KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

+64
Likoli
Eho
Mala Mia
Biki88
Lena_83
Sanjci87
Svetlana
T1dzi
dragana76ns
REAANITA
menora72
DMANA
tatjana2
Gox
makimaki
korpica
sareni leptir
lilins
uplasena
anjanja
micika
ika1
maza1972
bulevarka
rada78
jeniz
darija79
Jejaaa
MIRKA85
BiKsi :)
dra00
medolino
labradorka
LJUBICA MOJA
ninica2
mine
vikica800
cvetic-79
ananana
nandži
Mali Princ
JocY
Kamilica
Xena
Mirjana
jaca*caca
Cupava
kristina33
Dacaa
cvrle76
ANY
viktorija
HappyGirl
Zoka83
Mlata
nena
joja
gagax81
vašar
Marija86
maki-79
dr mali pariz
bak
zabrinuta75
68 posters

Strana 1 od 24 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Sledeći

Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 2 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od dr mali pariz 11/5/2010, 19:09

Bravo Maki,samo napred!!
Nalazi su vam o.k. čim predlaže IUI igracice igracice igracice
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 2 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od maki-79 11/5/2010, 21:48

Hvala. Nadam se da će biti uspešno.

maki-79

Broj poruka : 14
Datum upisa : 23.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 2 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Marija86 12/10/2010, 11:18

Devojke da pitam dal i jos uvek vazi da treba da uradimo antispermatozoidna antitela...nisu nam to u Genesisu rekli Rolling Eyes
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 2 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od vašar 12/10/2010, 14:47

ja nemam pojma,mi nismo radili tu analizu...idemo bez toga,a drugarica stoje prosla betaniju u avgustu,nisu joj trazili.e pa sad ne znam
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 2 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od gagax81 25/10/2010, 23:06

Cao devojke! Ja sam nova i na forumu a i u celoj ovoj prici oko VTO.
Ne znam da li treba da se rade antispermatozoidna antitela (na spisku to ne pise) ali ja idem u cetvrtak na komisiju u Betaniju pa vam javljam! Very Happy
Marija86 i vasar gde cete raditi VTO ako prodjete komisiju?!
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 2 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od vašar 25/10/2010, 23:23

Gaga,komisiju smo prosli,a birali smo genesis!kao sto sam gore napisala,nama nisu trazili antisperm.tela.gde bi ti radila vto?sta biras?
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 2 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od gagax81 26/10/2010, 09:31

vasar sta su te pitali na komisiji, sta su gledali, trazili... ?Kako tece dalje postupak,kad ste na redu za VTO? Uf, puna sam pitanja Very Happy
Izabrali smo Betaniju pa ako budem mogla da biram isla bi kod kod dr. Artura Bjelice (poznanica je jedna bila kod njega pa kaze da je Ok a i sa muskim svetom se izgleda bolje razumem-i privatni i drzavni ginekolog su mi muskarci Embarassed )
MM treba prvo u cetvrtak da uradi spermogram kod njih jer ne priznaju iz privatnih laboratorija a ni iz Poloiklinike No Videcemo sta ce biti.
Sreca pa me ja prijateljica upozorila na njihovo pitanje "Koliko dugo ste u braku" jer to po njihovom znaci "Koliko dugo pokusavate". Inace bi me u socijalnom odbili i rekli mi da dodjem za godinu dana... Mi smo od Maja u braku ali to nema nikakve veze jer pokusavamo vec skoro dve godine... Sorry na smaranju, ja se bas raspisala ljubav
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 2 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Marija86 26/10/2010, 09:44

MI cemo se odluciti za Genesis,samo da ja resim problem sa Papa testom!! Rolling Eyes
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 2 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od gagax81 26/10/2010, 09:59

Marija86 Sta je sa Papa testom?!? Jeste i vi prosli komisiju? Svi idu u Genesis zbunjen
Jel zna neka koji doktori su komisiji?
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 2 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Marija86 26/10/2010, 10:50

gaga nije mi dobar IIIb,pisala sam u mom dnevniku Rolling Eyes
cvet
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 2 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od gagax81 26/10/2010, 11:34

vasar procitala sam u Marijinom dnevniku da mi treba i uput za UZ kad budem isla na komisiju u Betaniju?! Shocked to mi niko nije spomenuo,a komisija mi je za dva dana tj. u cetvrtak!!!
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 2 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Marija86 26/10/2010, 12:20

gaga moras imati uput za UZ,za spermogram i onaj obican za komisiju...
tri komada!
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 2 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od gagax81 26/10/2010, 21:18

Danas sam zvala komisiju u Betaniji i ljubazno zamolila sestru sto mi se javila da mi kaze da li mi treba uput za UZ jer sam cula da treba, a sestra me je verovatno prepoznala (zvala sam vec par puta da proverim neke informacije) pa je ljubazno pop..dela i pitala me: "Da li sam ja vas lepo pitala gde cete raditi VTO i lepo vam objasnila sta vam sve treba? Dodjite u cetvrtak u 8:30h sa uzorkom za spermogram, idite posle da prosetate sat vremena i onda se vratite sa rezultatima i svim to sto ste dobili na komisiji u socijalnom, Nista dalje specijalno vam ne treba." Stvarno je pokusala da bude smirena ali sam primetila da je malo bila ljuta (ko zna koliko ovakvih kao ja zove svaki dan, pa dok svima objasni a svi imaju i jos koje pitanje...Crying or Very sad)
A cak mi nije rekla ni da mi uput za spermogram treba ali sam ja proctala na vratima kad sam isla da pitam za komisiju. Muz je uzeo uput a za UZ samo nek probaju da traze.
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 2 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od vašar 26/10/2010, 23:37

gagax cvet
e ovako...ja cu od pocetka da krenem
na rzzo sajtu pise sta sve treba za prvostepenu komisiju...mis mo sve to odradili i dobili upute za komisiju u ns 3 komada-spermogram,UZ i vto komisija.kada smo stigli u betaniju,sestrica je rekla da ne treba da se radi spermogram na betaniji,jer smo odabrali genesis.na komisiji je bio samo dr artur bjelica.pitao je koliko smo u braku,koliko trudnoca do sada,da li su nam to prvi brakovi,kakvi su mi ciklusi i kad sam ja na to rekla da su uzasni,onda sam krenula da pricam o svojoj borbi sa sterilitetom ukratko,po tezama.onda je trazio da vidi moje otpusne liste hsg,histeroskopije,laparoskopije i od stitne zlezde.trazio hormone,amh,spermogram koji smo imali iz subotice i to je sve ukratko iskuckao i potpisao.ja sam pitala-a UZ???a on je rekao -pa radili su vam u sub.i to je bilo to.sve ukupno 3-4 min.
kod nas u sub.komisija prvostepena trazi sve papire sa rzzo sajta,tako da smo mi imali i za UZ iako nam nije trebao na kraju.e sad kako ste vi prosli bez tog uputa tu prvu komisiju...nemam pojma....izgleda da ne rade svi jednako.u socijalnom su mi rekli da za 2-3 nedelje od komisije,genesis obavestava fond i onda oni salju postom pismo sta ,kada ,kako i sa kojim papirima dalje.danas je tacno 2 nedelje kako smo prosli komisiju,pa se nadam vestima uskoro.
u svakom slucaju javi kako si prosla i srecno Very Happy
marija c
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 2 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od gagax81 27/10/2010, 00:51

Kad smo skupili sve nalaze (osim HSG, histeroskopije i laporaskopije) meni je moj doktor u DZ dao samo uput za komisiju i rekao mi da se sa njim i rezultatima javim u socijalno, sto sam i uradila. Na jedvite jade su mi overili uput ali me to sad ne pogadja, mada mi tada njihovi komentari bas nisu prijali (Cuveno pitanje "Koliko ste u braku=koliko dugo pokusavate" a ja sam se spremila za to pa sam im lepo odgovorila: "U vezi smo 3 god., pokusavamo vec 2 god., a u braku smo od Maja meseca". , pa je doktorica pocela da se smeje i kaze: "Moglo je to i prirodnim putem! Jadan on! Jos kad ga vi stalno pritiskate..." Na to sam joj samo odgovorila da su mi 3 ginekologa preporucila VTO (jedna dr. je cak i bila na VTO jer joj je muz imao isti takav spermogram) i onda su me kao pustili, a da ne kazem da sam donela spermogram iz Poliklinike koji NISU znali da procitaju pa sam im ja desifrovala!!!Kod nas je problem u losem spermogramu (21 mil. ali 80% nepokretni,10% slabo pokretni, 5% pokretni i 5% brzo pokretni). Isti dan sam otisla do Betanije gde su mi rekli da nazovem u utorak da zakazem komisiju i zakazali su mi za cetvrtak, pitali da li imamo njihov spermogram i posto nemamo rekli nam da dodjemo pre komisije, damo uzorak i onda da se spremimo na cekanje.
Videla sam da si ti pisala da treba i uput za UZ pa sam zato danas zvala da proverim da me ne bi vratili, jer mi muz radi po smenama, ja stalno posle podne pa ne mozemo da se uklopimo sa svime.
Bilo bi super da i nama bude Artur u komisiji, ja sam htela kod njega da radim VTO. Kako ti se on cini?
I ja vama zelim puuuno srece i naravno da uspe pa da se zajedno radujemo beba ili beba beba

Dragana love
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 2 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od vašar 27/10/2010, 18:02

evo ovako....sta je kod mene novo danas,a vezano za dalji postupak.
zvali su me danas iz genesisa.zakazano mi je upoznavanje sa njima za 16.11. i upisana sam kod dr kopitovic,jer sam se sa njom vec vidjala.od papira treba:zvanican poziv sto dobijes postanski od fonda,OLK 12 obrazac(dobijes u socijalnom) , overen uput za stacionarno lecenje na ime klinike za koju ste se odlucili(dobijas od ginekologa),fotokopija zdravstvene knjizice i fotokopija licne karte.to je sto se tice daljih potrebnih papira.
a artur kako mi se cini?????pa ne znam....nije bio neprijatan,jer nije imao razloga,nismo caskali,vec je samo postavljao pitanja,tako da ne mogu da zakljucim kakav je!!!rekla bih da je rutinski odradio posao i to je to!
da uspe...da uspe,nego sta b
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 2 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od gagax81 27/10/2010, 21:16

Hvala na odgovoru!
Volela bi da i nama on bude na komisiji a i mislim da je OK da ti pregleda rezultate, pita konkretno to sto je bitno za postupak i potpise ili ne potpise saglasnost i dovidjenja. Bez nekih suvisnih komentara!
Drago mi je da su te zvali iz Genesisa i naravno javljaj sta se dalje desava. cvet
Nadamo se uskoro rodi roda
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 2 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od gagax81 28/10/2010, 11:25

Stigla ja sa komisije. Zapala sam kod dr. Irene Bujas Crying or Very sad , da sam znala trazila bi da idem kod dr. Artura Bjelice jer je i on radio.
Spermogram 18 mil, 20% aktivna progresija, 30% slaba progresija, 20% bez progresije i 30% nepokretnih. Dijagnoza "Oligozoospemia I" a doktorica kaze da je nalaz uredan, moze da bude spontana trudnoca i da to nije za VTO mozda za insemenaciju. Vratila me da dopunim dokumentaciju i odem pocetkom decembra na jednodnevnu dijagnostiku (treba da radim histeroskopiju). Opet zakazivanje, nalazi, vadjenje krvi i nadam se da cu dobiti uput za jednodnevnu dijagnostiku jer se sa njim placa 5000.oo a bez uputa je 19.500.oo.
Radila mi je i UZ (nije trazila uput) i kaze da je prezadovoljna nalazom. Eto toliko od mene do decembra. Treba i to docekati.
Jel zna neko sta se i kako radi histeroskopija?
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 2 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od maki-79 28/10/2010, 19:10

Ja sam imala jednu neuspelu VTO i bila sam kod svih dr koje rade jer ne radi svaki put isti lekar kad dodjete u Betaniju,mene je vodio Dr Bjelica, u komisiji je bila dr Kopitović, da bi mi postupak vodila dr Bujas, uz to da su tu bili i ostali lekari, aspiraciju mi je radila dr Kopitović a transfer embriona dr Alekasandra Trininić Pjević.
O hiseteroskopiji i jednodnevnoj dijagnostici imaš ovde.
http://www.gakns.com/content/view/43/64/
Izvodi se u anesteziji, pregledaju ti reproduktivne organe i traje oko 15-30min, i nakon 2h se ide kući, ako nije bilo odstranjivanja nekih polipa, mioma i slično.

maki-79

Broj poruka : 14
Datum upisa : 23.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 2 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od gagax81 28/10/2010, 23:46

Aaau Maki kava zbrka! Pa jel se tu zna ko je sta radio?!Laughing Bas si ih skoro sve izredjala Shocked
Mislim da bi bilo ipak bolje da nas jedan doktor vodi kroz postupak (upozna se sa nasim problemom, zdravstvenim stanjem, ranijim intervencijama...), ali tako je kako je, nazalost nemamo mogucnost da birama trenutno lekare. Videcu sta ce mene zadesiti. Hvala za link ff
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 2 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od joja 29/10/2010, 19:52

pozdrav devojke ljubav

koliko ranije treba da se prijavim na prvostepenu komisiju? trenutno prikupljam rezultate sa spiska RZZO pa ne ne znam da li da cekam da sve prikupim pa onda da se prijavim ili mozda moze i pre toga?
koliko se ceka da oni pozovu?

joja
joja

Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 2 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od vašar 29/10/2010, 20:21

Pozdrav joja!za prvostepenu komisiju treba da imas sve nalaze,bar je kod nas u subotici tako i ne zakazuje se,a za komnisiju u betaniji su mi zakazali za mesec dana!
srecno sa nalazima cvet
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 2 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od nena 29/10/2010, 20:31

Pozdrav svima,
tek sam se registrovala na forumu. Čitam teme slične ovoj već duže vreme, ali sada kada sam se našla u istoj situaciji kao i mnoge od vas, imam puno pitanja. Radila sam laparoskopiju i histeroskopiju 31.03. pa sam primala diferelin 4 meseca i onda sam konačno uspela da dođem do dr Kopitović koja mi je rekla da počnem da se pripremam za vto. Krenula sam sa prikupljanjem nalaza, prvo sam imala nesreću da jedan ginekolog nije uopšte hteo da ga izaberem za svog lekara i rekao mi je da više ne dolazim kod njega jer je to njemu puno administracije i papirologije, tako da sam sada krenula kod dr Tabša koji mi je dao upute za sve analize. Uradila sam Papa test, bakterije, chlamydiu, mycoplasmu, zakazala sam kolposkopiju pa ću do sredine novembra kada budem trebala da radim hormone i AMH uraditi i ultrazvuk i mikrobiologiju u higijenskom.
E sad, za početak, pošto treba da idem u higijenski u Novom Sadu, interesuje me da li neko ko je to već radio (HbsAg, HCV, HIV, VDRL, Toxoplasma gondii, Rubella) zna da li se tamo zakazuje, kako oni rade, da li se plaća ukoliko imam uput od ginekologa. A drugo me zanima kada dođe vreme da radim hormone, AMH ću da radim u Biotestu, a ostalo (FSH, LH, E2, Pg, T, Prolaktin, TsH, T3, T4) u Poliklinici (takođe imam uput) kakva je tamo procedura, da li se zakazuje, znam da moram da budem aktivna bar 2 h pre vađenja krvi.
To je za početak, a posle ću imati gomilu pitanja kada prikupim sve nalaze i ako Bog da da svi oni budu u redu, kada krenem pred komisiju.
Molim one koje su prošle ono što mene čeka, da mi se jave i da mi pomognu svojim savetima i sugestijama. Svaka pomoć mi je dobro došla.
Pozdrav svima ff
nena
nena

Broj poruka : 8
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 2 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od gagax81 29/10/2010, 20:59

joja i nena-dobro dosle c
joja ako mislis na prvostepenu komisiju u Novom Sadu tj. socijalnom, ona se ne zakazuje. Rade od 7h-19h (mislim da je do 19h, nisam bas 100% sigurna) i kad odes tamo, predas papire na srednji salter, kazes da je za VTO i trebalo bi da te puste tj. prozovu preko reda (ja sam otisla u 7h jer radim od 13h pa bar da ne kasnim puno, a ona me na salteru pitala sto sam dosla tako rano kad mi ne cekamo red?! A ja to nisam znala!!!). Cim skupis sve nalaze-pravac socijalno!
nena koji to ginekolog nije hteo da te primi?! Shocked Ides na Novo Naselje u dom zdravlja?
Sto se tice Higijenskog,treba ti samo uput (nista se ne placa-jer ti na uputu pise VTO a i ako ne pise, kazes im) i odes na II sprat, staklena vrata desno i druga vrata sa leve strane-tamo ti se vadi krv u 3 epruvete. 1. ostaje kod njih, 2. nosis na salter na medju spratu a 3. isto na medju sprat ali vrata pored saltera. Nema zakazivanja ali mislim da vade krv do 12h (ti za svaki slucaj idi ranije). Na ta tri mesta i podizes nalaze!
A sto se tice Poliklinike, poneses uput, 50.oo din. i odes sto ranije, pocinju od 7h da rade pa je preporucljivo i ranije da odes jer su velike guzve (sreca pa ima njih 6-oro 7-oro sto vade krv). I zamoli ih da ti daju krv u jednu epruvetu da poneses u Biotest za AMH da ti ne bi dva puta vadili krv. Meni su dali pa sam odnela u Jugolab.
Nadam se da sam vam bar malo pomogla! ljubav
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 2 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od nena 29/10/2010, 21:19

gagax81 puno ti hvala i na dobrodošlici i na savetima, naravno da si mi pomogla, nisam ni na jednom od ta dva mesta nikad bila pa mi puno znači što si me uputila.
Puno mi znači i to što mogu sa nekim da razgovaram o celoj toj proceduri tako da možeš da očekuješ da ću sigurno imati još puno pitanja.
cveće
nena
nena

Broj poruka : 8
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 2 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 24 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu