KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

+64
Likoli
Eho
Mala Mia
Biki88
Lena_83
Sanjci87
Svetlana
T1dzi
dragana76ns
REAANITA
menora72
DMANA
tatjana2
Gox
makimaki
korpica
sareni leptir
lilins
uplasena
anjanja
micika
ika1
maza1972
bulevarka
rada78
jeniz
darija79
Jejaaa
MIRKA85
BiKsi :)
dra00
medolino
labradorka
LJUBICA MOJA
ninica2
mine
vikica800
cvetic-79
ananana
nandži
Mali Princ
JocY
Kamilica
Xena
Mirjana
jaca*caca
Cupava
kristina33
Dacaa
cvrle76
ANY
viktorija
HappyGirl
Zoka83
Mlata
nena
joja
gagax81
vašar
Marija86
maki-79
dr mali pariz
bak
zabrinuta75
68 posters

Strana 12 od 24 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Sledeći

Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 12 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Kamilica 18/11/2011, 22:26

Cure, ja sam sve ovo prošla polovinom septembra. A već se toliko stvari promenilo, neverovatno. Od kad se na Betaniji zakazuje spermogram? Pa vidim neka nova dr, u socijalnom, Bože...baž sam se začudila. Znači da su sve moje info od pre 2 meseca - zastarele. Ali ako mogu pomoći...tu sam.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 45
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 12 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od labradorka 18/11/2011, 23:03

Kamilice,mi nismo zakazivali spermogram..mm se tamo pojavio oko 7,dao uzorak na licu mesta i to je to!Tezultati bili isti dan!Pozz!
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 12 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od medolino 19/11/2011, 12:07

Cao cure,moj muz je vadio spermogram pre tri nedelje i kada sam bila na betaniji jedna od sestara mi je rekla da moram da nazovem i da zakazem spermogram. Zakaze obicno za pola devet ujutro a rezultat smo dobili oko jedan tog dana.. Eto toliko sto ja znam, svakome kazu drugacije Rolling Eyes Pozdrav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 12 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od dra00 19/11/2011, 17:40

Evo... dobio je od svog doktora Hemomicin, Klomifen i Proxeed, a ja tek u ponedeljak kod mog gin. da cujem misljenje. Njegov dr kaze da je moguce da ja nemam hlamidiju ali cu morati da ponovim nalaz jer su na njemu tako napisali Negativan - ponoviti (kao da je to tako jednostavno) , samo cu ovaj put raditi privatno, ne pada mi na pamet da idem opet u NS. Ovo iscekivanje me izludjuje...
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 12 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Kamilica 19/11/2011, 18:06

Medolino, idi opet kod ginekologa, služi se malo i fazonima i reci da su ti tako rekli na Betaniji. Nek ti da uput za polikliniku za hormone sve sa spiska RZZO, baš sve možeš tamo uraditi, nek na uputu obavezno napiše da je VTO u pitanju i šifra N97.zna dr šta to znači. Drugi uput za higijenski.ono što oba partnera treba da urade i tebi još toxoplasma, stim što za muža uput daje lekar opšte prakse. ff
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 45
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 12 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od medolino 19/11/2011, 18:27

DRAOO,glavu gore i da sve sto pre bude u redu.. i mene ovo iscekivanje malo izludjuje.... radost
KAMILICE, Ja sam zbunjena, sve je ovo za mene nesto novo,tek sam na pocetku... U ponedeljak cu opet otici kod mog ginekologa da trazim uput za poliklinuku za hormone jer mi je jos to ostalo da uradim,ostalo sam uradila i cekam rezultate jos mi nisu gotovi... Juce smo bili u higijenskom da izvadimo krv i napisala mi je na uputu sifru N97. Eto da sam ranije znala mogla sam i briseve da uradim u drzavnoj..Kako moj ginekolog moze da bude takva,u lice mi je rekla da sve moram da radim privatnom osim te krvi na tohoplasmu i rubellu. I jos sto je najzalosnije nije znala kako se pise rubella pa je skrabala po uputu. Strasno....
Kamilice moja ima od sada da se sluzim Kako ti kazes fazonima, samo da dodjem do svog cilja. Hvala ti od srca osmeh srce osmeh srce osmeh srce cveće cveće cveće
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 12 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Kamilica 19/11/2011, 18:39

Medolino, moraš se služiti fazonima. Ja na Betaniji kad čekam dr, sestra izađe i kaže nije tu, onda fazoni stupaju na scenu-ja sam se dogovorila sa dr i rekla je da dođem sad. I naravno dr je onda tu. Tako da...
Ma kakvi privatno hormone, pa koštali bi te više od 100 eura. Samo ti njoj tako reci i nema greške. Na polikliniku i ne moraš jako rano, možeš oko 9. Rezultate ćeš čekati oko 5-6 dana a AMH hormon duže.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 45
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 12 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od medolino 19/11/2011, 18:53

Sta bih ja da nemam tebe, uciteljice moja ljubav Jos da te pitam jel se ta labaratorijanalazi na prvom spratu u poliklinici? i da li se AMH hormon vadi u toku menstrualnog ciklusa tj od 2 do 4 dana? I da li se zakazuje na poliklinici? c
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 12 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Kamilica 19/11/2011, 23:52

Da, na prvom spratu, pitaj portira samo on će ti reći. Kad ti izvade krv na poliklinici urade sve hormone sa uputa, a da li striktno AMH mora u tom periodu - ne znam. Obrati pažnju da ti dr ispiše sve te hormone na uput da nešto ne zaboravi. Ponesi joj onaj papir RZZo-a gde piše šta treba.
Na poliklinici se ne zakazuje, ali za svaku slučaj dr nek napiše šifru N97, jako je važno ff
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 45
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 12 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Mirjana 20/11/2011, 00:07

AMH može da se radi bilo kog dana ciklusa.
Kad sam ja bila u Betaniji, dr Bjelica mi je rekao da ne moram da zakažem ponovno viđenje (hteo ja da ponovim neke nalaze hormona), a sestra mi je rekla da moram! Ja sam za svaki slučaj zvala da zakažem, i saznam da je on na odmoru. Znači, ako nisi iz NS-a, zakaži.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 12 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od medolino 20/11/2011, 09:19

Uciteljice moja,hvala na obavestenju cveće za polikliniku
Mirjana znaci da mogu bilo kada da vadim taj AMH, ne moram da cekam menstruaciju... Hormone mogu da vadim tek 5. decembra pa se nadam da ce biti gotovi do 10.decembra rezultati, da bih sto pre isla na komisiju,jer mi nalaz vaginalnog sekreta traje mesec dana i istice mi 16. decembra. Ako se duze ceka rezultat AMH onda cu ove nedelje da idem za ns da mi izvade krv... U svakom slucaju hvala vam,drugarice moje cveće cveće zagrljaj
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 12 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Mirjana 20/11/2011, 17:47

Da, Medolino, AMH se malo duže čeka od ostalih.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 12 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Kamilica 20/11/2011, 20:01

Medolino, brisevi ti važe 3 meseca, a ne 1 mesec. Ovo piše na RZZO:"Старост анализа не може бити дужа од годину дана, изузев брисева и ултразвука који важе три
месеца, а анализе хормона важе шест месеци."
U poliklinici se ne zakazuje, slobodno idi. A što se tiče drugostepene komisije, to zakaži. Ok?
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 45
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 12 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Cupava 20/11/2011, 21:56

Medolino, AMH se ceka i do 3 nedelje (na Poliklinici), privatno bude gotov za tri, cetiri dana. Ako ides u Polikliniku, gledaj da u 7h vec budes pred vratima. Postoji mogucnost da te posle ne prime.
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 12 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od medolino 21/11/2011, 09:50

Kamilice, to sam i ja procitala na sajtu ali meni je u Genezisu dr Kopitovic dala papir za pripremu i tamo tako pise ali je dodato da vaginalni sekret traje 30 dana pa me to pomalo zbunjuje..ali dobro
Cupava nisam znala da se toliko dugo ceka za rezultat, videcu onda privatno da odradim ako nije puno skupo.
Pozdrav svima cveće
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 12 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Kamilica 22/11/2011, 19:29

medolino, ne treba ti vaginalni bris, treba ti bris cerviksa na bakterije, mikoplasmu i hlamidiju.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 45
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 12 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od medolino 22/11/2011, 19:56

Meni su taj papir za pripremu za komisiju dali u genesisu i pise da treba i vaginalni sekret i spermokultura od supruga... sve u svemu informisala sam se od vas pa sam skinula sa net-a sta mi treba... Od viska glava ne boli, bitno mi je da imam sve i da mi nista ne fali od nalaza c
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 12 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od MIRKA85 23/11/2011, 11:51

Drage moje,ja sam nova na forumu ali imam debelo iskustvo sa sterilitetom!!!
Po preporuci dr Aleksandre Pjević Trninic prikupili smo sve nalaze za nasu prvu VTO koju nameravamo da odradimo u Betaniji.
U petak 25.11.idemo u Socijalno na komisiju,nadam se da tamo necemo izgubiti puno zivaca jer ce nam zivci trebati i za dalji postupak.
Nismo zakazivali komisiju,telefonom su mi rekli da rade svaki dan od 8 sati i da se ne zakaziva.
Moze li mi neko reci da li ako tamo sve dobro prodje,ja sama u ponedeljak zovem da zakazem komisiju na Betaniji ili moram da cekam da prvo oni obaveste Betaniju?
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 38
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 12 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Kamilica 23/11/2011, 13:25

Mirka, dobrodošla!!!
Kad prođeš prvostepenu, odmah zovi Betaniju i zakaži drugostepenu!
Ja sam u socijalnom čekala oko 3 sata. Ja sam ovo sve radila u septembru i komisija za VTO (dr. Ivančica, sad je neka druga), je radila sreda, čet, pet od 11-13. Pa proveri.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 45
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 12 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od labradorka 23/11/2011, 18:04

Cao Mirka,
komisija u socijalnom radi svaki dan do 2!
Prvo idete oboje kod dr.Branke Radovanovic na I spratu i ona ce pregledati sve analize (drzi se rokova trajanja analiza).Pre nego sto odete pozovi je na 520-862 da proveris dali je tamo!Posle toga,ako je sve uredu,silazite na bocni ulaz u salter salu,dobijate broj i cekate red na komisiju!Taj deo traje 5 min,nista strasno! :)
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 12 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od MIRKA85 23/11/2011, 18:52

hvala vam na informacijama!Wink nalazi su mi novi,a zvala sam na taj broj neki dan ali jos cu sutra proveriti! Imam jos par pitanaj ako ste informisane koliko se ceka komisija u Betaniji i posle koliko vremena pocinje postupak,tj.bockanje;) posto sam ja vec na cikloproginovi nadam se da mi nece davati kontracepciju!
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 38
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 12 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od labradorka 23/11/2011, 19:38

Ja sam pre 3 nedelje prosla komisiju u Betaniji i danas dobila poziv da se javim 14.februara! Bas dosta se ceka ali kacimo januar kad su godisnji odmori pa mora tako.
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 12 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od ninica2 23/11/2011, 19:41

Cao Mirka i dobrodosla,ja sam juce prosla prvostepenu komisiju i nije strasno! Radi jedna veoma ljubazna gospodja...Onda sam jutros u 7/30 zvala Betaniju i zakazali su mi drugostepenu 15.decembra u 9h..Mislila sam da ce pre al sta cu,bar se nesto desava...Srecno
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 12 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od MIRKA85 23/11/2011, 19:58

labradorka,pa bas je daleko taj februar:/ a gde ti radis u novom sadu ili beogradu? Ninice hvala i tebi na informacijama.Jesi se i ti prijavila za betaniju?ja sam jako nestrpljiva,pa me nerviraju ta cekanja.Nadala sam se da ce to krenuti bar u januaru.Kakvi vise godisnji,prvo jul i avgust ne rade a sada i januar;(
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 38
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 12 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od ninica2 23/11/2011, 20:19

Mirka ovde su samo devojke koje rade u Novom Sadu tj po naslovu vidis Very Happy
I ja sam mislila da ce brze ali Rolling Eyes i da ja sam isto u betaniji a papire skupljam od kraja avgusta zbog pametnih lekara tako da mi je ovo cekanje affraid sta da se radi bez nervoze i napred nema nam druge yes
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 12 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 24 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu