KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

+55
MAAKKI
lolipop
dragana76ns
vašar
ciklama
bule74
Filippa
Sneza
maus
Lily
Aki
kasia
gea
7-patuljaka
Gala
Nefertari
Shizika
MARA
logona
Agata27
cici
Zoka83
catherine290505
nabla
adriatika
Orline
Jelena*
bebko
cufta
buby
SannI-AlL
jovana 77
Pakki
caci
bobica83
Niki-Kiki
Zaneta
brinbili
Masha UK
maja76
HappyGirl
Anuska
key
naca
zoxa
tuli
bak
nesalela
ŽenoLina
BiKsi :)
anna
djole42
Milijana
Simona
nena beba
59 posters

Strana 3 od 26 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 26  Sledeći

Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 3 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od Orline 22/6/2010, 20:49

Neno, sad pročitah NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 3 Icon_eek
Sva sreća pa je sada sve u redu. Vidim nema me par dana, a ti i Danica obe u bolnici. Znači, i ti ćeš kući još malo.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 3 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od naca 23/6/2010, 07:21

Ma znam ženo da ležiš na IMD nisam baš toliko izgubljena, to pitanje je bilo retoričko, onako, više moje čudjenje NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 3 Icon_biggrin Super, vidiš da je sve o.k. i brisevi i urino..... Možeš li tu odmah da zakažeš amnio? Tu se leži u bolnici par dana kad ti rade, dok na drugim klinikama odmah ideš kući. Mislim, kad si već tu i kad su svi ljubazni, možda navataš vezu da te ubace za amnio,a ? NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 3 Icon_wink
naca
naca

Broj poruka : 1209
Godina : 55
Datum upisa : 25.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 3 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od nena beba 23/6/2010, 14:39

probah naco sa 3 strane al nista. cak ih je moja dr kritikovala:pa kad zena da zakaze?kad jos planira trudnocu ?!
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 3 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od key 23/6/2010, 14:47

probah naco sa 3 strane al nista. cak ih je moja dr kritikovala:pa kad zena da zakaze?kad jos planira trudnocu ?!
stvarno da covek poludi NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 3 444178 verovatno si trebala da zakazes cim si se popiskila na test...
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 3 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od cufta 23/6/2010, 14:49

jeste, moja drugarica kaze, jos ranije, odmah posle seksa
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 3 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od nena beba 23/6/2010, 15:47

a moja kaze:ma najbolje cim se udas-na dan vencanja Very Happy
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 3 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od nena beba 23/6/2010, 15:50

ori ako Bog da i sreca junacka :) idem da vidim sta je sa danom
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 3 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od nena beba 23/6/2010, 16:33

nikako da vam ispricam jednu vaznu i jednu... hm ...recimo iznenadjujucu stvar. prva je da ne je dr kad me primila iskritikovala sto mazim stomak rekavsi da to moze da izazove kontrakcije posebno u ranoj trudnoci. dakle ono nase 'mazi tibu' nije bas dobar savet. drugo: znam da je u trudnoci prokrvljenost materice i ostalih 'delova' veca i da to utice na sexualnost,al ljudi moji, ja doziveh orgazam u snu vec 3 puta od kad sam trudna! znate ono kao muski vlazni snovi. to me brine zbog kontrakcija a ne znam kako da sprecim Embarassed
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 3 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od brinbili 23/6/2010, 16:53

Neno,imas drugaricu po "problemu" NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 3 Icon_redface ...cisto da se ne osjecas usamljeno NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 3 Icon_rolleyes
brinbili
brinbili

Broj poruka : 1983
Godina : 39
Location : podgorica
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 3 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od Milijana 23/6/2010, 17:27

Neno, to za maženje stomaka mi je poznato sa jednog drugog foruma, gde je jednoj ženi dr rekla isto što i tebi. Mada, meni lično je glupo kad trudnica mazi stomak (ali to je moje lično mišljenje). Što se tiče tih kontrakcije, mislim da nema potrebe da se brineš, jer to nisu iste kontrakcije koje izazivaju porođaj. Laughing

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 3 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od nena beba 23/6/2010, 17:39

bri 'koleginice' znaci i ti! sestro slatka milijana, ne plasim se ja da su to porodjajnje kontrakcije-prerano je  b nego one sto izazovu spontani.
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 3 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od key 23/6/2010, 18:10

draga,ja sam imala kontrakcije u 13.ned.i od tad sam na ginipralu.u 22.ned.se javile opet,pa sam zaglavila u bolnici..
prepoznaces ih tako sto boli stomak kao da ces da dobijes menstruaciju,vremenom bolovi ne prestaju,nego bivaju sve jaci i jaci..ja verujem da se to tebi nece desiti...meni su se ti bolovi pojavili kada sam prekinula sa utrogestanom u 12.ned.cim sam opet pocela da uzimam utrogestan,prestali su.
savet lekara je strogo mirovanje,najmanje 2l tecnosti,2 puta dnevno sumeci magnezijum,utrogestan.mirovanje stvarno pomaze,cak i one grozne veceri kad sam dobila porodjajne kontrakcije,zabranili su mi ustajnje i do wc-a.Bogu hvala,pomoglo je...
nemoj,molim te,da mislis na kontrakcije..psiha cudo cini.opusti se i uzivaj..
poljubac za bebe i tebe
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 3 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od buby 23/6/2010, 18:11

ne znam...ja isto citala o tome...ali nista...mi smo od pocetka imali odnose(ne podrazumevam odnos bez orgazma) v ..i nista...nisam imala nikakve kontrakcije...nismo bas divljali ali normalno...ma samo opusteno...bez brige d
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 3 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od Milijana 23/6/2010, 18:19

nena beba ::milijana, ne plasim se ja da su to porodjajnje kontrakcije-prerano je  b nego one sto izazovu spontani.
Pa u ranoj trudnoći spontani, a kasnije prevremeni porođaj.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 3 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od nena beba 23/6/2010, 22:33

bas su mi se bebe iznervirale zbog fudbalera,pa opet stomak bolucka. key i to moje lici na blago menstrualno al ja ni ne znam kakvo je jako menstrualno jer sam obicno dobijala da ne osetim. sem kad se prehladim, pa bole krsta. uh valjda ce da se zavrse problemi uskoro obema.
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 3 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od cufta 23/6/2010, 22:36

Hoce Neno, i kada se sve konacno zavrsi sve ce ovo pasti u zaborav. novi i lepi dogadjaji ce ih zameniti. Pisaces drugima sta se tebi desavalo, a na kraju sve super. Tesices nas sve!!!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 3 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od nena beba 23/6/2010, 22:37

key od 13 nedelje lucenje progesterona od zutog tela preuzima posteljica i obicno je zato kasnije stabilnija trudnoca. jesu tebi otkrili neki problem sa posteljicom ili je nesto drugo uzrok?
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 3 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od key 23/6/2010, 22:56

mila,ti mozda osecas taj bol sada zbog sirenja materice,ali ako traje duze vremena,onda to nije dobro..mene je do 10.ned.povremeno boleo stomak bas zbog tog sirenja,tako da tada,kad sam dobila kontrakcije u 13.ned.nisam u prvi mah ni prepoznala sta je to...inace,taj dan me boleo i donji deo ledja i bol je trajao skoro ceo dan.kako je prolazilo vreme,bol je bio jaci.meni je,u stvari,bilo najgore jer nisam umela da prepoznam kontrakcije..Bogu hvala da sam otisla kod lekara na vreme..
sto se tice posteljice,sve je u redu.
valjda ce biti bolje obema ubuduce...rekla mi je jedna doktorka u bolnici da je divno imati blizance,ali da nije ni malo lako doneti ih na svet.
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 3 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od BiKsi :) 24/6/2010, 00:30

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 3 989318pgqolztaen

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 3 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od nena beba 24/6/2010, 08:19

evo bila na uz: 2 gm u kavumu, 1.gemell crl 19mm kucaji se registruju. 2.gemell crl 21.7mm kucaji se registruju. ranije vidjen hipoenogeni odjek tek se nazire. velicina odgovara aanenorei 9-1 hbo.
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 3 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od cufta 24/6/2010, 08:20

bravo Neno. Sve se vraca u normalno stanje!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 3 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od nena beba 24/6/2010, 09:20

nadam se cuftice. mada me pustaju sutra ja jos krvarim u tackicama... strogo mirovanje. moram i patronaznu sestru da nadjem za depo progesteron.
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 3 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od adriatika 24/6/2010, 09:21

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 3 612963
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 3 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od cufta 24/6/2010, 09:23

ne brini, cim te pustaju, misle da si bezbedna, ne obracaj paznju na tackice. Kod kuce je najlepse! Ne sekiraj se, ako ti se bilo sta ucini sumnjivo, doci ces opet na pregled. U svakom DZ (glavnom na opstini) postoji patronazna sluzba, samo neka mm odnese otpusnu listu. Nece biti problema, dolazice, razmenices sa njima iskustva i bice sve super.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 3 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od jovana 77 24/6/2010, 09:34

Neno sve će biti OK mora, ja iskreno vjerujem u to i navijam od srca NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 3 338438
jovana 77
jovana 77

Broj poruka : 2406
Godina : 47
Location : Banja Luka
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede - Page 3 Empty Re: NENA BEBA - Borba traje i dalje-do konacne pobede

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 26 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 26  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu