KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dr Biljana Popovic - Todorovic - klinika Ivanović, Beograd

+14
dunjas
ivalina123
tulumba
missile
KoMetaK
lilya
Pera Detlic
anak
ciklama
dr mali pariz
Dufi
*Maki*
buby
medvedica
18 posters

Ići dole

dr Biljana Popovic - Todorovic - klinika Ivanović, Beograd - Page 2 Empty Re: dr Biljana Popovic - Todorovic - klinika Ivanović, Beograd

Počalji od tulumba 18/11/2012, 09:58

Drage moje,i ja sam Biljanin pacijent...Mislim da je detaljna,stručna,pomalo hladna,ali šta ću...Za mesec dana idem kod nje na stimulaciju i na svoju prvu VTO...
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

dr Biljana Popovic - Todorovic - klinika Ivanović, Beograd - Page 2 Empty Re: dr Biljana Popovic - Todorovic - klinika Ivanović, Beograd

Počalji od ivalina123 28/1/2013, 22:35

Zdravo devojke,

Je li mozda neko trenutno u postupku kod dr Biljane?

ivalina123

Broj poruka : 50
Datum upisa : 07.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

dr Biljana Popovic - Todorovic - klinika Ivanović, Beograd - Page 2 Empty Re: dr Biljana Popovic - Todorovic - klinika Ivanović, Beograd

Počalji od dunjas 31/1/2013, 00:28

Ivalina, ja sam kod Biljane u postupku, preko države - juče sam krenula sa mikroginonom, pa nakon 21 pilule idemo na kratki program. Ti?

dunjas

Broj poruka : 116
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

dr Biljana Popovic - Todorovic - klinika Ivanović, Beograd - Page 2 Empty Re: dr Biljana Popovic - Todorovic - klinika Ivanović, Beograd

Počalji od Erata 6/3/2013, 14:14

Jutros sam imala pregled kod dr. Biljane u klinici Ivanović.
Kliniku sam odabrala preko fonda. Pozvali su me da dodjem 2dc, iako mi još uvek nije stiglo pozivno pismo. To mi se dopalo, što se ne čekaju formalnosti i ne odlaže pregled za sledeći mesec, već se ide ispred RZZO.
Doktorica mi se čini stručna i profesionalna. Nema onog nesigurnog stava, kakav imaju mnogi doktori. Ja sam već prošla jednu VTO, tako da nisam imala nekih specijalnih pitanja. Ona je pregledala svaki nalaz i sastavljala moj karton. Pokazala sam joj analize OGTT testa i izveštaje dr. Šumarac, analize za trombofilije. Dopalo joj se što sam sve to odradila i prokomentarisala da bi bilo super kada bi svaki pacijent došao tako spreman kao ja. Mislim se, mene je spremio kutak!
Uradila mi je UZ. Iznenadilo me je što je okrenula monitor ka meni i sve mi objašnjavala. Kaže da mi desni jajnik izgleda dobro i da joj nije jasno zašto nije reagovao na stimulaciju. Kaže da se možda prilikom laparoskopije oštetila mikrocirkulacija i da se to dešava. Ja sam išla posle na masažu stopala i sigurna sam da mi je taj doktor pokrenuo desni jajnik. To joj nisam pominjala. Sada zaista očekujem da mi taj jajnik radi u sledećoj VTO.
Rekla je da mi se levi jajnik još nije oporavio od prethodne VTO, postoje ostaci žutog tela.
Zakazala mi je novi pregled za 8 dana i tada ću najverovatnije znati kada krećemo.
Biću na kratkom protokolu. Pitala je na kraju da li ja imam nekih pitanja za nju. ja sam pitala za trombofilije, kada da lovim hematologa. Rekla je što pre. Objasnila je da neki daju niskomolekularne heparine od početka stimulacije, neki nakon ET, a neki kada se utvrdi trudnoća i da tu nisu saglasni.
Meni žena uliva poverenje, mislim da zna šta radi. Nema nesigurnosti, vidi se da je izučila škole. Very Happy
Mlada je, neopterećena fizičkim izgledom, ima onu pravu doktorsku facu.
Za sada sam zadovoljna. Čini mi se da je inteligentna, da brzo sklapa kockice.
Rekla mi je da hidrosalpings svakako treba rešiti pre VTO, ali i da i tu ne postoji jedinstven stav - da li izvaditi, ili samo podvezati jajovod, jer se može ta mikrocirkulacija jajnika oštetiti ako se izvadi. To sam i ja znala i ne mogu više da se opterećujem da li sam trebala izvaditi, ili ne.
Sve u svemu, ja sam zadovoljna. Nema topline, šale, smeha, ali nije ni neprijatna. Umerena žena.
Nadam se najboljem. Sada ostaje da jurim Miljića.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

dr Biljana Popovic - Todorovic - klinika Ivanović, Beograd - Page 2 Empty Re: dr Biljana Popovic - Todorovic - klinika Ivanović, Beograd

Počalji od anak 6/3/2013, 15:24

Erato, kao da sam je ja opisala yes . Baš mi je drago zbog tvog stava, jedva čekam da počneš. likeit igracice
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

dr Biljana Popovic - Todorovic - klinika Ivanović, Beograd - Page 2 Empty Re: dr Biljana Popovic - Todorovic - klinika Ivanović, Beograd

Počalji od tetreb 20/6/2013, 13:58

Biljana je ljubazna ne nešto previše ali ja sam uvek nešto pitala komentarisala tako da je ona i odgovarala sta znam.
Moja jedina zamerka je omašen protokol,videla je da ne reagujem na dug protokol i dvoumila se da li da prekine ili ne i ipak ne konsultovajući Gocu sama odlučuje da nastavlja dalje i povećava menopure na 7 dnevno a max je 6 dnevno i tako sa 73 menopura ona dobije 3 jajne ćelije i od toga bude 1 top embrion tj ne bude ništa.
Što se tiče terapije uz sam postupak ja sam MTHFR i PAI-1 heterozigot i primila sam terapiju fragmin od Mijića ali sam imala i snizen protein S pa mi je zbog toga i uključio terapiju,sve vreme sam primala progesteron depo svaki 3 dan po transferu.Znači terapijom sam bila pokrivena max ali se jednostavno nije zakačilo.
Doktorka Biljana me je okrenula posle 4 dana od bete da mi kaže da joj je jako zao što nije uspelo.
Sledeći put ne znam šta da radim iskreno ali ako se i budem za njih ponovo odlučila biće to ipak Goca 
ja sam razdvojila kliniku od doktora to što je Biljana manje strucna i to što je zeznula protokol ne znači da je generalno cela klinika loša ne mogu da kažem da su loše organizovani kad nisu, da su sestre prema meni bile odvratne kad to nisu.
Biljana je kriva što je meni bilo loše i to ne poričem.
Prošle godine sam bila u Genezisu kod Kopitović radila IUI,Doktorka je odlična,stručna,odgovorna ali zato klinika dno,loša organizacija,stalno čekaš na dan IUI oni mi rekli da dođem u to vreme da bih posle čekala 45min,sestre sluđene ne zna šta je koja rekla svaljuju na druge,one izdaju lekove pri tome mi nekazu kako ih čuvam kako ja da znam da se pregnil ili merional čuvaju u frižideru to su jako vazne stvari kazu predvidele smo mislile smo da znaš a ja prvi put radim.
Kod Ivanovića lekove izdaje farmaceut. Ja ne mogu da ne preporuučim Kopitović ali za kliniku ću uvek da kažem.Tako i za Biljanu moju preporuku nikad ali nikad neće dobiti u bilo kojoj klinici radila.
Isto sam imala osećaj kao i Krk i znala sam da ne reagujem dobro i da ovo na dobro ne moze da izađe ali se nađeš da ne znaš šta ćeš, na pola puta ni tamo ni vamo.Takav doktor kao što je Biljana sa takvim CV i iskustvom ovaku grešku ne moze sebi da dozvoli 

Krivo mi je samo što je u tom periodu Goca bila na odmoru pa me primila Bilja a ja sam pristala i što joj nisam rekla šta mislim o njoj a mogla sam al uvek čovek pomisli mozda ja preuveličavam a i nisam bila mnogo upoznata sa postupkom pa sam zato i bacila 3500e kroz prozor.Sl.put pamet u glavu i čim mi bude nešto zasmetalo ima da planem,više nikom ništa ne ćutim.
Jooš jedna informacija devojke koje sam upoznala na klinici sve Gocine planiraju ponovo da se vrate Goci dok nas pet kod Bilje ni jedna nije rekla da će se vratiti BILJI i ni jedna od nas nije zadovoljna svaka je imala zamerku,neke na samo ponašanje neke na hladnoću,neke na ame analize koje nije dala da se odrade na vreme nego devojka prokrvarila pa dobila tek sad da radi analize na trombofiliju
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

dr Biljana Popovic - Todorovic - klinika Ivanović, Beograd - Page 2 Empty Re: dr Biljana Popovic - Todorovic - klinika Ivanović, Beograd

Počalji od flyki 21/6/2013, 18:43

a eto moje misljenje je da je bilja jedan vrlo ozbiljan i strucan lekar... meni je legla skroz... na svakom pregledu mala doza ozbiljnosti i dosta opustencije... mozda zato sto sam takva, ne podnosim ustogljenost, pa je i ona morala malo da se prilagodi, u svakom slucaju svakom bi je preporucila... imeni je vodila VTO u oktobru, nazalost neuspesan, ali me je posle veliikog razocarenja, vrlo brzo vratila na stazu, nije mi dala puno da se mislim, sto je u mom slucaju bilo vrlo pozeljno, vratila mi moje eskimcice i tako... sad sam tu gde jesam....yes
sa moje strane, ogromno poverenje, mislim da je to kljucno, ni jedan trenutak nisam sumnjala u to sto radi, kako kaze to i uradim... s'vremena na vreme me je i goca preuzimala.. imala sam prilike da ih vidim u duetu... Dr. Bilja me stalno zezala da ako je ne slusam tuzice me goci.. pa kako da budem ozbiljna na takve primedbe...
maksimalna podrska, kad god sam imala neko pitanje dobila sam odgovor u vrlo kratkom roku...
a i imala sam jako dobre preporuke da odem kod njih... dva bebca, treci stigao pre nekih 2 nedelje i jos jedan u stomaku...
jos da dodam, da je skroz normalno da ti neko legne a neko ne, kako u prijateljstvu tako i kod lekara i u ostalim sferama zivota... i skroz sam za to da ako ti se neki lekar, ne svidja ili jos gore da mu ne verujes, pogotovo sto nisu male pare koje dobijaju od nas, za to sam da menjas... ima ih jos... i to jako dobrih!!! srca1
flyki
flyki

Broj poruka : 38
Godina : 45
Location : bg
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

dr Biljana Popovic - Todorovic - klinika Ivanović, Beograd - Page 2 Empty Re: dr Biljana Popovic - Todorovic - klinika Ivanović, Beograd

Počalji od Moje ime nije vazno 11/10/2013, 16:26

Meni u sobi trenutno spavaju dva andjela zahvaljujuci dr. Biljani. Prezadovoljna sam njom. Vantelesna je uspela iz petog puta, prva cetiri puta je radila Dr. Goca. Posle jedne vantelesne mi se dogodila vanmatericna trudnoca, eto desava se. I posle cetvrte vantelesne sam imala biohemijsku trudnocu. Onda sam napravila veliku pauzu iz vise razloga... Uglavnom uspelo je iz petog puta. Dr. Goca je manje vise korektna ali njen muz mi se nikad nije dopadao. A o dr. Biljani hvalospeve mogu da pisem do sutra. Zelim Vam svima puno uspeha i da sto pre zakmece bebice...

Moje ime nije vazno

Broj poruka : 1
Datum upisa : 11.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

dr Biljana Popovic - Todorovic - klinika Ivanović, Beograd - Page 2 Empty Re: dr Biljana Popovic - Todorovic - klinika Ivanović, Beograd

Počalji od Erata 11/10/2013, 17:54

Cula sam da se doktorka seli za Belgiju sledeceg meseca. Neka joj je sa srecom. A tebi cestitam i neka su zivi i zdravi mali andjeli. Hvala doktorici, ali pre svega hvala dragom Bogu, jer on je taj koji ti je podario decu.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

dr Biljana Popovic - Todorovic - klinika Ivanović, Beograd - Page 2 Empty Re: dr Biljana Popovic - Todorovic - klinika Ivanović, Beograd

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu