NenaLenin dnevnik

Strana 3 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: NenaLenin dnevnik

Počalji od Jelence taj 5/4/2010, 09:25

Uh ala sam ja vredna i slatka,i tako uredna.
Ljubi te teta Jelena hiljadu puta,kad tako lepo pomazes svojoj mami.
MAMA blagis tebi kad imas takvu cerku da ti pomaze,moja meni pomaze ali posle nam treba dva sata da sredimo haos [Only admins are allowed to see this image]

Jelence

Broj poruka : 3159
Godina : 42
Datum upisa : 05.12.2007

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od eni taj 5/4/2010, 14:56

Hvala! [Only admins are allowed to see this image]
Jelenče, ovih dana je u fazi da hoće da pere sudove sa mnom. Primaknem joj stolicu i dok ja perem ona stoji pored sudopere, prska se vodom, dira oprane sudove, briše krpom. I tako provedem duplo više vremena u kuhinji nego što mi treba, ali šta ću kada dete hoće da radi kućne poslove. Donosi mi veš iz mašine da ga prostrem, mlati metlom po kući, uvlači gajtan u usisivač. [Only admins are allowed to see this image] Eeee, a jednog dana ima da beži od tih poslova! [Only admins are allowed to see this image]

eni

Broj poruka : 517
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 5/4/2010, 16:05

Pa da to je to,i mi isto sve radimo zajedno, i veruj mi to mi bas prija,nekako imam utisak da raadimo dobre stvari na duze staze,a njoj zanimljivo,nece biti duduk neki,i plus oseca se korisno a meni srce puno [Only admins are allowed to see this image]
E sad nekad bas nemam vremena za sve njene prohteve i to sto ti kazes oduszi se ali uglavnom se snadjemo.
E da ja pokazala Andrei Leninine fotke i ona je sad zove dugajica,ajde da gedamo dugajicine sike-slike [Only admins are allowed to see this image]

Jelence

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od eni taj 5/4/2010, 22:47

Sunce malo [Only admins are allowed to see this image] ! Baš nam je drago što imamo takvu dugajicu kao što je Andrea [Only admins are allowed to see this image] ! I mi redovno zajedno gledamo vaše fotke [Only admins are allowed to see this image]

eni

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od caci taj 5/4/2010, 23:07

Kako ste lepiiiiii [Only admins are allowed to see this image]
Bravo za curicu koja pomaze mami,mama blago tebi [Only admins are allowed to see this image]
[Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]

caci

Broj poruka : 4557
Godina : 35
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 5/4/2010, 23:59

Nek vam je srećno sutra!
Ne zaboravi da zabeležiš utiske!! osmeh srce

dr mali pariz

Broj poruka : 22930
Godina : 38
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od caci taj 6/4/2010, 09:01

Sretan polazak u vrtic. [Only admins are allowed to see this image]
I mama nemoj brinuti,deca se brzo privikavaju. [Only admins are allowed to see this image]
[Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]

caci

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od adriatika taj 6/4/2010, 13:44

JOJ STO JE MEDENA.... [Only admins are allowed to see this image]

adriatika

Broj poruka : 4038
Godina : 46
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od eni taj 6/4/2010, 17:30

Provele smo svega pola sata u vrtiću danas [Only admins are allowed to see this image] , da vidi drugare, sobe i vaspitačice. Kad smo stigle mali drugari su sedeli na nošama [Only admins are allowed to see this image] . Joj mnogo su smešni, gledaju onako začudjeno! [Only admins are allowed to see this image] Lena je obišla sobe, pokupila igračke a onda je tražila mamu [Only admins are allowed to see this image] . Posle nije htela da se vrati unutra tako da smo otišle kući. Sutra ostaje četiri sata, videćemo da li će biti suza [Only admins are allowed to see this image] . Kod Lene ili kod mene!

eni

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 6/4/2010, 19:10

Izdrzite,verujem da vam nije lako.
Ljubi zlato malo,atebe mama [Only admins are allowed to see this image]

Jelence

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 6/4/2010, 20:48

Medic medeni [Only admins are allowed to see this image] Slatka je i preslatka. Vrednica mamina [Only admins are allowed to see this image] Ljubim je u taj repic.
Nemoj se Eni sekirati,brzo ce se privici na vrtic i nece biti nikakvih problema.
[Only admins are allowed to see this image]

maus

Broj poruka : 14076
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maša taj 8/4/2010, 22:11

Šećer je baš ova mala curica!!! [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]

maša

Broj poruka : 909
Datum upisa : 08.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zoxa taj 10/4/2010, 23:02

Preslatka je, medic pravi! osmeh srce

zoxa

Broj poruka : 2605
Godina : 40
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kasia taj 11/4/2010, 00:20

Hiljadu poljubaca za malu hrabricu i za vrtic!
Nadam se da se drzite!

[Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]

kasia

Broj poruka : 1438

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MARA taj 11/4/2010, 07:12

Joj pa svi muce muke s vrticem,bas mi je zao zbog toga al sta da se radi,sto se mora nije tesko
Ljubim vas

MARA

Broj poruka : 5409
Godina : 29
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 11/4/2010, 17:15

Sutra opet u vrtić?
Na malo duže ili...

dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od eni taj 12/4/2010, 09:41

Lena je tri dana bila u vrtiću, prošle nedelje, na po tri sata. Malo je plakala [Only admins are allowed to see this image] kada ju je uzimala vaspitačica i tražila je da ide kući, ali se posle brzo smirila. Igrala se sa decom, čak je i kakila i piškila u noši. Doduše nije htela da jede. E danas ostaje i da spava tamo! [Only admins are allowed to see this image] Joj, ne znam kako će da prodje spavanje tamo! Ponela je svoju ,,ketiketu". To je benkica čiju etiketu od satena voli da drži dok se uspavljuje [Only admins are allowed to see this image] . Jutros mi kaže ,,Neću vutić, neću dece", a ja joj kažem drugarica Coka (koja nije htela da joj da medu prošle nedelje) pita vaspitačicu kada će Lena da dođe u vrtić. Onda je sva važna išla kroz kuću ,,Pita Coka" i malo se oraspoložila.
Ovih dana je postala baš aktivna. Onda izađemo napolje da se malo izjuri. I tada neće da mi da ruku, penje se na sve stepenice prodavnica [Only admins are allowed to see this image] , mora da nabere sve maslačke i bele rade po parkovima da bi meni dala [Only admins are allowed to see this image] i to iskida samo cvetove bez drške koje onda melje u ruci. I tako, šta da vam kažem, non stop smo u pokretu. I samo nešto priča, ne zatvara usta.
A što primećuje nove stvari, čudo jedno! Mislim da ništa neću moći krišom da kupim od mm jer će Lena idmah da ukapira da je to novo! [Only admins are allowed to see this image] Pre neki dan skinem prsten koji stalno nosim i stavim drugi, a ona odmah primeti ,,Mama, imas novi pusten? Nemas mamin pusten?!!!!" [Only admins are allowed to see this image]
Izvestiću vas kako je prošao celodnevni boravak u vrtiću, ako me u medjuvremenu ne pozovu da dodjem po nju. [Only admins are allowed to see this image]

eni

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 12/4/2010, 12:46

Joj veruj mi da se sva stisnem kad cituckam kako se navikavate na vrtic,verujem da je tebi teze,ali ako se mora ok,onda samo polako dok se dusa mala koja bere mami cvece ne navikne na drugare i ambijent,a bogami i na odvajanje od mame.

Odusevljena sam jer su jako slicne,isti slucja,sa odecom i svim sto duze nisam nosila,ne mora da bude novo,a mm samo snima,ko veli da vidimo sta je novo [Only admins are allowed to see this image]

Javi jer jaimam dilemudoduse samo malu,da li da je dam u vrtic cisto zbog druzenja sa njenim uzrastom,ali jos uvek sam vise da bude samnom dok god moze.
Ljubac zadve dugajice sa maminim pustenom [Only admins are allowed to see this image]

Jelence

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 12/4/2010, 21:50

eni :: mora da nabere sve maslačke i bele rade po parkovima da bi meni dala [Only admins are allowed to see this image] i to iskida samo cvetove bez drške koje onda melje u ruci.
naočare srce malo!!! To je tako dirljivo!!!
Nadam se da je spavanjac upalio.Javi! ff

dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od caci taj 13/4/2010, 09:38

Kako ste prosli prespavljivanje u vrticu?
Kako je to lepo cerka skuplja cvece za majku [Only admins are allowed to see this image]
A to da primecuju nove stvari i ja sam to sa Markom iskucila cak i ako promenim stoljnjak on to primeti. [Only admins are allowed to see this image]
Ljubimo vas i cekaom izvestaj kako ste prosli [Only admins are allowed to see this image]

caci

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od eni taj 13/4/2010, 11:29

Da se pohvalimo, spavanjac u vrticu nam je odlicno prosao [Only admins are allowed to see this image] ! Nije bilo problema jer je ponela svoju ketiketu. Spavala je sat ipo. Jedino nam je sad malo promenjena koncepcija spavanja. Do sada je spavala od 13h do skoro 15h, a u vrticu spavaju ranije od 11:30 tako da jedva izdrzi budna do uvece. No dobro, navici ce se. Jutros je malo negodovala, ali nije plakala.
I jedna zanimljivost! Juce nije htela da ruca pa su zvali brata Andriju (od strica) koji je predskolac u istom vrticu. Tako da ju je stariji brat nahranio! [Only admins are allowed to see this image] Ona je bila odusevljena i rekla je da i danas zeli da je Aki hrani, a mozete misliti koliko je tek on bio vazan [Only admins are allowed to see this image] !

eni

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od caci taj 13/4/2010, 12:25

Bravo lepotice mala pametnice za lepo spavanje. [Only admins are allowed to see this image]
a mogu da zamislim kako su se pravili vazni dok su jeli. [Only admins are allowed to see this image]

caci

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 13/4/2010, 15:46

[Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]

Jelence

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sami taj 13/4/2010, 20:30

Divno sto ima brata Andriju da priskoci u pomoc kad treba [Only admins are allowed to see this image]

Sami

Broj poruka : 4088
Godina : 41
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 13/4/2010, 22:14

Znala sam da ce sve biti ok u vrticu. Eni ajd malo fotki, nemoj biti lenja.
Za vas dve [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]

maus

Broj poruka : 14076
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 05:08

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: