KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stašin dnevnik

+40
bobica83
gea
Milijana
Simona
djole42
buby
lena
BiKsi :)
Tinche
brinbili
Danicab1
naca
Struzzo
Orline
nabla
kasia
maki82
adriatika
Hitron-Luka
tuli
HappyGirl
dejna
MARA
maja76
bebko
maša
dr mali pariz
maus
zoxa
era
Sami
Agata27
Jelence
Anuska
Nefertari
caci
eni
catherine290505
Gala
nesalela
44 posters

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Stašin dnevnik - Page 27 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 1/10/2010, 10:49

Nisam joj još davala papriku....osim sada kada smo pravili ajvar pa smo joj dali jednu veliku pa se igrala, pokušavala da zagrize ali nije joj išlo i na kraju se iznervirala i bacila....Raštan je zeleniš, tačnije kao listovi karfiola i ima brdo vitamina i za neverovati više vrednosti ima skuvan nego sirov!!!!!
Sinoć oko 22:40 ja krenem u sobu da uzmem košulju da peglam mužu za posao kad vidim Staša leži na stomaku, oči ko fildžani yes zovem muža da dodje da je vidi kako "spava" a on već zamišlja da je zauzela neki položaj šou program i kada je video počne da se smeje a i Staša sa njim, kao napokon je neko video da sam budna....Evo sada moram da postavim dve,tri sličice sa sinoćne žurke koja je trajala do posle dvanaest....


Tata se igra sa ćerom da je izmori zbog spavanja...
[Only admins are allowed to see this image]


Zatim je napravio foru da vidi kako će ona da reaguje i kao sledi kupanje, ona je uživala kao da stvarno treba da se kupa!!!!!

[Only admins are allowed to see this image]

Ovako se jutros probudila v

[Only admins are allowed to see this image]

Onda je usledila jutarnja gimnastika...


[Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Stašin dnevnik - Page 27 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od buby 1/10/2010, 11:17

jooooooooooooj ona je pravi pis...ja je obozavam....
a to za oci ko fildzani to se i meni redovno desava...
ili kad je kao uspavljujem...ljuljam...a oci nikad vece..cak ni ne trepce..
kakav je ona talenat za atletiku...velik potencijal yes
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Stašin dnevnik - Page 27 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Nefertari 1/10/2010, 11:40

Joj medenica!!!!! Cura bi da se kupa u garderbi, he, he! Da nije rastan pastrnak ili paskanat? Ako je to to onda joj sigurno mozes dati
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Stašin dnevnik - Page 27 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 1/10/2010, 12:04

Ne. nije Nef, to je kao blitva, zeleniš, pre neki dan sam ga spremala kao spanać i super je, samo je krut i žilav pa se duže kuva i mora prvo da se popari da ne bude gorak....
Hvala na komplimentima....
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Stašin dnevnik - Page 27 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 1/10/2010, 21:57

Staša je neverovatna...na slici na kojoj je jutarnje buđenje,malo sam se zamislila dok nisam otkrila kako leži lol!
malo se ubucila,pa bih je malo gnjavila Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Stašin dnevnik - Page 27 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Danicab1 2/10/2010, 00:47

Obozavam da citam Stasin dnevnik a slike su fenomenalne, tako mala a tako pravi dobar sou i gimnastiku. Stvarno joj se divim.
Danicab1
Danicab1

Broj poruka : 1192
Godina : 55
Datum upisa : 12.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Stašin dnevnik - Page 27 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 2/10/2010, 12:14

[Only admins are allowed to see this image] Veliki poljubac za gimnastičarku! Carica!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Stašin dnevnik - Page 27 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od vajsi 2/10/2010, 14:24

Ala smo porasli! Bas medena devojcica.
Evo i ja da se pridruzim, mozete prosiriti jelovnik onim standardnim namernicama za bebe u tom periodu, ali nemojte nista sto nadima. Posle ce je muciti stomacic, jos je rano.
vajsi
vajsi

Broj poruka : 917
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Stašin dnevnik - Page 27 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 5/10/2010, 14:20

Vajsi pa gde si ti? Nestala si nam sa Kutka...mogla bi malo češće da se javljaš usne
Uh, šta da vam kažem, slabo spavam jer me Staša zeki, budi se posle kupanja oko 23-24h i onda nekada brzo zaspi a nekada bi se igrala pa jedno 1,5h....pa se onda opet probudi oko 3-4h ujutru pa opet nekada odmah zaspi a nekada opet igra.....pa opet u šest, svaka noć je za sebe, nekada spoji pa odspava pet sati.....šta je u pitanju nemam pojma, isto tako preko dana slabo spava, tj. kako kad, obično se desi taman zaspi prodje 15 min, ona budna, ukakila se, pa rekoh mora li baš sad da kakiš....ali šta da radimo, najvažnije je da kaki (ionako smo imali taj problem) evo sada sam je uspavala u 13:50 i videćemo dokle će da spava...Uvela sam joj bananu, nju jede sa žitaricama i baš joj se svidja, samo moram redje da napravim jer ona ne zine lepo da jede nego usisava, kao mi supu kada jedemo, oko 13h jede povrće (supicu) pa oko 15h cedjeni sok od jabuke i malo šargarepe, pa oko 17h opet žitarice....uvela sam joj i blitvu i svidja joj se, i juče smo probali žumance i bilo je sve ok...hoću i bundevu da probam da joj dam....U principu slabo pišem jer me muči preko dana, a ovih dana smo spremali zimnicu pa ni uveče nisam mogla da pišem....LJubimo vas sve, a za kraj da vidite kako se plezimo (ne prestaje to da radi, valjda češe desni)....
usne
[Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Stašin dnevnik - Page 27 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Simona 5/10/2010, 15:10

osmeh srce
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Stašin dnevnik - Page 27 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Anuska 5/10/2010, 22:57

Lelo, ti si mnogo strpljivija mama od mene...
Nama se pocelo desavati slicno pre oko mesec dana (tu negde posle krstenja) - budjenje vec oko 23 h ili ponoci, potom ume da bude budan i po 2 h, pa kad napokon zape opet budjenje za sat- dva, ja sam bas sizela tada. Nisam uspevala ponovo da funkcionisem u tim uslovima. To jezapravo i bio razlog moje "pobune" oko nocnog sisanja i trazenja knjiga i informacija kako nauciti dete da spava.
Da ne duzim - jer ima u Lazinom dnevniku... ali samo par saveta, jer ti se zaista divim kako izdrzavas...
- pogresno se misli da dete treba "izmoriti" da zaspe, smatra se da je bolje sat vremena ili bar pola sata pre spavanja smanjiti aktivnosti i nadrazaje i pratiti neku rutinu da bi dete shvatilo da ide spavanje
- kad se nocu probudi nema price i igranja ( a znam da je tesko odoleti osmehu, medjutim, ona mora da shvati da nije vreme igranja)
- najbolje da je mrak u prostoriji gde spava ili bar jako priguseno svetlo (dok po danu, kada spava, ne treba zamracivati)
- ako mora da se presvuce i sl. sve se radi bez mnogo price, sto brze
- cim se zacuje da se budi, pokusaj da je uspavas, ne cekaj da se razbudi

Mozda ovo zvuci bezveze sto pisem, ali samo zelim da pomognem... I zaista ti se divim na trpeljivosti, vidi se da si stalozena osoba i divna mama osmeh srce

I jos samo ovo: zasto se sad to desava kad je ranije lepo spavala - tacan odgovor ne znam, ali kazu da velike razvojne promene hoce to da uzrokuju, a ovo je period kada oni treba da savladaju samostalno sedenje, kao i uvodjenje raznolike dopunske ishrane. Mom Lazi se eto desilo malo ranije - ali je koincidiralo sa uvodjenjem kasica od sitarica predvece Shocked Moguce da bi i kod njega proslo samo, ali ja nisam imala strpljenja vec sam preduzela "mere' o kojima si vec citala kod nas u dnevniku...

Ljubim vas puno - Stasa je pravi razigrani andjelak - i nadam se da cete bolje spavati uskoro love
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Stašin dnevnik - Page 27 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 6/10/2010, 10:55

Uh Anuška, u kući živim sa zaovom ( i njenom porodicom) i svekrvom, svi smo razdvojeni spratovima, svi mi kažu lako je tebi pored svih njih, VERUJ MI 22h sam ja sa njom a tih dva sata je u prolazu po 5-10min i to me izludjuje kada mi kažu meni je puna kuća i ima ko da mi je pridrži, NEMA....Staša je postala veoma nemirna, uzmeš je u ruke ona bi tamo, ovamo, dole, HOĆE DA HODA, tada je najsrećnija kad je tata drži kao da hoda, dodiruje pod vrhovima prstiju, ne oslanja se, nisam baš ni ja tako strpljiva, pogotovo noću Embarassed U pravu si za četiri saveta u vezi sa budjenjem, kada se probudi oko 23h ja otrčim i ne dam mužu da joj pridje jer bi se on samo jedan minut poigrao sa njom a to je dovoljno da je dobro razbudi i onda sam ga ugasila, ovako je uzmem i odmah stavim na siku i ona zaspi brzo, i tačno je da kada sam mnooogo pospana pustim je da se izigra u krevetcu i tada se u stvari lepo razbudi i onda bi nastavila sa igrom a ja baš i nisam raspoložena.....Vrlo je moguće da se budi češće zbog dnevnih aktivnosti, hrane i svega, ima to smisla što kažeš....Hvala na savetima, ljubimo i mi vas... usne
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Stašin dnevnik - Page 27 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Danicab1 7/10/2010, 02:30

10-a za plazenje
Danicab1
Danicab1

Broj poruka : 1192
Godina : 55
Datum upisa : 12.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Stašin dnevnik - Page 27 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Anuska 7/10/2010, 11:24

Eh, i Laza bi na noge Very Happy
Nece vise ni pod razno da lezi na ledjima kad je budan - treba smisliti opasnu zanimaciju da to izdrzi ali je zanimljivo da i dalje nece da se vrti i okrece na stomak - ledja, vec se odmah odize da sedne. Nikako da ga naucim da to mora sa strane da se savlada, kakave god trbusnjake imao Laughing A kad ga podignem na rame, odmah trazi oslonac nogama i gura. Ma, smesni su mnogo yes

Jos samo jedan detalj/savet koji mozda vec praktikujes: kad je stavljas u krevetic da spava skloni sve igracke i zanimacije (videla sam da imate lepu sarenu posteljinu i ogradicu likeit ) jer ona kad se probudi i vidi bilo kakvu igrackicu to odmah shvata kao: aha, vreme je da se igramo! Razz
Ja sam to primetila kod Laze: jednom mi je ostao medvedic u uzglavlju, i odmah ga skenirao (u polumraku) i poceo da pruza rukice, nije vredelo nikakvo uspavljivanje dalje...
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Stašin dnevnik - Page 27 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 7/10/2010, 11:33

U pravi si Anuška, ima u krevetcu Miki mausa i nilskog konja i moguće je da pomisli da je vreme za igru, jer se izprevrće da dodje do njega!!!! Noćas ništa od spavanja, zaspala je u pola devet i u 21:45 BUDNA sve do jedan, pa zaspala pola sata pa opet budna do pola tri, pa opet budna oko četiri sve do skoro šest sati.....odlepila sam!!!!! Odlučila sam i rekla svima u kući da ću da zaključam vrata da niko ne može da udje (rekli su da nisam normalna) i pustiću je u krevetcu da se isplače, ne znam da li sam grozna ili ne majka ali ovo sada već shvatam kao zezanje i bezobrazluk moje Staše, parola APP (ako prodje prodje), počne da plače ja je pustim malo pridjem joj automatski nastaje transformacija u osmeh, ono kao ha ha ha vidiš da sam te lako dozvala.....Anuška jel tako tebi radi Laza?
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Stašin dnevnik - Page 27 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Anuska 7/10/2010, 12:00

Radio je, Lelo, nego sta, a radi i sad, samo manje...
Stvar je u tome da smo mi- majke - njima skor SVE, i sunce, i mesec, i dan, i noc, i kisa, i vetar, sto bi rekli: i vedrimo i oblacimo... onako kako mi reagujemo, to je njihov reper za svet koji ih okruzuje.
A mi ih obozavamo, naravno, i da ih nismo toliko zelele i cekale da se rode, i SVE bi smo im i dale, dok ne dodjemo u situaciju da shvatimo da NE MOZEMO sve da im damo jer smo i mi ziva bica sa svojim potrebama. Oni, naravno, to ne rade svesno, ali su u svojoj sustini ostali kao sto su i u stomaku bili - mali paraziti. Oni ce pokupiti kalcijum iz kostiju mami, rezerve gvozdja, vitamina... pa treba im, i moze im se Razz A ako mama nije na vreme mislila i pocela da uzima suplemente, lako ce zavrsiti sa osteoporozom i anemijom posle trudnoce, cak i jedne, a tek vise...
Isti je slucaj sa emotivnim potrebama. Oni ce izvlaciti sve sto mogu - pa ko ne bi, kad je tako slatko biti mazen i tetosen. Ali mi moramo i sebe da zastitimo! Jer, mozda nekog nije briga sto ce mu se iskriviti kosti ili ispasti jos jedan zub nakon svake trudnoce, ali kilava i anemicna majka sigirno nece moci dovoljno dobro i dugo da brine o detetu. Tako i iscrpljena i neispavana mama kad tad ce da "pukne" Crying or Very sad
Meni se to desilo nedavno... Posvadjala sam se s drugaricom - i to zbog toga sto sam viknula na Lazu kad je plakao u setnji, a ona toboze pocela da ga stiti... Ej! pa zar sma dotle stigla... da neko drugi stiti moje dete od mene?! Ali, jednostavno, bila sam na izmaku snaga, i poceo je da me nervira...
Zato sam krenula u potragu za "spasom" i nacinom kako da naucim Lazu da bolje spava...

Evo,probudio se, pa moram sad da prekinem... Ali, spavao je vec skoro 2 sata! To je nekad bilo skoro pa nezamislivo...

Ljubim vas, pisacu jos!
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Stašin dnevnik - Page 27 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od catherine290505 7/10/2010, 12:18

Lelo, i kod nas se ritam spavanja promenio (ovo pisem po svom i svim zivim dnevnicima Embarassed ali izgleda da nam je to svima tema ovih dana) . Ja odavno primenjujem ovo sto je Anuska napisala tj. nema nocu igre, mora da se zna sta je dan a sta noc ( iako se ujedem za jezik i usnu svaki put kad se nocu nasmeje da joj ne "odgovorim") . Mislim da je ovaj tvoj post -odnosno tenutno stanje sto se tice spavanja kod vas -put ka potpunom iscrpljivanju pa se nadam da cete to uskoro prevazici . Kakav god stav da je koji imas prema literaturi sa tim u vezi, mozda ne bi bilo lose da procitas (ako imas vremena Embarassed ) knjigu koju je Anuska preporucila, ne moze da skodi. Meni je mm sad vise kuci nego van nje, pa ga koristim maximalno jer znam koliko ce mi biti tesko i koliko ce mi faliti njegova pomoc kad pocne da radi puno radno vreme ili/i prekovremeno ne daj Boze, tako da mogu misliti kako ti je po ceo dan bez pomoci i tacno znam na sta mislis kad kazes da je uzmu na po 5 min...Moramo da izdrzimo i da "doakamo" situaciji. Ja kao manijak groznicavo citam ovu knjigu ne bih li stigla do poente i sto pre primenila, jer istini za volju, nije da mi fali mnogo sna- ali mi fali sna u kontinuitetu, neiseckanog, lepog, mirnog sna Very Happy . Drzim ti palceve da istrajes i da se situacija uskoro promeni! Ljubimo vas!
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Stašin dnevnik - Page 27 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 7/10/2010, 15:14

Download-ovala sam knjigu veruj mi još jutros.....kada budem imala vremena čitaću, bile smo u šetnji nekih sat vremena i izmorila se i evo je spava....ali videćemo noćas kako će da prodje....Nadam se da će uskoro sve to da prodje i da će se vratiti u normalu....Hvala na savetima i podršci....ljubim vas....
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Stašin dnevnik - Page 27 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 7/10/2010, 15:22

Samo što sam pustila post kad ono....Ha,ha, samo se šalila za spavanje, eno je igra se u krevetcu....E O TOME VAM PRIČAM!!!!!!Za 24h je odspavala pet sati!!!!!!! v Crying or Very sad
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Stašin dnevnik - Page 27 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Anuska 7/10/2010, 16:08

Joj, vrtirepka jedna mala! Razz
Vec sam negde i to pisala: kad bude tinejdzerka budices je u 11 ujutru da ide u drugu smenu u skolu, a ona ce da kuka: samo jos pet minuta, mama... ili kevo, sto ce verovatno moj decko da kaze... Uh, kakvi su, ne zna covek sta bi s njima... dai h porucka tako razigrane i neispavane i medenee... ili ih isprasi po malenoj, slatkoj guzi...

U svakom slucaju, Lelo, imas veselo i zdravo dete - ona vec ukrade dovoljno sna za sebe, ne brini - i, kako kazu statistike - pametno Razz Navodno su deca koja manje spavaju pametnija, mene su bar time tesili, ali nesto mi je bio kiseo osmeh tad  b
Ljubim ih tako pametne... ma proci ce i to, naravno. Samo ti za sebe pokusaj da nadjes neki modus opstanka i ventil... Drugi ljudi, i pomoc - i tu te razumem. Meni je zapravo najlakse kad sam sama s Lazom jer smo mi nasli neki svoj red i mir. Kad odem kod mame, recimo, znaci mi mnogo sto mi pomaze i ona, i sestra, i snajka, i njihova deca, svako ga pomalo pridrzi, animira, ali... nocu sam opet ja sama s njim, a tad bas najgore spava. I kad se vratimo kuci, sledi opet prilagodjavanje i bude mi jos gore. Zato cak izbegavam da odlazim kod mojih na duzi period jer obrni-okreni vratim se opet umorna v
A Lazi sam pocela otvoreno da pokazujem kad sam nezadovoljna i kad je "dosta"- razume on odlicno, ako ne same reci, onda grimase i izraz lica svakako... Mislim da nije rano da se na neki nacin vaspitava i da shvati koje je ponasanje prihvatljivo. Kad se raskmezi dok ga presvlacim ili radim nesto sto ne mogu da izbegnem, uozbiljim se i "pripretim prstom" i - bogami - ume da se smiri i strpi. U drugim situacijama ga naravno ne pustam da ceka ili da place jer ne samo da ne mogu to ni da trpim vec zelim da ima bezgranicno poverenje u mene... da cu sve uraditi kad mogu. Ali kad nesto ne moze... ne moze. I tacka.

Lubim vas ff
uvek se raspisem kad dodjem kod vas u goste Razz
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Stašin dnevnik - Page 27 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 7/10/2010, 16:49

Ujedala je do malopre koliko joj se spava i opet je zaspala, bar pola sata da odmori inače do kupanja sam ga ugasila, mm još uvek na poslu i to vam je to....doći će do 18h a u 19h je kupanje....Sinoć se igrao sa njom do 12:10 ali i on radi ne mogu da ga maltretiram, kako god okreneš mama je uvek tu, i neka sam, to sam neizmerno želela i srećna sam i presrećna samo kad sam mnogo neispavana šta da radim....njen osmeh mi je podstrek za dalje i jedino u celoj priči je dobro što ona nije nervozna noću kada se probudi, jer još to bi mi samo falilo, već bi da ležimo na krevetu i da se igramo, i onda bandit počne da se mazi, okrene glavu ka mom licu i nešto priča i rukicama mi dira lice, ma SVE ONI ZNAJU, pre neki dan sam bila ljuta na nju i stavim joj do znanja, presvlačim je i grdim je, ona se osmehne ja je opet grdim i kažem ne pali ti osmeh više, ona opet osmeh ja kuliram, ona se ućutala i gleda me ja je "ne primećujem" i onda je krenuo takav plač, i neko kad mi kaže mala je nema pojma, ma zna sve prevarant mali.....udavila sam i tebe Anuška i Cathy, izvinjavam se, ali vi me razumete u potpunosti....Cmokić za vas i male bebane....
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Stašin dnevnik - Page 27 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od MARA 8/10/2010, 08:29

Lelo i ja te potpuno razumem a nikako da iskomentarisem
Bas zbog toga sto u kuci imas i svekrvu i zaovu,onda ti je teze da slusas svoje dete dok place,pomislis sta li ce misliti kad pustim dete da place.
Eto upravo zbog tog problema koji se kod mene zove svekrva ja Viktora do dana do kad je sisao nisam odbila od nocnog podoja a to su 14 ipo meseci.Ona je uvek tu da s donjeg sprata usred noci pritrci naravno kad cuje a to je u mesec dana jednom i upadne na vrata sta place to dete sta mu je,upalite svetlo,dok mi jednog dana nije dosadilo da sve oteram u 100 lepe p.m. i vise nema upadanja u sobu ni postavljanja kojekavih pitanja.
Niko osim nas majki ne zna sta je najbolje za nasu decu i zato treba postupiti onako kako mislis da je najbolje za tebe,za nju,za sve vas,a cini mi se da san odigrava najvecu ulogu.Ja i dan danas mucim muke sa V spavanjem al sta cu ja sam kriva ja sam ga tako navikla,nisam mu usadila tu naviku kad je bilo vreme i sad ce mi trebati vremena da je on izbaci.
Sta drugo da ti kazem i kod nas je bilo takvih perioda budjenje na 1,pola sat...al toliko nespavanja nocu nije bilo.Mislim da je problem i u svetlu.Mi smo svetlo ukinuli sa mesec dana,nikako ga ne palim nocu,osim kad moram,a to je da nekad propusti pampers,tempertura pa cepic i to
Aj ljubim vas
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Stašin dnevnik - Page 27 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od catherine290505 8/10/2010, 09:04

Lelo kako je bilo nocas? Nadam se da si spavala bolje od mene Very Happy !

srca
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Stašin dnevnik - Page 27 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 8/10/2010, 10:24

Kad već znam da se požalim onda sada moram i da pohvalim ćerku....malo smo se posle kupanja mučili da zaspimo, u pola deset je zasala, spavala do pola četiri, sikila i nastavila do pola osam d Evo ima već dvadeset minuta opet je zaspala, e sada, da li je stigao umor, ili je urodila plodom juče šetnja dva puta po sat vremena i uveče pred kupanje sam je izvela u dvorište malo smo se nosale, videću....najviše me zeza ovaj vetar što duva, a što se tiče hladnoće šta da radimo, zima je pred nama.....Jutros kada smo se presvukle i onda je sikila, smeje se kao prava a ja joj kažem: vidiš kako je lepo kada se obe naspavamo, pa raspoložene, a ona se smeje kao da me razume...Biće bolje...
Maro, u početku sam se trudila da muža ne opterećujem noću zbog posla koji radi pa sam na svaki njen početak plača skakala da je uzmem i to ne valja....A noću mi niko ne upada od ukućana jer bih verovatno odlepila na to a i šta ko može da uradi bolje od mene, to je istina i tu nema šta....
Hvala što mislite na nas, poljubac za sve tete...
ljubav
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Stašin dnevnik - Page 27 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od catherine290505 8/10/2010, 11:20

b g g
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Stašin dnevnik - Page 27 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu