Sinanov dnevnik

Strana 3 od 39 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 39  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Sinanov dnevnik

Počalji od zoxa taj 23/2/2010, 22:48

Bas je medenjak osmeh srce

zoxa

Broj poruka : 2605
Godina : 40
Datum upisa : 25.11.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MARA taj 24/2/2010, 10:46

Sinane ljubi te teta Mara,mila malena dusa.

MARA

Broj poruka : 5409
Godina : 29
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od caci taj 25/2/2010, 15:38

[Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]

caci

Broj poruka : 4557
Godina : 35
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od adriatika taj 25/2/2010, 15:38

[Only admins are allowed to see this image]

adriatika

Broj poruka : 4038
Godina : 46
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sami taj 25/2/2010, 16:40

Sinan ovi dana imao malo grcica a danas su za neizdrzati cjeli dan [Only admins are allowed to see this image] neznamo vise sto da radimo [Only admins are allowed to see this image] dali neko ima resenje koje mi neznamo

Sami

Broj poruka : 4088
Godina : 41
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nefertari taj 25/2/2010, 16:57

Samiska i ja sam imala taj problem, trenutno sada moj malisa nema toliko jake grceve, tek onako pomalo. Ja mu dajem espumisan kapi pred svaki podoj, caj protiv grceva, i obavezno termofor mu stavim na stomak, cela ta kombinacija mu pomaze, pocela sam i ja da pijem caj koji sadrzi kim i komorac, koji su dobri za grceve pa se nadam da mu i to pomaze kad posiki moje mleko.

Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 33
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 25/2/2010, 18:12

Evo ovo sam ostavila na bebe, poruka od maki82, možda ti pomogne [Only admins are allowed to see this link]

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

[Only admins are allowed to see this link]
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."

HappyGirl

Broj poruka : 13291
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maja76 taj 25/2/2010, 20:44

Jao sto sam lep, [Only admins are allowed to see this image] ljubim te secerko [Only admins are allowed to see this image]

maja76

Broj poruka : 3185
Godina : 40
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 25/2/2010, 21:09

Secer, secer,med, med...presladak je Sinan [Only admins are allowed to see this image]
Samiska zao mi je sto ima grceve. Ana nije imala ni jedan, ali sam cula da dosta pomaze prvenstveno majcina smirenost u tom trenutku, beba se nosi preko ruke sa dlanom na stomaku i nezno pevati.
Ljubi tog lepotanka a tebe grlim i ljubim [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]

maus

Broj poruka : 14076
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od eni taj 25/2/2010, 21:40

Jao Sami kako ti je sladak sinčić! [Only admins are allowed to see this image] Slatkiš mali, smeje se! Neka je živ i zdrav i neka vam svaki dan sa njim bude kao praznik.Mnogo mi je drago što ste sada lepa, srećna porodica! [Only admins are allowed to see this image]
Ljubim vas i pozdravljam! [Only admins are allowed to see this image]

eni

Broj poruka : 517
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maša taj 26/2/2010, 00:53

Nama pomaže stomak na stomak, doduše, Lena pije čaj od tri zrna kima i dva cveta kamilice i od tada je super, pupu, da ne ureknem. Primtila sam da kad ja jedem cveklu ima baš jake grčeve, inače ne jedem hranu koja bi joj smetala, tipa pasulj, grašak, boranija, kupus...više ni cveklu ne jedem.

Sinan je lutka mala, baš je sladak!!!

maša

Broj poruka : 909
Datum upisa : 08.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sami taj 26/2/2010, 21:25

Hvala tete na pomoci, hvala maki hvala happy
jucer nakon sveg moguceg muzek je otisao do apoteke i nasao kapi SAB Simplex i dosta su nam pomogle Nurse nismo nasli, danas smo bili u B Luci trzili smo i dole ali nismo pronasli,
Radili smo uzv mozga krvarenje se povuklo, ali ima cistu kontrola za mjesec dana i moramo pratiti obim glave sve drugo je uredu..
2 idemo kod pedijatra na kontrolu i vakcinu sa ovim nalazom i vidjecemo sto ce nam reci...
Danas sam vidjela prve Sinanove suze
[Only admins are allowed to see this image] kad i ja nisam pocela plakati iz sveg glasa...........

Sami

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 26/2/2010, 21:30

Dobro je da se povuklo krvarenje.
Prve suzice...Samiska ljubi mi tog lepotanka [Only admins are allowed to see this image]

maus

Broj poruka : 14076
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nefertari taj 26/2/2010, 21:32

Bravo za malog Sinana! A grcici ce proci polako

Nefertari

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nefertari taj 1/3/2010, 11:06

Samiska kao grcici? Nadam se da su popustili. Kiss za malog Sinana!

Nefertari

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maki82 taj 1/3/2010, 19:14

sami ::Hvala tete na pomoci, hvala maki hvala happy
jucer nakon sveg moguceg muzek je otisao do apoteke i nasao kapi SAB Simplex i dosta su nam pomogle Nurse nismo nasli, danas smo bili u B Luci trzili smo i dole ali nismo pronasli,
Radili smo uzv mozga krvarenje se povuklo, ali ima cistu kontrola za mjesec dana i moramo pratiti obim glave sve drugo je uredu..
2 idemo kod pedijatra na kontrolu i vakcinu sa ovim nalazom i vidjecemo sto ce nam reci...
Danas sam vidjela prve Sinanove suze
[Only admins are allowed to see this image] kad i ja nisam pocela plakati iz sveg glasa...........

pa suze ce tek da stizu.......
ali bez sekiracije......
sab simplex sam i ja koristila, ali nisu davalerezultate kao ni espumisan kapi.... koristili smo caj od komoraca i termofore za bebe koji su jako prakticni jer se iskuvaju a kad ti zatreba stisnes nesto u njemu i on se zagreje i drzi tolo 50 min... mene kad je jednom boleo zeludac bas je pomoglo, tako da vredi....

maki82

Broj poruka : 375
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maki82 taj 1/3/2010, 19:19

maša ::Nama pomaže stomak na stomak, doduše, Lena pije čaj od tri zrna kima i dva cveta kamilice i od tada je super, pupu, da ne ureknem. Primtila sam da kad ja jedem cveklu ima baš jake grčeve, inače ne jedem hranu koja bi joj smetala, tipa pasulj, grašak, boranija, kupus...više ni cveklu ne jedem.

Sinan je lutka mala, baš je sladak!!!

a sto se hrane tice da vam ja kazem nesto...
prvih mesec dana sam se pridravala svih tih glupih pravila i videla da nema efekta, a povrh svega moja ishrana je bila jednolicna sto me je ubijalo, tako da sam snagu dobila kad sam pocela da jedem i citrusno voce i pasulj, grasak, cak i podvarak....
pokusavala sam da ne pijem i mleko, ali grcici nemaju veze sa tim... naravno ne jedti u abnormalnim kolicinama nego po malo....... jer ziveti na krompiru pirincu i piletini jer vam preostaje jos samo sltki kupus je totalno bezveze....

maki82

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 1/3/2010, 21:24

divno za boljitak sa grčićima i divno za prestanak krvarenja [Only admins are allowed to see this image] cista će se povući ne brini tako je bilo i sa sinom moje drugarice i sve je bilo ok. A prve suzice su tek prve, mama navikavaj se [Only admins are allowed to see this image]
Ljubi mi sinana [Only admins are allowed to see this image]

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

[Only admins are allowed to see this link]
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."

HappyGirl

Broj poruka : 13291
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maša taj 1/3/2010, 21:44

Maki, lepo zboriš, doduše ja citrusno voće jedem baš, ali ubi me krompir i supa i piletina i riba i baš mi nedostaje hrana, ja sam inače navikla da kašikom svakodnevno jedem i to raznovrsno a sad ne smem ništa skoro. Moja Lena više i nema grčeva od kako je na stomak privijamo, nakon jela je podržimo u tom položaju 20-ak minuta i dete mi više nema muka,pupupu...

maša

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maša taj 1/3/2010, 22:02

Samiška, ljubimo nas dve drugara Sinana puno, mislimo na vas ali ne stižemo da se pišemo, malo smo više krenule u šetnju pa plud druge obaveze i ode dan časkom...ma znaš i sama...

p.s. a ova mala sa tvog avatara mi je ista moja Lena kad otvori okice i stavi kapu, ista!!!

maša

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maki82 taj 2/3/2010, 11:30

maša ::Maki, lepo zboriš, doduše ja citrusno voće jedem baš, ali ubi me krompir i supa i piletina i riba i baš mi nedostaje hrana, ja sam inače navikla da kašikom svakodnevno jedem i to raznovrsno a sad ne smem ništa skoro. Moja Lena više i nema grčeva od kako je na stomak privijamo, nakon jela je podržimo u tom položaju 20-ak minuta i dete mi više nema muka,pupupu...

sto se hrane tice lepo ti ja kazem, samo raznovrsno krkaj, ali manje kolicinski....
ja sam juce jela prebranac, ali mi je moj mm rekao a ubuduce malo prikocim sa pasuljem jer se nocas nije znalo ko vise prdi..... mama, tata ili deca......hahahhahahahahah family Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

maki82

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maša taj 2/3/2010, 14:57

hahahahaha, ovo moje prducka i bez pasulja ko velika, šta će biti sa pasuljem pitam se??!!

maša

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od adriatika taj 2/3/2010, 15:41

Mala sreca Sinan.Dusa nasa.Samo nek raste..[Only admins are allowed to see this image]

adriatika

Broj poruka : 4038
Godina : 46
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sami taj 3/3/2010, 16:27

Pozdrav drustvo [Only admins are allowed to see this image]
Mi danas isli na kontrolu i primili vakcinu, plakali smo puno, puno ali sve je proslo
[Only admins are allowed to see this image]
Vagali smo se i sad imamo 4410gr sto znaci da dobro napredujemo dr kaze cak iznad prosjeka za 20 dana dobili 1280 [Only admins are allowed to see this image] takode dobro i rastemo danas smo dugi 56cm sve pohvale sa strane pedijatrije ali svake srede cemo morati mjeriti obim glave i naravno i dalje sa fiz.vjezbicama i mjesecno uzv mozga po potrebi i prije no sad za sad stanje je odlicnonadamo se da ce tako da i ostane.

Sami

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nefertari taj 3/3/2010, 16:43

Bravo za malog Sinana, pa on je bas narastao, pravi decacic! Ljubni gaSamiska i za mene!

Nefertari

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 03:59

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 39 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 39  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh