KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

+35
bobica83
adriatika
Milijana
maka71
BiKsi :)
Deni
Orline
brinbili
gea
bokica
Tijana78
nena beba
bebko
tuli
catherine290505
jovana 77
HappyGirl
djole42
Struzzo
Simona
ninko
bak
maja76
Zaneta
buby
nevena50
key
ciklama
anna
Niki-Kiki
ŽenoLina
naca
lena
dr mali pariz
maja kg
39 posters

Strana 3 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od bebko 15/4/2010, 18:27

Majakg dobrodosla MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 490909 i srecno
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od maja kg 21/4/2010, 10:32

Nisam se javljala ovih dana,jer se nista nije desavalo.Zavrsila sam sa Klomifenom,i sutra idem na kontrolu,ali se ne nadam previse.Ne pamtim kada je poslednji UZ bio dobar,ali videcemo.Sutra cu se takodje dogovoriti sa dr.Gocom oko detalja laparaskopije.Kada sam ja u pitanju,dr.se vec dosta dugo lomi oko VTO kod mene,zbog moje dijagnoze-trombofilije,i poslednji put mi rekla da bi uradila sve,samo da meni ne mora da radi VTO.To mi je jedan otezavajuci faktor,ali nesto citam i razmisljam ovih dana,da li ce meni i moj PCO i slab odgovor jajnika,biti problem kada bude doslo do toga,i da li komisije odbijaju parove zbog te dijagnoze.VELIKI POZDRAV!Javicu se sutra nakon kontrole! MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 275568
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od nena beba 21/4/2010, 11:21

jeco, goca suda gde moze izbegava vto dok god moze. nekome to rastegne pricu, ali u sustini to je dobar stav, ako godine nisu problem. a kod tebe nisu.
mislim dase tvoja dijagnoza ne pominje kod rzzo zahteva.
srecno
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od Tijana78 21/4/2010, 12:01

Majo, srecno ti otvaranje dnevnika, a jos vise srece u daljim radnjama.
Sto se mora nije tesko. I ta laparoskopija nije strasna, kada sam ja ista na operaciju mioma, zavidela sam devojkama koje su bile na laparoskopiji. Vec sutra dan su setale, a prekosutra isle kuci.
Meni su pokusali laparoskopski da skinu miome, ali zbog velikog broja priraslica ne mogu da udju sa tom "kamericom", tako da me uvek seku.
Srecno i glavu gore. MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 275568
Tijana78
Tijana78

Broj poruka : 483
Godina : 45
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od dr mali pariz 21/4/2010, 14:11

Majo,ako imaš dijagnozu,postoji i lek za to,zar ne?
Dobro je dok je to otkriveno,a za to što tvoja dr odbija pacijente koji nisu "školski slučaj" već nemam dalji komentar.
Nadam se da će gledanje sa UZ proći dobro.
Držim palčeve b b b
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od HappyGirl 22/4/2010, 16:58

Majče sve je na tvojoj strani yes pa i ja navijacica Uspećeš! as
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od maja kg 22/4/2010, 19:59

Danas sam bila na Uz-u-nakon uzimanja Klomifena,ali kao i sto sam ocekivala,nista posebno nije vidjeno.Jos uvek je rano,mada postoji mogucnost da neki od folikula i krene(napokon),delovalo je da ima "aktivnosti na janicima".U utorak idem ponovo,pa cemo videti sta ce biti od ovog ciklusa i stimulacije.Ukoliko i ovo ne bude islo,krecemo sa pripremama za laparaskopiju,za sledeci mesec.Tako da sada cekam utorak....... MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 275568
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od nena beba 22/4/2010, 20:59

a koji je dan majo?
krenuce krenuce!
nego jesi ti menjala naziv dnevnika-nesto se nesecam da je bio ovooooooooooooliiiiiiiiiiiikiiiiiiiiiiiiiiii
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od maja kg 22/4/2010, 21:32

Neno danas mi je deseti dan.Po meni je to mnogo rano,ali videcemo..... MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 490909
A naziv nisam menjala,nego i ovo mi je nesto jedva stalo.... MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 279933
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od Niki-Kiki 22/4/2010, 22:39

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 466526
Niki-Kiki
Niki-Kiki

Broj poruka : 1860
Godina : 53
Location : Lisabon
Datum upisa : 24.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od maja76 22/4/2010, 22:52

Pre nego sto sam krenula na histeroskopiju, savetovali su mi ukoliko ne bude Ljubic mogao da mi uradi intervenciju da se obratim dr Jokicu i da je on za laparo i histeroskopije genijalac, eto jos jedne potvrde.
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od Tijana78 23/4/2010, 10:15

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 181350
Tijana78
Tijana78

Broj poruka : 483
Godina : 45
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od jovana 77 27/4/2010, 10:49

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 694552
jovana 77
jovana 77

Broj poruka : 2406
Godina : 47
Location : Banja Luka
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od ŽenoLina 27/4/2010, 15:18

Nadam se da je na UZ bilo pomaka...
MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 670661
ŽenoLina
ŽenoLina

Broj poruka : 545
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 02.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od maja kg 27/4/2010, 18:02

Evo vratila se sa kontrole.Bas nikakvog pomaka,kao da nisam popila ni tabletu Klomifena.Jajnici ocajni,dr.Goca je bila jako nervozna(za sve ovo vreme je nisam videla takvu).Rekla mi je da ona sa ovakvim jajnicima nece da radi VTO,da me to samo moze ubaciti u hiper stimulaciju,i da nece uspeti,da ne moze vise da radi te stresne slucajeve,i da definitivno moram da odradim tu resekciju jajnika,a ako zelim mogu da potrazim i drugo misljenje.Izvestaj za koji sam je prosli put zamolila da mi napise,nije,a kada sam je pitala rekla mi je da nema razloga da mi pise jer mi uput za Valjevo ne treba,da placam i sa i bez uputa,mada sam se ja informisala drugacije i cak imala varjantu da dodjem do uputa,ali ako imam izvestaj od nje,posto se tamo lecim.Sve u svemu totalni promasaj.Opet sam se bas razocarala.Ostalo je na tome da pocnem da se pripremam za tu laparaskopiju,i da sacekam sledeci ciklus a onda da kontaktiram doktora u Valjevu.Nikada se kao danas nisam osecala kao toliko tezak slucaj,uvek sam imala VTO na pameti kao jednu od opcija,a ona mi je danas bukvalno rekla da ona to nece da uradi,i da ako to hocu moram da nadjem nekog drugog.Ja vise nemam snage da krecem iz pocetka,a i za ovo mi ponestaje.... MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 Icon_cry
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od Zaneta 27/4/2010, 19:16

majo MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 670661
Goca je i meni rekla dam težak slučaj, i da neće da mi radi vto, ali se ipak predomislila posle skoro godinu dana, i bila je baš zadovoljna kako je protekla stimulaacija, s obzirom na bojazan od hiperstimulacije. Uradi tu laparaskopiju, malo smiri glavu, a u međuvremenu će i ona da razmušlja, pa ćete doći do nekog rešenja ...
Zaneta
Zaneta

Broj poruka : 311
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od bokica 27/4/2010, 19:30

Majo bas mi je zao.

Takav pristup ume da ubije coveka u pojam. Niko nije beznadezan slucaj, pa ni ti.

Veruj u to i plivaj dalje.

Imas samo 28 godina.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od maja kg 27/4/2010, 19:40

Zaneta potpuno si u pravu.Sve znam,ali opet sam nekako razocarana...nadala sam se bar nekom malom pomaku,ali nista.I plasim se sta ako ni ta laparaskopija ne da rezultate,koje cu opcije imati posle toga?!Znam da ne treba da mislim negativno,ali danas me drzi to raspolozenje,nadam se da ce brzo da me prodje.... MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 Icon_cry

Mislim na tebe,i ocekujem lepe vesti....cvrsto verujem da ce se ovoga puta sav trud isplatiti..... MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 38642

Bokice MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 543728
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od key 27/4/2010, 19:45

majo,ista je prica sa mnom,potpuno ista.ja ni posle laparoskopije nisam reagovala ni na klomifen,ni na kombinaciju klomifen-nolvadex.a eto,na vto sam imala super odgovor i nisam imala hiperstimulaciju.
znam da goca ima lose momente,nemoj da mislis da je branim,ali znam da ima veliki problem u porodici i nije ni cudo sto je pod stresom..verovatno da njeno danasnje ponasanje ima veze sa tim...
glavu gore,put pod noge-u valjevo,pa posle po MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 430137 MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 413209 !
ljubim te MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 543728
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od dr mali pariz 27/4/2010, 19:59

bokica ::Majo bas mi je zao.

Takav pristup ume da ubije coveka u pojam. Niko nije beznadezan slucaj, pa ni ti.

Veruj u to i plivaj dalje.

Imas samo 28 godina.
U potpunosti se slažem sa bokicom,samo bih dodala da ne prestajem da se zgražavam nad komentarima te dr .
Majo,samo guraj napred,i nije na odmet potražiti još neko mišljenje.
Šta više,ja bih baš volela da znam da li se neko zadržao na 1 mišljenju,izuzev onih kojima je VTO iz 1.uspela. osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od anna 28/4/2010, 09:50

mali pariz ::U potpunosti se slažem sa bokicom,samo bih dodala da ne prestajem da se zgražavam nad komentarima te dr .
Majo,samo guraj napred,i nije na odmet potražiti još neko mišljenje.

Potpuno se slažem MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 543728
anna
anna

Broj poruka : 1979
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 05.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od catherine290505 28/4/2010, 09:58

komentar dr je strasan- MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 879326 MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 879326 ..ne obeshrabruj se vec odradi tu laparo pa ce situacija biti jasnija a inace mi je zao sto sto prolazis kroz to. Sa jednim se slazem sto je rekla ta dr- treba potraziti drugo misljenje MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 561840 .
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od maja kg 28/4/2010, 16:14

Devojke hvala vam na podrsci...... MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 543728
Mene jos uvek drzi raspolozenje od juce.Pocecu sledece nedelje da sakupljam papire za laparaskopiju,sacekacu ciklus,i odraditi to,pa cemo posle videti sta cemo i kako.Ovo mi je prvi put da nesto toliko radim bez volje...totalno me je ubila u pojam....ali korak po korak,pa mozda i dodjemo do nekog resenja.Mozda do sledece kontrole obe budemo boljeg raspolozenja,pa cemo nadam se bolje saradjivati.... MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 275568
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od bak 28/4/2010, 16:29

AAAAA, gde mi je post????

Jako mi je zao sto si se nasikirala. Ali

Da se ti nadas da ce dr biti bolje volje???? Mislim da su ta vremena prosla. Ovde se radi o tvom zivotu, tvom organizmu, tvojoj deci. Nisi ti dosla kod nje na kafu pa je nervozna. Nervozu, kuci! Mi debelo placamo te lekare, ne da bi smo im tumacili raspolozenja, vec da nam pomognu. A ako ne, ima i drugih.

I svakako bih potrazila drugo misljenje. I odradila laparoskopiju, nije na odmet.

Izvini, ali bas sam se potresla zbog tebe. Ljubim te MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 275568
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od maja kg 28/4/2010, 17:15

Bak MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 670661 Moracu dobro da razmislim kako cu dalje.Laparaskopiju cu uraditi,i za sada cu se usredsrediti na to,pa cu videti za kasnije.Besna sam i zato sto nisam mogla da dobijem jedan izvestaj od tri recenice.Zamolila sam je prosli put i rekla mi je da ce to spremiti za utorak,a onda juce NISTA.Danas mi moj ginekolog u dispanzeru trazio izvestaj,imao je dobru volju da mi pomogne oko uputa,ali na osnovu njenog izvestaja gde bi makar napisala dijagnozu i predlog da se laparaskopija uradi u Valjevu.Uostalom izvestaj ce mi trebati i oko regulisanja bolovanja,za ove dve godine nemam nikakav izvestaj,sve mi veruju na rec,ali bas ovo ne mogu da mi zavrse bez icega.Kada sam je pitala samo mi je rekla da mi to ne treba,da mi nije napisala,i da mi ne treba uput,sve ce ona zavrsiti telefonom.Dalje me nije ni slusala...
I ja sam se bas raspisala....definitivno me drzi jos uvek.... MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 635297
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk - Page 3 Empty Re: MAJAKG Uz mnogo uspona i padova sa nadom ka srecnom zavrsetk

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu