KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sergejev dnevnik

+46
lolipop
maja76
Zoka83
Struzzo
Shizika
key
Sneza
Milijana
jul
djole42
buby
nena beba
Pakki
vajsi
Simona
BiKsi :)
lena
brinbili
Orline
dejna
kasia
tuli
Republica
Anuska
eni
Hitron-Luka
Danicab1
adriatika
Jelence
era
dr mali pariz
Agata27
Sami
maki82
maša
caci
maus
Tinche
HappyGirl
Gala
nesalela
MARA
bebko
zoxa
catherine290505
Nefertari
50 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 21 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od maus 3/12/2010, 22:16

Vreme je uzas, da bar hoce sneg da padne, pa pravac napolje. Mislim da ce se oduseviti kada ga budes stavila meju one sve sarene loptice. ne zaboravi kameru, da sve to lepo snimis.
Ja Ani cedim sokove. Svaki dan kombinujem: jabuka-sargarepa, jabuka-cvekla, grozdje, kivi- jabuka- pomorandza...
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 21 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Nefertari 9/12/2010, 00:44

Da svratim malo i do naseg dnevnika dok igram kaladont u sitne sate Laughing Bili smo bolesni tj Sergej. dobio je temp u nedelju, u ponedeljak ga je mm vosio kod dr jer sam ja bila na poslu. Dr ga pogledala, pluca cista, nos normalan, ne slini, ne kaslje, samo temp. Dr je posumnjala na zubice, dala nam je uput za ks i urin ako mu temp ne prestane do cetvrtka, ali mu je vec u u utorak prestala pa nismo isli u lab. Izgleda da su ipak zubi jer je poceo opet da cese desni i glodje brojanicu sto ima na ruci.
Svakim danom me moje dete sve vise i vise odusevljava. Kako rastu tako i brze savladavaju neke stvari. Sad mu je stojanje omiljeno, i po ceo dan stoji. Neznam kako ga noge ne zabole, jer bi mene sigurno bolele od tolikog stajanja. Takodje je u stanju da se podigne bezbroj puta, i to je bas dobro savladao kao da ustaje ceo svoj zivot. Sad se drzi samo jednom rukom za nesto i tako stoji, pa onda uzme nesto obema rukama (zaboravi se) pa padne na guzu.
Danas smo kupili prve hodajuce cipele, Pavle br 19, jos su bile i na snizenju. Planiram da mu uzmem jos jedan par za rodjendan da imamo da se iskombinujemo, jer sam mu garderobicu vec kupila.
Prolete mi oba godina, Boze dragi kao da sam juce bila trudna i onako sa stomakom spremala Sv Nikolu (malo pomagala sveki) a evo sad slavimo sa sinom, deca tako brzo rastu Crying or Very sad a stvarno mi deluje kao da je juce bio bebuska od dve nedelje. Ostala mi je jedna slika u glavi iz tog perioda. Kada sam nakon porodjaja sela za komp i da se javim ovde na Kutku i napravila sam tiker na kom je pisalo Sergej is 10 days old, ah davno bese.
Toliko od nostalgicne Nef, pokusavam da uploadujem neki klip, pa cu postaviti. Ljubac!!!!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 21 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Nefertari 9/12/2010, 01:01


Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 21 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Nefertari 9/12/2010, 01:02

Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 21 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od BiKsi :) 9/12/2010, 01:07

Kakav dobar sistem za pomeranje taburea! Snalažljivo, nema šta!
Mnogo se slatko smeje! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 21 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Anuska 9/12/2010, 12:12

Preslatko se smeje!
Pravi decak, nema sta. Super za ishranu osmeh srce

P.S. Ja sam po prirodi nostalgicar, pa se cesto secam i trudnoce i tih prvih dana... Moracemo na reprizu sa bebom No2 yes
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 21 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od maša 9/12/2010, 20:53

Lutak jedan mali, divan je na snimku gde se smeje!!! Moja nikako neće glasno da se smeje, ludim više od njene ozbiljnosti, odnosno vriske umesto smeha!!! vidim da si počela da radiš, nadam se da si se privikla bez Sergeja da budeš veći deo dana?! Ja ne smem ni da pomislim na posao, odvojim se od nje na 2-3 sata ponekad i sve počnem da podrhtavam od želje da je vidim. O vremenu koje leti neću da govorim, meni je proletela ova godina, ali bukvalno proletela! No, da ne kukamo, vreme brzo prolazi samo kad nam je lepo, prema tome, neka leti!!! Ljubimo puno tog najlepšeokog dečaka!!!
maša
maša

Broj poruka : 888
Datum upisa : 08.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 21 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od catherine290505 10/12/2010, 21:49

Sladak je kao med!!
Zaista vreme leti i meni cesto nedostaje moj trudnicki stomak i porodiliste i ni prvi dani...bice sa drugom-trecom bebom Very Happy Wink

smiledraw
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 21 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od maus 12/12/2010, 15:10

Guzica jedna osmeh srce Jos malo i ima da trckara sreca
Kako uziva u kadici, kako se slatko smeje sreca
Dobro je da je temp prosla. Ljubi plavookog lepotnka za mene!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 21 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od MARA 13/12/2010, 08:25

Bas je guzica
Kako je meden ,kako pomera tabure,a tek ono gde se kupa kako se samo slatko i zarazno smeje
Ljubim vas
Kako ste
Temperatura prosla,i mi je imali 1 dan i nestala,mozda od zubica
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 21 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Jelence 13/12/2010, 16:42

Eej mama Nef pocela si da radis,bravo,mozda vam nije bas bilo lako u pocetku,ali nekadsi morala nazad na posao.Verujem da ste se org lepo,a da nedostajete jedno drugom to sigurno.
Naravno Sergej je shou koliko je snalazljiv i sladak.
Sto se hrane tice bravo,bravo,misdlim da je veliki deo sa ishranom navika,pa tako moje dete jos uvek ne voli slatkise,grickalice,cak mi bude neprijatno kad me na nekom rodj pita za neke gricke,mama sta je ovo,ali ima vremena najesce se tih stvari bar da joj u osnovi bude sve kvalitetno,tako da podrzavam stav.Naravno nista nije apsolutno zabranjeno ili nesto,nego jednostavno mi to ne jedemo pa samim tim ni ona.
Ljubac za vas dvoje
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 21 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od catherine290505 23/12/2010, 22:46

sreca Kako ste?
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 21 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od nesalela 23/12/2010, 23:13

...Nef kako ste? Znam da si zauzeta, radiš, pa Sergej....znam da imaš malo vremena ali piši nam malko kada stigneš....Ljubi Sergeja.... ljubav
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 21 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Nefertari 26/12/2010, 21:48

Evooo nas, uvek na kraju svratim u sinovljev dnevnik Embarassed imali smo guzvu oko slave a malo i posle slave, tako da smo se tek sad vratili u normalu. Sergej je jedan smesko i stvarno me zasmejava iz dana u dan. Naucio je decko da se plezi, ali ne svaki put samo kad je nezadovoljan. I dalje hoda uz namestaj, recimo ide uz krevet, pa se uhvati za tabure koji se nalazi pored kreveta pa ga malo gura i hoda sa njim i onda stigne do drugog kreveta pa hoda uz njega. Lazljivko moj, po neki put samostalno stoji, ali iskljucivo kad pikira daljisnki pa dodje do njega, i onda se uhvati obema rukama za njega, jer zna da cu da mu uzmem, i stoji drzeci se za daljinski, kad mu ga uzmem, skonta da se vise ne drzi ni zasta i onda samo ljosne na guzu. Od skoro sam pocela da mu dajem za rucak hranu koju i mi jedemo, rinfles iz supe, boraniju, grasak, krompir corbicu. Dorucak i veceru mu i dalje spremam, redovno mu kupujem integralne stapice, slicno kao kifla i smaze ga ceo za dorucak. Polako nam stizu paketici, tone slatkisa a i neke igracke, mama se najvise raduje slatkisima likeit Pre par dana je izbacio jedno dnevno spavanje i spava samo jednom preko dana. Raspored nam je ovakav: Probudi se oko 9:30h, tad doruckuje, oko 14-14:30h je spavanjac, tad popije mleko, kad se probudi ruca, to je obicno izmedju 16-17h, vecera oko 19-19:30h i kupanjac i spavanjac izmedju 21:30h-22h. Bas mi odgovara taj raspored, i kad radim popodne i dodjem kuci oko 20h opet se malo izigramo. Nikako da stignem jelku da okitim, stvarno me sramota, moracu ovih dana, pa da poredjamo paketice ispod nje. Odoh jos neke sitnice da ispeglam, sad cu i neke nove slicke da okacim.
Eeee da, danas nam je poslednji minic 11 po redu, krecemo u odbrojavanje do prvog pravog velikog rodjusa!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 21 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Nefertari 26/12/2010, 22:08

[Only admins are allowed to see this link]
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 21 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od nesalela 26/12/2010, 22:33

...Srećan vam 11. mesecdančić....Da, da, još malo pa 1. rodjendan b Šta da kažem za slike, uživanje na snegu, vidim spakovala si ga u sanke i vozi miško....Još malo pa će on da trči sa daljinskim nećeš ga uhvatiti Very Happy Ako lepo vidim na ovoj poslednjoj slici čini mi se da se ubucio....ako,ako...A paketići, mmm i mi im se radujemo, mislim slatkišima....kao i svi....Uživajte, ljubi Sergeja... ljubav
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 21 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od maša 26/12/2010, 22:59

Sin ti je medenjak, da ga čovek samo gnajvi i ljubi i mazi ovako slatkog!!! Vidim da i kod vas ista situacija, malo se stoji, malo se više voli daljinski, malo se neki raduju slatkišima (xaxaxa, kod nas je to tata), malo se menja ritam spavanja.... ako smem jednu primedbu, dobronamernu, svakako: šal nikada, ali NIKADA ne nosi detetu preko usta, oko vrata da ali i to ne preporučuju ali preko usta ni slučajno! To je stav zvanične medicine, kažu da je to najveći izvor bakterija i deca koja ga nose redovno imaju zdravstvenih problema sa disajnim putevima. Ja sam ga Leni danas prvi put u životu stavila i to više zbog estetike nego zbog potrebe. Ljubimo!!!
maša
maša

Broj poruka : 888
Datum upisa : 08.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 21 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Nefertari 26/12/2010, 23:06

I meni se cini da se malo ugojio idemo sredinom januara na merenje i kontrolu pa cemo videti, nesto ne verujem ovim domacim vagama. Anuska i ne stavljam mu nesto preko usta, ali cim mu stavim oko vrata ili d aide malo preko brade, on ga lize i verovatno ga tako namesto skroz do usta i skoro preko nosa, neznam sto mu je zanimljivo da lize sal!? A kritika nikad nije na odmet zagrljaj
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 21 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od MARA 27/12/2010, 08:40

Medenko medeni mnogo je sladak
Oke ima najlepse na svetu,ja jos videla nisam takve
Prva voznja sankama-prelepa slika
Sto se sala tice,i ja ga nekad stavim preko usta Embarassed ,znam da ne treba i da ne valja ali sta cu,kako ga zastititi od debelog minusa npr ako se to zove zastita.
Ljubim ga u najlepse okce
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 21 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od caci 29/12/2010, 16:00

Plavooki smajli angel ljubav
[Only admins are allowed to see this image]
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 21 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od MARA 31/12/2010, 13:58

Srecna nova godina
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 21 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od maus 31/12/2010, 16:40

Svakiput se sve vise ivise odusevim lepotankom Sergejem. Uzivancija na snegu lol!
Srecna Nova godina osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 21 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Nefertari 31/12/2010, 19:14


[Only admins are allowed to see this link]
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 21 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od buby 31/12/2010, 20:27

°.˛*.˛.°★。˛°.★** Happy *★* *˛.
˛ °_██_*。*./ ♥ \ .˛* .˛.*.★* New Year*★ 。*
˛. (´• ̮•)*˛°*/.♫.♫\*˛.* ˛_Π_____. * ♥ ˛*
.°( . • . ) ˛°./• '♫ ' •\.˛*./______/~\*. ˛*.。˛* ˛. *。
*(...'•'.. ) *˛╬╬╬╬╬˛°.|田田 |門|╬╬╬╬╬*˚
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 21 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od nesalela 31/12/2010, 20:38

[Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sergejev dnevnik - Page 21 Empty Re: Sergejev dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu