KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

da li ste pile antibiotik u trudnoci i koji?

+2
nesalela
nena beba
6 posters

Ići dole

pila sam antibiotik u trudnoci

trudnoci - da li ste pile antibiotik u trudnoci i koji? Vote_lcap81%trudnoci - da li ste pile antibiotik u trudnoci i koji? Vote_rcap 81% 
[ 17 ]
trudnoci - da li ste pile antibiotik u trudnoci i koji? Vote_lcap19%trudnoci - da li ste pile antibiotik u trudnoci i koji? Vote_rcap 19% 
[ 4 ]
 
Ukupno Glasova : 21
 
 

trudnoci - da li ste pile antibiotik u trudnoci i koji? Empty da li ste pile antibiotik u trudnoci i koji?

Počalji od nena beba 12/6/2010, 13:01

i kada?da lu u prvom trimestru?i koliko dugo?
iz kog razloga? preventive radi ili po antibiogramu?
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

trudnoci - da li ste pile antibiotik u trudnoci i koji? Empty Re: da li ste pile antibiotik u trudnoci i koji?

Počalji od nesalela 23/8/2010, 13:06

Ja sam pila posle amniociteze palitrex nekih dve nedelje i ginipral!!!!!!
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

trudnoci - da li ste pile antibiotik u trudnoci i koji? Empty Re: da li ste pile antibiotik u trudnoci i koji?

Počalji od Vecka 2/12/2013, 01:24

Od 4-9meseci Hemomicin, Ciprocinal... zbog hronicne upale uva.

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

trudnoci - da li ste pile antibiotik u trudnoci i koji? Empty Re: da li ste pile antibiotik u trudnoci i koji?

Počalji od fmala 2/12/2013, 08:37

Cefalexin posle serklaza.
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

trudnoci - da li ste pile antibiotik u trudnoci i koji? Empty Re: da li ste pile antibiotik u trudnoci i koji?

Počalji od Tangerine 2/12/2013, 10:38

U obe trudnoće posle amniocenteza. U prvoj mislim da je bio palitrex, a u drugoj je bio amoksicilin.
Tangerine
Tangerine

Broj poruka : 354
Godina : 38
Datum upisa : 25.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

trudnoci - da li ste pile antibiotik u trudnoci i koji? Empty Re: da li ste pile antibiotik u trudnoci i koji?

Počalji od tetreb 3/12/2013, 14:50

Pila u III/IV nedelji sinacilin,orvažil,omeprol zbog heliko bakterije. prva dva rekli da nisu opasni a za treći nema dovoljno info da je rizičan. Uglavnom doktori rekli da nema bojazni iz razloga što je sam početak embrionalna faza.Najrizičnije je od V -XII nedelje zbog razvoja svih organa
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

trudnoci - da li ste pile antibiotik u trudnoci i koji? Empty Re: da li ste pile antibiotik u trudnoci i koji?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu