KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

+103
maza1972
saska1
mata
atomski mrav
Malu
Mrvica78
OKacica
makac71
Bebita
ivi
pavlovic_miljana
Strumfeta78
Olja-B
Tiki-Liki
ganedina
SoJa
leptirko82
fight&faith
Simancce
Ceca797
Hugolina
BettyBoop
m-someone
hany
SSanja
ShareLove
pereca82
red
Maksi
tanjica
JocY
Vuchica
Ninche
djole42
Orline
dragana76ns
ms_do
Crvic
lelas
Nada83
Stenli
mimamoja
Honey Bunny
danilche
jaca*caca
Erata
pempy
Sirijus
Tanja83
beta
ariadne69
lenjivica
aleksa
makica84
Tinche
zvoncica36
bak
Biljka86
Sofija Veks
ciklama
labradorka
Nataly17
Ema78
missile
NatasaM
Em&Jas-SKOPJE
LaFolie
krol
dunjas
mare41
Bubica28
BiKsi :)
anak
breskva
lilya
heart84
Leda
KoMetaK
pegaz
2207mina
mijaki
Xena
maus
Elle
Mirjana
zova
simona68
Malina
racili
Struzzo
zoxa
MAAKKI
7-patuljaka
Bitter Sweet
dr mali pariz
Aki
HappyGirl
venera3
tuli
Jelena*
nena beba
maka71
nabla
107 posters

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 11 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Struzzo 24/1/2013, 13:38

Zvončice,
pretpostavljam da jedna donatorka daje više puta jć raznim ženama. I kao što rekoh, OK mi je da ako donatorka ima viška jć (mada ni i to ne verujem jer sam primetila da se te žene stimulišu da imaju 8-10 jć u proseku, za sigurno dve ET(svež+FET)) i žena kojoj su namenjene potpiše saglasnost da ih daje drugoj ženi. Meni jedino nije bilo jasno da Draganica ode na IVF sa svojim jć i tamo joj se ponude i donatorske, a da se nisu o tome prethodno dogovarale.
Ja ne želim tebe da odvraćam od Sonje i PFC. Naprotiv. Pa i ja ću ove godine tamo. I bila sam. Vrlo cenim dr Sonju i već dugo se sa njom dogovaram o svemu, zato mi je ovo čudno. Možda je dr Sonja tako razumela Draganicu, da je ona spremna za sve opcije i bilo joj žao da se vraća kući "praznih ruku", da ne kažem materice.
Srećno u Pragu i da nas vučeš za nosiće!
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 11 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lenjivica 24/1/2013, 19:18

Žena je prosto, kada je videla da se i ta jedna loše razvila, rekla da su mi najbolje opcije ili iz prirodniog c. ali da za to treba biti uporan ili imati sreće (i para, dodajem ja) ili donacija, i onda reče evo ja baš sad imam donatorku i možemo to odmah uraditi, pa nas pita za krvnu grupu. Ja sam je odmah prekinula i rekla da je mm apsolutno protiv toga, a ona je rekla da je odluka naša, da razmislimo, da zna da je teško i kako je jedan par nedavno odustao to jutro kad je trebao da bude ET znači već su spojili muževljev materijal sa donatorkinom jć ali je muž to jutro rekao da ipak ne može i nisu joj vratili...I tako, onda je pričala o tome i rekla mi da imam fore do 49 (do tad rade sa donatorskom ć). u svakom slučaju, ja sam sad počela da se pitam šta je s materijalom mm, gde je on završio, ali to nikad neću saznati...
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 11 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od ariadne69 30/1/2013, 23:18

Devojke, koliko sad košta vozna karta do Praga? Koliko košta drugi razred, a koliko prvi? Koliko košta rezervacija? Da li se preseda u Budimpešti? Da li treba u Pragu u povratku još nešto platiti ili proveriti na blagajni?
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 11 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od missile 30/1/2013, 23:35

koliko sam ja pohvatala info, 250eur su 2 povratne, a tamo uzmete i rezervacije za 12eur obe, zlu ne trebalo. I ne preseda se. Koji razred, to ne znam
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 11 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od BiKsi :) 31/1/2013, 07:24

Devojke, nema više direktnog voza za Prag, Železnice su ukinule neke medjunarodne vozove. Ima voz do Budimpešte, a posle mora da se preseda. Dobro se raspitajte, da ne zakasnite za organizovanje prevoza.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 11 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od labradorka 31/1/2013, 09:21

voz je direktan,mi smo dosli pre par dana.dobili smo cak i popust zato sto nas je dvoje sa 35000 na 25000! :-)
pozdrav iz predivnog praga!
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 11 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od KoMetaK 31/1/2013, 09:38

Proverite i letove sa Lufthanzom, ja sam letela sa njima, preko Minhena, karta je bila malkice skuplja nego vozom, a put traje oko 3h sa transferom od 1h u Minhenu. Proverite na netu, mozda je sad i skuplje.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 11 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od BiKsi :) 31/1/2013, 09:44

Izvinjavam se, u 6 i 45h ima direktan voz za Prag, moj muž je kriv, odmah da se zna, nije mi preneo potpune informacije. Taj jutarnji voz je direktan, a uveče ima voz u 21 i 45h koji ide samo do Budimpešte i tamo je u 6h ujutru,i onda se mora presesti. Nakon toga,iz Budimpešte za Prag idu vozovi na svaka 2 sata. Sori, još jednom, a kad ga vidim, batine će dobiti. lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 11 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od missile 31/1/2013, 13:23

BiKsi :) ::Izvinjavam se, u 6 i 45h ima direktan voz za Prag, moj muž je kriv, odmah da se zna, nije mi preneo potpune informacije. Taj jutarnji voz je direktan, a uveče ima voz u 21 i 45h koji ide samo do Budimpešte i tamo je u 6h ujutru,i onda se mora presesti. Nakon toga,iz Budimpešte za Prag idu vozovi na svaka 2 sata. Sori, još jednom, a kad ga vidim, batine će dobiti. lol!

Biksi, neka je tvoj Colo pogrešio, jer i to je dragocena info. Možda nekome tako više odgovara put, po noći. sad znamo i za tu mogućnost. yes

LaFolie ::zamisli jos da nema voza (pored toga sto nema leta direktnog) do Praga.... tacno bih se upucala, kao da zivimo na kraju sveta v

Nismo daleko od toga, Lafe. A tek kad čujem da bi da nam ukinu bezvizni režim! affraid

Meta, koliko te je otprilike koštao put do Praga po osobi? Mada, sećam se kad si pisala koje si muke imala da se bocneš u avionu! Shocked
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 11 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od pegaz 31/1/2013, 16:09

missile ::
BiKsi :) ::Izvinjavam se, u 6 i 45h ima direktan voz za Prag, moj muž je kriv, odmah da se zna, nije mi preneo potpune informacije. Taj jutarnji voz je direktan, a uveče ima voz u 21 i 45h koji ide samo do Budimpešte i tamo je u 6h ujutru,i onda se mora presesti. Nakon toga,iz Budimpešte za Prag idu vozovi na svaka 2 sata. Sori, još jednom, a kad ga vidim, batine će dobiti. lol!

Biksi, neka je tvoj Colo pogrešio, jer i to je dragocena info. Možda nekome tako više odgovara put, po noći. sad znamo i za tu mogućnost. yes

LaFolie ::zamisli jos da nema voza (pored toga sto nema leta direktnog) do Praga.... tacno bih se upucala, kao da zivimo na kraju sveta v

Nismo daleko od toga, Lafe. A tek kad čujem da bi da nam ukinu bezvizni režim! affraid

Meta, koliko te je otprilike koštao put do Praga po osobi? Mada, sećam se kad si pisala koje si muke imala da se bocneš u avionu! Shocked

Povratna karta za Prag vozom ima da se uzme u paketu za 2 osobe i košta oko 213 EUR e sad u dinarima zavisi kakav je kurs a za jednu osobu povratna karta je čini mi se do 150 EUR.
http://w3.srbrail.rs/zsredvoznje/?lang=sr
može se ovde proveriti...
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 11 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od KoMetaK 31/1/2013, 16:28

Meta ::mm ide iz Venecije direktno, a ja odavde preko Minhena lufthanzom, nasao mi mm kartu u jednom pravcu za 128 eura. Meni je to bolje nego vozom, malo skuplje, ali ne putujem 24h, a avionom je 3h i 20min.
nadjoh svoj post od prosle godine, mislila sam da sam vise platila kartu.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 11 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od missile 31/1/2013, 16:34

ukupno 128 evra! Pa počinjem da razmatram i avionski prevoz. A špriceve i igle ću sakriti u uloške
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 11 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lilya 31/1/2013, 16:37

Miss, mislim da je to karta samo za Metu i samo do Praga. Ako nisam u pravu Meta ce me ispraviti.
Mozda postoji mogucnost jeftinijih karti iz Temisvara ili Budimpeste. Nisam proveravala, ali cenim da tako moze dosta jeftino da se prodje.

lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 11 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od KoMetaK 31/1/2013, 16:53

Jeste, karta je samo za mene u 1 pravcu. Dobro bi bilo da moze da se zna unapred sve pa se kupi 1-2 meseca unapred, ali na zalsot - nista od toga.

Labradorka, srecno sutra na aspiraciji!!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice Pozdravi nam Sonju i reci joj da stizemo na prolece, da ne bezi nigde lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 11 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Xena 31/1/2013, 21:31

Devojke, a kolima? Meni to nekako dodje najlakse.
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 11 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lenjivica 31/1/2013, 22:01

Ja sam išla kolima pre 20 dana. Trebalo nam je 12 sati s tim što smo bili zavejani nekih sat ipo na severu Madjarske ( u odlasku smo spavali u Beču, do tamo 7 sati pa sutradan još 4 do Praga). Za benzin računaj 1800 km tamo i nazad, i putarine Srb. 500-600 din, Madj. 10 e (mislim 7 ili 10 dana), Slovačka 10 evra (isto 10 dana mislim a imaš samo oko 40 min kroz Slovačku, pa ako hoćeš možeš da rizikuješ) i Češka 18 e ne znam koliko dana, ali ne manje od 7.
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 11 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od beta 31/1/2013, 22:04

Drage, ja vam preporucujem da dobro razmotrite opciju putovanja vozom. Mi smo putovali vozom u avgustu i nenormalno se namucili. Voz do Budimpeste ide 25km na sat, kroz Madjarsku je zeleznica malo bolja i voz je isao brze ali i tu je bilo nekih radova pa su nas preusmeravali. Ceska -nije lose. Ali mi smo stigli 4-5 sati posle planiranog vremena dolaska. Ne secam se vise ali mnogo smo kasnili i mnogooooooooooo se namucili.
Meni su preporucili neku opciju avionom do Beca (oko 100 e-povratna) + bus Bec Prag autobus oko 40e. Kazu bus na samoj pisti, nista ne izlazis sa aerodroma. Uklapa se sa avionom. Bus svemirski sve sa picencem i "stjuardesom". Ja nisam isprobala ovu varijantu.
Moje iskustvo je da vise nikad nebih isla vozom, ali mozda smo bas uboli pogresan trenutak i pogresan voz.

beta

Broj poruka : 44
Datum upisa : 06.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 11 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Xena 31/1/2013, 22:08

Dobro, jedini rizik putovanja automobilom tokom zime su vremenski uslovi, tu se ne bih bas zezala, ali na prolece nema tih problema.
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 11 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Struzzo 31/1/2013, 23:15

Meni lično najviše odgovaralo putovanje autom, doduše MM vozio 9 sati sa kratkim pauzama za gorivo, caffe i WC ali on je na takve vožnje navikao.
Auto je dobar jer smo onda mobilni i u Pragu, Češkoj (tako smo otišli do K. Vari, 100 i nešto km ),mogli i do Beča, nismo, ali ćemo sigurno drugi put ..najvažnije, oboreno sedište posle ET, po potrebi odmarala, šetala...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 11 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od missile 1/2/2013, 00:05

Jel uzimao neko rent a car u Pragu?
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 11 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od ariadne69 1/2/2013, 11:30

Vozna karta Subotica-Prag, povratna, drugi razred, za dve osobe (plus rezervacija samo do Praga) danas nas je koštala 21.550 din.
Ne preporučujem putovanje vozom noću, zbog pljački...
Labradorko srećno! Dobro se osećaš u Pragu, misliš pozitivno, znači sve će ispasti dobro!


Poslednji izmenio ariadne69 dana 7/4/2013, 17:11, izmenjeno ukupno 1 puta
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 11 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od zoxa 1/2/2013, 12:59

Ja sam se ljetos raspitivala za cijene voznih karti, doduse iz Praga za Bg i bilo je bas skupo u odnosu na bus koji je bio za duplo jeftiniji, koliko se sjecam jedan pravac Prag -Bg 60 eur, ponedeljak, srijeda i nedelja, karta se mora kupiti barem nekoliko dana ranije, barem je tako bilo ljetos.
Za putnike iz Bih ima i kombi prevoz, kosta oko 90 eur jedan pravac, potrebno je rezervisati unaprijed, polaze iz Sarajeva, pa preko Bos.Samca prelaze u HR...
Misile kacim ti stranicu renta cara, mislim da nisu povoljni ali kasnije jer neynam sa androida prenijeti kopiranu stranicu Embarassed
Labradorka srecno i sve ostale djevojke!!!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 11 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od missile 1/2/2013, 13:04

Zoxa, hvala ti za tu informaciju o autobusu! Baš ću i ovde na stanici u Bg da se raspitam! E sad, ako budem morala da se bockam u putu, autobus baš i nije mesto za to...
Kad uspeš okači rent a car, jer dok smo tamo možda nam bude zgodnije nego li javnim prevozom da švrljamo okolo. I još mi samo reci GDE u Pragu mogu da sednem i naručim tvoje torte, posebno onu Vasinu s lešnicima! Razz
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 11 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od zoxa 1/2/2013, 13:40

Renta car Praha
http://www.arentcar.cz/en/about_company.html
http://www.rentcarprague.com/?lang=UK
http://carrental.czechocar.com/
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 11 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od ariadne69 1/2/2013, 13:49

Autobus i mene zanima. Koji prevoznik vozi za Prag?
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 11 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu