.Borba ovog tipa će sačekati neka bolja vremena.
Sinoć smo bili kod kume na časti,kupila je stan,pa smo malo ušli među ljude,i nije nam nešto bilo,ali nismo se ni loše proveli.
Sad hoću da se spremim,i odem u Socijalno da predam papirčine za nadoknadu putnih troškova.Dalje...ne znam.
Majče,želim ti uspešan dan sa Komisijom,i reci nam za koju si se kliniku opredelila?
Bixi,srećno i sa ispitima,i na drugim poljima.
Zoko,kad planiraš more,jesi li pronašla kombinaciju konačnu?
Caty,navijam i dalje srčano,kao i dosad što sam,za Neru,za Tebe!
Lenči,iskusna bockalice...kako napreduješ?
Devojke,šta još ima od noviteta?
Stiskam vas sve! d
p.s. uradila sam test jutros...kao i uvek...jedna se plazi...u subotu ću odraditi svoju građansku dužnost,nazvati kliniku i prijaviti istu betu. Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 1/7/2010, 09:38

Idem draga, na Brac za 20-ak dana. Jedva cekam, bas nam obom treba odmor od svega. 7 dana smo tamo, 7 dana kuci pa nazad na posao sa napunjenim baterijama. A kad se vratim prikupljanje nalaza i 15-og zovem Genesis.
Obavezno se javi kad budes kod svog Cuceta u NS-u, pa da te Ivci i ja ponovo ukrademo na sat-dva i da istracarimo jednu turu Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Icon_biggrin .
I videla sam tvoju porukicu, ne brini za mene, jaka sam.
Ljubac najveci!
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 1/7/2010, 09:42

Znam da si jaka,ali znam i da si krhka pumica,i zato znam da brinem.
Sećam se da si Brač spomenula,ali nisam znala termin,koji je ,kao i naš.Mi 19. jula putujemo.
Slikaj sve i pticu u letu,pa na temi putovanja da postaviš izveštaj.O.K.?
Dve nedelje je baš malo,koliko radiš ko crnac...ali znam,daj šta daš i to je dovoljno da se mozak,telo i duša dovedu u harmoniju posle svega.
Ljubim te!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 1/7/2010, 09:49

A gde idete? Nisam znala da ste vec odlucili da putujete... drago mi je zbog toga. Izvestaj? Pa naravno, postavicu slikice... Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Icon_biggrin
Sto se tice dve nedelje godisnjeg, znaci mi mnogo. propalo mi je 7 dana starog, nisam imala kada da iskoristim zbog guzve. A kada se vratim, ocekujem da me od septembra kancelarija nece videti, dace Bog, dve godine.
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 1/7/2010, 09:56

Zoko,kao i svake godine,to je poslovna varijanta letovanja,i svake god. je ista.
Muž je organizovao,bez obzira na to da li bih ja mogla ili ne.Eto,stvari su se promenile,i sad znamo da idem i ja.
Druga tura mu je 9.avgusta,ali ja zbog posla neću tad.
A kako te kanc. neće videti?
Neke inovacije?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 1/7/2010, 10:32

mali pariz ::
A kako te kanc. neće videti?
Neke inovacije?

Idem na trudnicko Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Icon_biggrin pa porodiljsko Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Icon_wink
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 1/7/2010, 10:50

Paris, dušice, znam sve...i tu gorčinu dan posle negativne bete i otupelost posle ogromnog razočaranja...Meni je trebala malo duža pauza...odredi i ti svoju, udalji se od svega ovoga, pa kad budeš spremna, ponovo u boj...A možda se desi i čudo u medjuvremenu iz domaće kujne, tj. iz kućne radinosti... tebi, koliko mi se čini, IVF nije baš jedina moguća opcija...Znam da ćeš mi odmah reći da je sa spermogramom tvog muža to nemoguće, ali nije da nema nijedan spermić i nikad se ne zna...zaista su čudni putevi Gospodnji... Korak po korak na putu do bete + - Page 5 639820
Elem, nećemo ni o tome više...Malopre sam videla onog voditelja sa Foxa, Ivana Ivanovića, bio u kafeu pored mene...Ja nisam visoka, utoliko je neverovatno koliko je on nizak Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Icon_eek ...mali i nabijen, kao nekakva lopta skočica...na tv deluje nešto veći...
Biksi, gde si sad...na ispitu...držim fige... Korak po korak na putu do bete + - Page 5 745955
Zoko, bravo za plan!!! Korak po korak na putu do bete + - Page 5 47111
Ja čekam magnetnu rezonancu...da vidim šta kaže za one moje glupe miome... Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Icon_rolleyes

Grlim i bubim!!!
Korak po korak na putu do bete + - Page 5 275568
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od racili 1/7/2010, 11:36

Pari, nadam se da te nisam povredila time što sam citirala tvoju rečenicu sa drugog foruma, jer prosto uz svaki citat ide i informacija odakle potiče (ne znam, možda sam prekršila pravilo foruma). Ja zaista forume sa tematikom o našem problemu ne delim po imenu i za mene su oni jedno: mesto gde razmenjujemo potrebne informacije, uzajamno se podržavamo, pomažemo, razumemo i stičemo nova prijateljstva. Prosto, ta tvoja rečenica (nebitno na kom forumu napisana) mi se ne uklapa uz tvoj profil, jer ti si izuzetno jaka i pozitivna osoba. Ti si osoba koja je mene svojim rečenicama,savetima i kritikama često dizala kad sam padala i ulivala mi potreban optimizam (jer ga često nisam imala), i ja želim, ustvari ja znam da si ti i dalje takva. Ja ti šaljem pozitivnu energiju kao vetar u leđa, da što pre kreneš napred, a ti najbolje znaš kako i na koji način dalje.
Ljubim te puno i nadam se skorom viđenju u rodnom gradu!
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 1/7/2010, 21:10

Zakazane konsultacije za 21.07 u visegradskoj as konacno f
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od catherine290505 1/7/2010, 21:18

Bravo Cici!!!

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 995453
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maja76 1/7/2010, 21:39

Draga Paris, odmor tj letovanje uvek dobro dodje za opustanje, sumiranje utisaka i pravljenje novih strategija. Zelim vam oboje da ga iskoristite maksimalno i da uzivate u svakom momentu Korak po korak na putu do bete + - Page 5 0913

Ne znam da li sam prosla komisiju, uradili su mi samo uz, a komisija nezavisno od mene, nas, pregleda dokumentaciju i posle donosi konacnu odluku. Pozvace me za nedelju dana, pa cemo vidte sta i kako dalje, da li se radi spermogram ili ne. Brzo sam zavrsila, borila sam se da ne zaspim na onoj stolici u cekaonici. Zaokruzila sam Jevremovu kao i prvi put.
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cufta 1/7/2010, 22:28

Majo, Cici, idemoooooo!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelena* 1/7/2010, 22:44

Majo i Cici navijam za komisiju Korak po korak na putu do bete + - Page 5 278189 Korak po korak na putu do bete + - Page 5 278189 Korak po korak na putu do bete + - Page 5 278189
Jelena*
Jelena*

Broj poruka : 1142
Location : SD
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tijana78 1/7/2010, 22:55

Ajmo devojke, Maco Cici, i ostale.
Cekaju nas nove pobede.
Idemoooooooooooooo Korak po korak na putu do bete + - Page 5 32796
Tijana78
Tijana78

Broj poruka : 483
Godina : 45
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 1/7/2010, 23:52

Šizi Nema nam je Biksi, sinoc je do kasno ucila, mora da je umorna.
Pilenceeeeee?!


Pilence je tu. Samo je umorno kao pas, a ne kao pilence! Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Icon_biggrin
Sinoć legla u 2h!
Danas na faksu bila punih 6 sati. Seminarski odbranjen, rezultati ispita za koji dan, javljam, pa da vas častim pivom i sokićim, i žestinom, ma čime god, samo da se to položi. Nisam baš zadovoljna urađenim, a videćemo da li profa deli moje mišljenje, ili ne?! Da ne smaram...

Cici, super što si uspela da zakažeš!

Majo, gura se napred, to je bitno!

Ostale devojčice, sve vas ljubim po ovoj kišnoj večeri!
(Odakle više pada ova kiša, apsolutno mi jasno nije!)
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovana 77 2/7/2010, 09:02

Majo, Cici Korak po korak na putu do bete + - Page 5 512172 Korak po korak na putu do bete + - Page 5 512172 Korak po korak na putu do bete + - Page 5 512172 Korak po korak na putu do bete + - Page 5 512172 Korak po korak na putu do bete + - Page 5 512172 Korak po korak na putu do bete + - Page 5 512172 Korak po korak na putu do bete + - Page 5 512172
jovana 77
jovana 77

Broj poruka : 2406
Godina : 47
Location : Banja Luka
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tuli 2/7/2010, 09:56

Biksi, držim fige za ispit Korak po korak na putu do bete + - Page 5 561840
Majo, Cici, napred devojke Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Icon_biggrin
Za sve ostale Korak po korak na putu do bete + - Page 5 692299
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu