KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

+103
maza1972
saska1
mata
atomski mrav
Malu
Mrvica78
OKacica
makac71
Bebita
ivi
pavlovic_miljana
Strumfeta78
Olja-B
Tiki-Liki
ganedina
SoJa
leptirko82
fight&faith
Simancce
Ceca797
Hugolina
BettyBoop
m-someone
hany
SSanja
ShareLove
pereca82
red
Maksi
tanjica
JocY
Vuchica
Ninche
djole42
Orline
dragana76ns
ms_do
Crvic
lelas
Nada83
Stenli
mimamoja
Honey Bunny
danilche
jaca*caca
Erata
pempy
Sirijus
Tanja83
beta
ariadne69
lenjivica
aleksa
makica84
Tinche
zvoncica36
bak
Biljka86
Sofija Veks
ciklama
labradorka
Nataly17
Ema78
missile
NatasaM
Em&Jas-SKOPJE
LaFolie
krol
dunjas
mare41
Bubica28
BiKsi :)
anak
breskva
lilya
heart84
Leda
KoMetaK
pegaz
2207mina
mijaki
Xena
maus
Elle
Mirjana
zova
simona68
Malina
racili
Struzzo
zoxa
MAAKKI
7-patuljaka
Bitter Sweet
dr mali pariz
Aki
HappyGirl
venera3
tuli
Jelena*
nena beba
maka71
nabla
107 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 20 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od LaFolie 20/5/2013, 15:21

Da li u svim apotekama u Pragu mogu kupiti gonal, cetrotide, pregnil itd? Mislila sam da kupim tamo, da ne moram da nosam....
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 20 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Struzzo 20/5/2013, 15:23

Da, uz recept, Folie.
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 20 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od LaFolie 20/5/2013, 15:24

Super, verovatno ce mi Sonja napisati. Hvala :*
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 20 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od labradorka 20/5/2013, 19:34

La folie,mozes da kupis u klinici,mozda je za nijansu skuplje nego ovde.Bar je cetrotide bio,njega sam uzimala.
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 20 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od KoMetaK 20/5/2013, 22:48

Meni su davali recept i slali u apoteku preko puta za cetrotide, verujem da i sada imaju neku apoteku blizu gde mozes da uzmes sve sto ti treba na recept.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 20 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sofija Veks 21/5/2013, 00:53

Drage moje, hvala svima puno!! osmeh srce

Idem na UZV sutra popodne, na 11.dan ciklusa kod Dr. Sonje...

Nasli smo stan preko airbnb sajta, tu za cenu hotelse sobe se nadje ceo stan, super je sajt. Mi smo stan uzeli za 400 evra za 8 nocenja. Stigli smo pre par sati u Prag, stancic je bas lep, prostoran i svetao, sa lepom terasom i pogledom, tako da su prve impresije lepe :)

Jedino je vreme znatno svezije nego kod nas, iz sunca predjosmo na vetar i nizu temperaturu.

Sutra idemo do klinike, pa vam javljam impresije cvet
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 20 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Stenli 21/5/2013, 09:57

Srecno Sofija igra
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 20 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Erata 21/5/2013, 13:31

Sofija, ovaj prvi izvestaj je odlican. Drzimo fige za sutra i lepe folikule! :)
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 20 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od LaFolie 21/5/2013, 15:14

da li ste uplacivale putno osiguranje?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 20 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lilya 21/5/2013, 15:58

LaFolie ::da li ste uplacivale putno osiguranje?

Ja jesam, just in case Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 20 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od ariadne69 21/5/2013, 17:01

LaFolie ::da li ste uplacivale putno osiguranje?

I ja sam. Pa i na sajtu PFC piše, da preporučuju putno osiguranje od 7 dana... Ali sredite to samo dan pre nego što biste krenule na put. Ja sam bila uverena da ću krenuti na put jednog određenog datuma kako smo se se na početku dogovorili, na vreme uplatila put.osiguranje i kupila karte za voz, pa su mi sledeći dan javili, da će sve kasniti 3-4 dana. Shocked Pa trk u DDOR, gde su mi na sreću zlatne bake i čike pomerili datum osiguranja... Very Happy
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 20 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od ariadne69 21/5/2013, 19:15

Sofija, ako saznaš, napiši nešto i o privatnoj situaciji dr Sonje, i o tome, koliko vremena provodi na klinici, da znamo, šta nas čeka... Držimo fige i za tebe i za dr Sonju!
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 20 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sofija Veks 21/5/2013, 22:15

Cao drage moje!

Nisam htela da Sonju nista privatno pitam, nekako nije mi se ucinilo pogodnim. Ali koliko sam usppela da zakljucim on je tu svakog radnog dana od 8 do 4-5, svake subote prepodne, i u nedelju po potrebi (kada gos treba je tu). Super je Sonja, bas kako sam je zamislila. Klinika je lepa i tiha, cak i znatno veca nego sto sam je zamislila. Blizu je metroa, samo na adresi koja pise je zapravo neka druga klinika, a onda se pored nje vidi znak sa strelicom iza za njihovu kliniku.

Dr Sonja je rekla da mi je datum za punkciju prekosutra, i sada sam primila stop inekciju. 36 nakon stop inekcije se radi punkcija. Za sada je bilo 12 folikula, ona kaze da je to lep broj Very Happy

Ja preko svoje kreditne kartice imam automatski osiguranje na teritoriji Evrope, pa ga nisam dodatno vadila, ali ko god ga nema, svakako ga preporucujem.

Prage je sa cenama malo jaci od Beograda sto se tice hrane i pica, rekla bih za nekih 25-30%, sve zavisi od mesta do mesta. Vreme je cas suncano, cas hladno sa vetrom i kisom, preporucujem da ponesete slojevitu garderobu Laughing

Stigla sam danas cak i u shoping da odem :-) Cena garderobe je nesto povoljnija nego kod nas, a i izbor je veci, tako da se moze ovaj boavak iskoristiti i za obnovu zenskih krpica dok se ceo proces ceka... Wink

To je za sada to, javljam se u cetvrtak, nadam se da ce sve proci ok... srce

Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 20 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od ariadne69 21/5/2013, 22:25

Sofija, i ja kažem, da je 12 super broj folikula! I super je izveštaj! Srećno!
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 20 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sofija Veks 21/5/2013, 22:27

Hvala ti, Ariadne! cvet
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 20 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od MAAKKI 22/5/2013, 09:19

Sofija to je super broj, bice tu bebica, nego napisi nam nesto o putovanju i smestaju u Pragu verujem da ima cura koje ce to da zanima igracice igracice igracice
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 20 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od LaFolie 22/5/2013, 09:53

Hvala na izvestaju Sofija! Srecno stopiranje!!!!!!!!!!
Da li da ponesem jaknu (koznu i sportsku), da li je hladno za mantil? Koliko je stepeni?
Sad se razmisljam i hulahopke da nosim lol!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 20 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od zvoncica36 22/5/2013, 09:58

Sofija divan izveštaj.Sve sa nestrpljenjem očekujemo veliku betu.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 20 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od zvoncica36 22/5/2013, 10:01

Mislim da putno osiguranje u slučaju NE DAJ BOŽE da se nešto desi u toku vto ne pokriva troškove.Mislim da imaju neku klauzulu da ako ste se lečili ili se lečite od nečega oni nemaju obavezu da isplate novac.Isplaćuju samo za povrede(saobraćajke,lomljenje ruku,..).Moždda nisam u pravu,ali mislim da je tako.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 20 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od ariadne69 22/5/2013, 10:16

Nama je Danica poslala "spisak" hotela, s kojima surađuju. To su:
1. Hotel Carol dvokrevetna u sezoni 58 eura sa doručkom. Mi smo se opredelili za njega, jer je otpr 300-400 m od klinike.
2. Wellness Hotel Step: 40 eura, ali je 2,4 km od klinike, i nema metro ili tramvaj u blizini.
3. Clarion Congress Hotel: 60 eura.
E pa sad, zašto vredi reservisati hotel preko klinike: nama se već 3. put menja datum boravka, pa nam PFC otkazuje i menja rezervaciju hotela, ne znam šta bi bilo, da smo mi sami rezervisali hotel...
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 20 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lilya 22/5/2013, 10:22

ariadne69 ::Nama je Danica poslala "spisak" hotela, s kojima surađuju. To su:
1. Hotel Carol dvokrevetna u sezoni 58 eura sa doručkom. Mi smo se opredelili za njega, jer je otpr 300-400 m od klinike.
2. Wellness Hotel Step: 40 eura, ali je 2,4 km od klinike, i nema metro ili tramvaj u blizini.
3. Clarion Congress Hotel: 60 eura.
E pa sad, zašto vredi reservisati hotel preko klinike: nama se već 3. put menja datum boravka, pa nam PFC otkazuje i menja rezervaciju hotela, ne znam šta bi bilo, da smo mi sami rezervisali hotel...

Iz istog razloga ni ne razmisljamo o mogucnosti samostalnog rezervisanja hotela. Prag je veliki turisticki grad, vecito krcat turistima, nemaju ni vremena ni interesovanja da nam pet puta otkazuju rezervaciju, a i nismo imali zivaca time da se bavimo. Cuvali smo ih za neke druge stvari yes Isto se odnosilo i na avaionski prevoz.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 20 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od JocY 22/5/2013, 10:26

Evo jos jedne sveze iz Praga nazalost sa neuspehom ali sta je tu je idemo dalje...

Bila je kratka sema, dobili smo 4 jc sve su se oplodile tako da smo imali dve za transfer a dve smo zaledili.... te dve su sad nasa uzdanica...
Kilnikom sam jako zadovoljna sve je super organizovano, komunikaciju sam vodila uglavnom sa Danicom. Doktorka je meni bas "legla" i konacno sam nasla dr koji odgovara mom senzibilitetu. Nije slatkoreciva, situaciju saopsti onakvu kakva jeste, ali nije ni pesimista...pravi profesionalac.
Sto se tice puta isli smo kolima, odseli smo u Art hotelu koji je podaleko od nove klinike ali smo se tako dobro "usemili" sa gradskim prevozom da stvarno nismo imali nikakvih problema. Stizali smo do klinike za pola sata max tramvaj pa metro (inace metro ide na svakih 2-3 minuta a tramvaj na 4-6 milina) Samo smo na aspiraciju u transfer isli kolima. Tako da drage moje ne morate traziti hotel blizu klinike sasvim je ok i ako vam je hotel malo dalje.
Sto se tice vremena mi smo bili tamo oko prvomajskih praznika i nosili smo jakne ne bas zimske ali one koje nosimo u bg dok ne padne na minus. Ujutro je bilo +6 a popodne do 12. Tako da stavite par hulahopki u kofer nece da skodi.
Putno osiguranje smo uzeli i uvek kad napustamo zemlju mi ga uzmemo, zlu ne trebalo.

Pitajte sve sto vas zanima... osmeh srce
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 20 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Tinche 22/5/2013, 12:19

Mile moje...opet puno odoste u off.

Plasim se da ce Happy zakljucati temu. Ne vredi ovako...
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 20 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od missile 22/5/2013, 13:51

Jocy, nisam znala da si u postupku, i žao mi je što prva 2 embriončića nisu ostali, ali imate pinvine yes Lepo se pripremi za vraćanje, posveti pažnju svim dosadnim detaljima koje svi ovde odrađuju još jednom, ako treba i histero opet uradi, da ti nešto ne promakne. Vaše bebe čekaju. yes cvet

Sofija, navijam da nam dođeš trudna iz Praga. roda

LaFolie ::Da li u svim apotekama u Pragu mogu kupiti gonal, cetrotide, pregnil itd? Mislila sam da kupim tamo, da ne moram da nosam....
Što, ja se baš radujem što ću uzeti frižider za put, jer pored igala i špriceva tu može da stane i hrana i piće. Da ne zafali. lol!

LaFolie ::da li ste uplacivale putno osiguranje?
Ja to nikad ne plaćam. Rolling Eyes

Tinche ::Mile moje...opet puno odoste u off.

Plasim se da ce Happy zakljucati temu. Ne vredi ovako...
affraid affraid affraid
A da mi otvorimo neku temu u BlaBlaBla gde ćemo ćaskati o Pragu, a da nema veze sa vto postupkom??? Rolling Eyes Šta mislite?
Tinče je skroz u pravu, ako neko nov hoće da se informiše, pogubiće se. Shocked
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 20 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lenjivica 22/5/2013, 15:06

Sofija 12!!!!!!!! Hahaaa, ja toliko ne bih imala ni u 21. godini...Biće to super!!!!!!
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

prag - Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 20 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu